Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (103/303) > >>

yaro my:
Той, хто розуміє, що таке ЧСВ, вже не так наполегливо намагається відстоювати в диспуті свою думку, хоча і хибну. У Ніколая Фомєнко є такий жарт-афоризм: "Нє могу стоять на свойом - больно" :D Якщо мене переконають, що я в чомусь "заблуждаюсь" - погоджусь і визнаю. Бо люди, які не міняються - вже "мертві". Життя - це рух.
--- Цитата: DVania від 24 Липня 2011, 10:25:26 ---ображають Творця
--- Кінець цитати ---
Сподіваюсь, що ви не мали на увазі мене, я лише виводив на чисту воду віру в культи, віру в догми, "демократичні цінності", патріотизм і таке подібне. А про те, що світ не виник випадково, після вибуху - тут я на вашому боці, "але на холєру вуно міні треба" в це вірити? ;) Я бачу скрізь, який чудовий Світ, і що таке чудо само з хаосу не утворюється, і мені навіть не потрібно для цього телескопів, мікроскопів, чи постійного заглядання в якісь сумнівні Писання.
 Моя критика релігійних канонів не означає, що там усе геть непотрібне. Там дійсно можна віднайти зерна істини, але і полови перелопатити прийдеться багато. Десь читав, що із 100 чоловік, які намагались досконально вивчити Біблію, у 18-ти (якщо я не помиляюсь), "зриває кришу". І вони стають, як у народі кажуть: "Ні до людей, ні до Бога". Тому здоровий глузд має бути в любих питаннях: віри, духовності і буденності.

Доктор Хаос:

--- Цитата: yaro my від 24 Липня 2011, 14:04:00 ---що із 100 чоловік, які намагались досконально вивчити Біблію, у 18-ти (якщо я не помиляюсь), "зриває кришу".
--- Кінець цитати ---
Это называется "впасть в прелесть". Думаю, их больше чем 18 из 100.

Alexander:

--- Цитата: Доктор Хаос від 25 Липня 2011, 09:21:51 ---Думаю, их больше чем 18 из 100.
--- Кінець цитати ---
я також замітив шо більше :=)

derevynka:
Саме головне що повинен знати кожен :

Диявол також вірить в бога .

yurko:
І до чого то?

Він же його бачив на власні очі. Чого йому не вірити.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії