Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (102/303) > >>

DVania:
У мене різні погляди з newroman на церкву,обряди,традиції,але я не ототожнюю це з Богом.Мені також не здаються переконливими аргументи людей які стверджують що всесвіт виник внаслідок якогось там вибуху і т.д. Тому я все ж більше на стороні  newroman,і на відміну від yurko ,не бачу великого смислу в продовженні дискусії,люди пишуть дорослі і я так розумію такі які визначились в цьому питанні.Тут справді пишуть образливі речі для віруючих людей і ображають Творця.Тому кожному своє,кожен має сам зробити свій вибір,учасники дискусії навряд чи змінять свої погляди,і  фактично вже починають ігнорувати один одного. p.s. ще на останок пропоную подивитись відео  http://www.youtube.com/watch?v=LiCv3XYdXsU напевно багато хто скаже що це несерйозно,але так само несерйозно говорити про теорію великого вибуху і інші різні теорії,на які ДО речі також немалі кошти виділяються.Я особисто бачу Творця в тому що він створив і це геніально і неперевершено.Я навіть думаю що в принципі тема могла би називатися ''про релігії"

Alexander:

--- Цитата: DVania від 24 Липня 2011, 10:25:26 ---Тому кожному своє,кожен має сам зробити свій вибір,учасники дискусії навряд чи змінять свої погляди,і  фактично вже починають ігнорувати один одного.
--- Кінець цитати ---
 :good

«Не давайте святого псам і не кидайте перлів ваших перед свинями, щоб вони не потоптали їх ногами своїми

Матфея (гл. 7, ст. 6)

yurko:
Гарний і цікавий сюжет від Двані.
От якби ми не дискутували, я б його можливо ніколи і не подивився. Тому не поділяю думку, що дискусії взагалі непотрібні. Зате поділяю у тому, що дискісія "з ігноруванням думки" єдиною метою якої є довести свою "правоту" - то не дискусія.
Метою будь якого спору - є істина, а не доведення власної вищості.

Також мене дивує та частина позиції Двані у якій він говорить: "люди пишуть дорослі і я так розумію такі які визначились в цьому питанні"
А це ще як так? По перше, не всі дорослі (та навіть і сам термін"дорослість" щодо рівня свідомості не є визначальним), а по друге, я думаю, що навіть сам ДВаня знаходиться у процесі визначення. Всі ми у ньому знаходимося. Ціле наше життя. Самі  знаєте, хто ніколи думку не міняє.
Згідний також з твердженням, що тема більше про релігії ніж про віру. Проте не став би змінювати назву.
Якраз навпаки було б добре щоб дискусія ставала толерантнішою і прямувала з боку релігії у бік віри.

Alexander:

--- Цитата: yurko від 24 Липня 2011, 12:51:07 ---Метою будь якого спору - є істина, а не доведення власної вищості.
--- Кінець цитати ---
я думаю, що не так :)
істину нікто не знає, і не взнає :),
метою є - своя правота.

derevynka:

--- Цитата: newroman від 23 Липня 2011, 19:22:03 ---Чомусь то у деревинки то у вас присутня якась злоба, ображаєте мої почуття як віруючого
--- Кінець цитати ---

тут дядя ваня стверджував що на ТЕОРІЮ "якогось там вибуху" уже потратили мільярди , але це все таки теорія і ніхто від неї не страждає . А ось якийсь ідіотизм божевільного який жив незрозуміло коли і прославляє жидівство уже потратили не лише трильони трильонів але й було знищено самими садистськими методами і найбільш огидними людьми ( які чомусь вважаюсь що вони мають якесь право на це по якійсь придуркуватій ідеї ) масу людей , країн , сіл , міст . І ПІСЛЯ ЦЬОГО ХТОСЬ ХОЧЕ СКАЗАТИ ЩО У МЕНЕ ПРИСУТНЯ ЗЛОБА ??? та достатньо прочитати біблію і ПОБАЧИТИ ЗЛОБУ В КОЖНОМУ ЇЇ РЯДКУ , достатньо прочитати коран І ПОБАЧИТИ ЗЛОБУ В КОЖНОМУ ЇЇ РЯДКУ .
 
 Але саме головне . На відміну від ТЕОРІЇ великого вибуху - ідіотизм під назвою релігія заставляють вважати АКСІОМОЮ чи типу істиною . Можна подумати що нюроман сидів на плечі у диявола ( так як біблія написана від третьої особи однини і описує діяння бога то як висновок то мав бути або диявол або його колега ) і бачив як мінімум створення світу .

 Я же не втручаюсь у вашу суперечку так як до цього часу не те що ви розглядаєте це колір коліс на велосипеді інопланетян які прилітали коли рак на горі свиснув . якщо же бажаєте то перше питання таке ( все про біблію - якщо ви її не читали то читайте ) :
1 . якого милого є дві версії створення світу ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії