Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (100/303) > >>

yaro my:

--- Цитата: newroman від 20 Липня 2011, 22:57:15 ---"ЩО ХОЧУ ТЕ І ГОВОРЮ". Доказів ноль!
--- Кінець цитати ---
- в психіатрії є таке поняття: перенос. Приміряйте цю фразу і до себе. Ви продовжуєте охмуряння, відмахуєтесь або не звертаєте увагу на мої аргументи, а висмикуєте по кілька малосуттєвих слів, і дальше знову продовжуєте ГОВОРИТИ ТЕ, ЩО ХОЧЕТЕ. Не помічаєте за собою? Зокрема ви проігнорували репліку:Приховано: Показати
--- Цитата: yaro my від 21 Липня 2011, 15:06:47 ---Дуже дивно, як змогли прості люди взнати родовід Ісуса до надцятого коліна, який описаний в двох канонічних євангеліях, хоча там є розбіжності...І звідки дізнались пейсатєлі про відвідини Марії архангелом, про спокушання Ісуса під час 40-денного посту. Він же там був сам один, в пустині. Припустимо, що вони (Марія та Ісус) розказали. Але ж є багато людей, які розказують про те, що їх забирали інопланетяни. Ви можете в це повірити?
--- Кінець цитати ---
[/cut]Ви пишете, що Талмуд то жидівське тлумачення..., але ж Старий Заповіт теж містить багато жидівського без талмудовських тлумачень, - почитайте Второзаконня Ісайї, там дозволено іудеям мати рабів, давати в борг під проценти, і як там рекомендовано ставитись до гоїв... Я дуже сумніваюсь, що Ісус прийшов, щоб виконувати той закон. А ось в Євангеліях кілька раз в його уста вкладена фраза: "Я прийщов, щоб виконати закон, а не порушити." Це просто несумісно з іншими його речами. Талмуд і Біблія могли бути відредаговані хто зна скільки разів, "посвящонними  пейсатєлями", підстроюючись під заказ ієрархів церковних чи владних.
І те, що в Талмуді згадали про Ісуса зневажливо - то для того, щоб принизити "конкуруючу фірму" в очах віруючих в Бога по Талмуду, а не по Євангеліях і щоб ті не переметнулись, ось така логіка згадки про нього.
--- Цитата: newroman від 21 Липня 2011, 19:13:43 ---за словами псалмоспівця Давида : "... і в гріхах породила мене мати моя..." (50 псалом)
--- Кінець цитати ---
Ну то може його і в гріхах, нас з вами там не було, свічку не тримали.
Щодо порочності зачаття простих людей, то це придумана церковниками "фішка", щоб народ відчував себе винним і приниженим - так простіще ним управляти. Всі живі істоти плодяться і розмножуються, і люди також. І якщо чоловік і жінка в любові (а не в похоті) зачинають дитину, то це не гріх ні їм ні тим більше не гріх новонародженому немовляті.  А "фішка" про те, що первородний гріх на всіх людях начебто і знімається лише при хрещенні,- придумана для того, щоб загнати народ в "лоно церкви". Мої міркування підкріплю останніми реченнями 50-го псалому:
--- Цитувати (вибране) ---Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!
Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!
(Пс 50:19-21)
--- Кінець цитати ---
Невже Богу потрібне серце зламане і упокорене? Давида цікавлять "шкурні" питання, і просить він благ для Сіона, і тоді він обіцяє віддячити Богу покладенням на вівтар Його тельців! - це такі взаємовідносини з Богом, який є Любов?  Не відчувається в цій промові, що Давид звертається до Отця. Це більш схоже на улеслення і приниження перед сильним і випрошування подачки.Коли посилаєтесь на науково обгрунтовані праці, - то не забувайте, що Церква лише в кінці ХХ-го століття визнала правоту Галілео Галілея, що Земля  крутиться навколо Сонця.
Церква помічає лише ті науково обгрунтовані праці, які ллють воду на їх мельницю.
Науково обгрунтовані праці доказують, що ніякого Флавія не існувало, а ви на це не реагуєте і посилаєтесь на Флавія.
З інших згадок про Помазанника ви ні на йоту не допускаєте, що згадана персона була гіпотетичною.
Оголошували себе Помазанниками не раз в історії, ось і у нас в 90-ті роки "проповідувала" Марія Деві Христос, і обіцяла кінець світу в 1993-му, але якось минулося, а її запроторили в психлікарню.
Є такий академік Фоменко, який в науково обгрунтованих працях доказує, що Ісус Христос мав історичних прототипів, але усі ті події відбувались на 1050 років пізніще, тобто на початку ХІ-го століття. Може і йому повіримо?Ну, і на десерт:Приховано: Показати
--- Цитата: newroman від 21 Липня 2011, 19:13:43 ---люди почали казати що вони пяні, хоча був день, коли в ті часи не заведено було споживати спиртного
--- Кінець цитати ---
В наш час теж бувають дні, коли не заведено споживати спиртного, але находяться такі, що споживають. Знаю такого віруючого в Ісуса, який споживає при любій нагоді.[/cut]

yurko:
Раджу всім учасникам суперечки подивитися цей фільм
http://afisha-if.com/filmu/dramu/1153-obmerzenuy-zahid-soncja-2011
До спільного знаменника він вас не приведе, як і не підтвердить правоту когось із опонентів, але якщо вдумливо подивитеся, то час недарма потратите  ;)

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Дуже дивно, як змогли прості люди взнати родовід Ісуса до надцятого коліна, який описаний в двох канонічних євангеліях, хоча там є розбіжності...
--- Кінець цитати ---

Та дуже просто. Натхненні Духом Святим апостоли володіли Старим Завітом, а може і мали написаний Старий Завіт у вигляді згортків.
В любому випадку кожен єврей міг зайти в любу синагогу де містились в письмовому вигляді старозавітні писання.
І ось володіючи такою інформацією можна прослідкувати родовід Христа. Тим більше що там були обітниці Бога, що Спаситель народиться
з роду Авраама, з роду Давидового ... Тут немає нічого дивного. Самі можете прослідкувати.
Те, що в обидвох євангелістів є декілька імен, що несходяться один з одним не робить між ними суперечностей. В євреїв був звичай носити і по два імені- при народженні, і друге могло даватись тоді коли в житті людини ставалося якась дуже важлива подія. Таким чином один євангеліст міг назвати одне імя інший вписати інше хоча це була одна людина.

--- Цитувати (вибране) ---.І звідки дізнались пейсатєлі про відвідини Марії архангелом, про спокушання Ісуса під час 40-денного посту. Він же там був сам один, в пустині.
Припустимо, що вони (Марія та Ісус) розказали. Але ж є багато людей, які розказують про те, що їх забирали інопланетяни. Ви можете в це повірити?
--- Кінець цитати ---
Я вірю тому що написано в Святому Письмі.

--- Цитувати (вибране) ---Ви пишете, що Талмуд то жидівське тлумачення..., але ж Старий Заповіт теж містить багато жидівського без талмудовських тлумачень, - почитайте Второзаконня Ісайї, там дозволено іудеям мати рабів, давати в борг під проценти, і як там рекомендовано ставитись до гоїв... Я дуже сумніваюсь, що Ісус прийшов, щоб виконувати той закон.
А ось в Євангеліях кілька раз в його уста вкладена фраза: "Я прийщов, щоб виконати закон, а не порушити." Це просто несумісно з іншими його речами. Талмуд і Біблія могли бути відредаговані хто зна скільки разів, "посвящонними  пейсатєлями", підстроюючись під заказ ієрархів церковних чи владних.
--- Кінець цитати ---
Старий Завіт не містить нічого жидівського. Там викладена історія створення світу Богом, про життя перших людей, їхнє падіння, потоп, Вавилон, Авраам, про Мойсея, який і написав Пятикнижжя, на горі Синай, всі закони які були дані Богом. Це не тільки десять заповідей, а близько шестиста законів поведінки людини в різних сферах життя, в плоть до того де робити туалет.
Незабувайте, що це Старий Завіт зі своїми жорсткими умовами, які не придумала людина, а які дані Богом для того щоб створити народ Божий.
Гої як ви кажете це язичники, навколишні народи які оточували Ізраїль і які мали великий поганський вплив на боговибраний народ. І очевидно там є постанови як поводитись з цими народами, певні рамки.

--- Цитувати (вибране) ---Ну то може його і в гріхах, нас з вами там не було, свічку не тримали.
Щодо порочності зачаття простих людей, то це придумана церковниками "фішка", щоб народ відчував себе винним і приниженим - так простіще ним управляти.
Всі живі істоти плодяться і розмножуються, і люди також. І якщо чоловік і жінка в любові (а не в похоті) зачинають дитину, то це не гріх ні їм ні тим більше не гріх новонародженому немовляті. 
А "фішка" про те, що первородний гріх на всіх людях начебто і знімається лише при хрещенні,- придумана для того, щоб загнати народ в "лоно церкви". Мої міркування підкріплю останніми реченнями 50-го псалому:
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!
Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!(Пс 50:19-21)
--- Кінець цитати ---
Давид одних з великих Царів і Пророків Старого Завіту. Я би не ставив Його слова під сумнів. Йому була обітниця від Бога, що з Його роду прийде Спаситель.
Самий спосіб розмноження людини не є гріховним,але є порочним, тобто пристрасним, з пристрстю. Після вигнання з Раю Єви Бог їй сказав, що в муках буде народжувати.Чому ? Через гріх, який вона вчинила. Але гріх, як вірус одного разу вселившись в перших людей кочує з покоління в покоління і до нині.

--- Цитувати (вибране) ---Мої міркування підкріплю останніми реченнями 50-го псалому:
Жертва Богові зламаний дух; серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!
Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!(Пс 50:19-21)
 Невже Богу потрібне серце зламане і упокорене? Давида цікавлять "шкурні" питання, і просить він благ для Сіона, і тоді він обіцяє віддячити Богу покладенням на вівтар Його тельців! -
це такі взаємовідносини з Богом, який є Любов?  Не відчувається в цій промові, що Давид звертається до Отця. Це більш схоже на улеслення і приниження перед сильним і випрошування подачки.
--- Кінець цитати ---
"Жертва Богові - це дух упокорений, серцем скорботним і смиренним Ти не погордуєш."Невже Богу потрібне серце зламане і упокорене?
Тут йдеться про те, що не достатньо приносити просто жертви перед Богом. Щоб ці жертви були прийняті Богом необхідно приносячи жертви усвідомлювати свій гріховний стан, гріхи, за які ти приносиш цю жертву, неообхідно мати жаль за ці гріхи, сумувати, що припустився їх. Треба мати смирення, чи покору перед справедливим Судом Божим. Давид тут вказує. що не стільки важливі зовнішні жертвоприношення,а скільки внутрішні стан людини при приношенні цих жертв, з покянням.

--- Цитувати (вибране) ---Коли посилаєтесь на науково обгрунтовані праці, - то не забувайте, що Церква лише в кінці ХХ-го століття визнала правоту Галілео Галілея,
що Земля  крутиться навколо Сонця.Церква помічає лише ті науково обгрунтовані праці, які ллють воду на їх мельницю
--- Кінець цитати ---
Це середньовічні крайності і заблудження Католицької Церкви, частини Вселенської Церкви Христової.

--- Цитувати (вибране) ---Науково обгрунтовані праці доказують, що ніякого Флавія не існувало, а ви на це не реагуєте і посилаєтесь на Флавія.
--- Кінець цитати ---
Це ті, що ненавидять християнство хочуть доказати, що Флавія не існували, і Христа, ...

--- Цитувати (вибране) ---З інших згадок про Помазанника ви ні на йоту не допускаєте, що згадана персона була гіпотетичною.
Оголошували себе Помазанниками не раз в історії, ось і у нас в 90-ті роки "проповідувала" Марія Деві Христос, і обіцяла кінець світу в 1993-му, але якось минулося, а її запроторили в психлікарню.
Є такий академік Фоменко, який в науково обгрунтованих працях доказує, що Ісус Христос мав історичних прототипів, але усі ті події відбувались на 1050 років пізніще, тобто на початку ХІ-го століття. Може і йому повіримо?
--- Кінець цитати ---
Якщо хочете то вірте.
Немає ніякого сумніву. Слово "помазаник" в Старому Завіті не було іменником, а означало ставленика, посвяченого...
Тільки в Новому завіті Помазаник- Христос є іменником. повторюю, тому в Старому Завіті ніхто і ніде не названий іменником Помазаник - Христос. Це слово є тільки в Новому Завіті.
Для мене Фоменко не авторитет і праці його бездоказові, це тільки судження, порівняння, знаходження декількох спільних рис, і на основі цього доказування.
Фоменко наслідник Морозова, який за Союзу ше "науково" доказував, що Христа не було. Типовий представник міфологічної ідеї.

--- Цитувати (вибране) ---люди почали казати що вони пяні, хоча був день, коли в ті часи не заведено було споживати спиртного В наш час теж бувають дні, коли не заведено споживати спиртного, але находяться такі, що споживають. Знаю такого віруючого в Ісуса, який споживає при любій нагоді.
--- Кінець цитати ---
І може на пяну голову навернути до Христа 3 тис. народу і говорити різними діалектами і мовами.

Доктор Хаос:
Христос был прав,  сказав: Не мир я вам принес, а меч. Не примирить я пришел, а разделить.  :zakryto

yaro my:

--- Цитата: newroman від 22 Липня 2011, 22:55:13 ---Спаситель народиться
з роду Авраама, з роду Давидового
--- Кінець цитати ---
Як було прийнято писати родовід ми бачимо, - лише чоловічі імена. А яке відношення мав родовід Йосипа до Ісуса, який нібито непорочно зачатий, Йосип там ні при чому. Якщо ви скажете, що Марія була з роду Давида, то це аrgumentum ad ignorantiam, родовід вівся по чоловічій лінії, як видно з переліку: Авраам породив Ісаака і т.д.
--- Цитата: newroman від 22 Липня 2011, 22:55:13 ---Старий Завіт не містить нічого жидівського
--- Кінець цитати ---
Ось фрагмент із Біблії, Ісайя, гл.60:http://crazy.werd.ru/video/news/168357-BIBLIYA_-_Vethiy_Zavet_-_Vtorozakonie,_Isaya__Svyashchennoe_Iisanie_____.html - хто має вуха, той почує.
--- Цитата: newroman від 22 Липня 2011, 22:55:13 ---Давид одних з великих Царів і Пророків Старого Завіту. Я би не ставив Його слова під сумнів
--- Кінець цитати ---
І не треба ставити. Просто уважно ще раз прочитайте останнє речення 50-го псалому:
--- Цитувати (вибране) ---Ущаслив Своїм благоволінням Сіон, збудуй мури для Єрусалиму,
--- Кінець цитати ---
і після цього Давид віддячить жертвоприношенням:
--- Цитувати (вибране) ---тоді Ти полюбиш Собі жертви правди, цілопалення та приношення, тоді покладуть на Твій вівтар тельців!(Пс 50:19-21)
--- Кінець цитати ---
Повторюю своє запитання:"це такі взаємовідносини з Богом, який є Любов?  Не відчувається в цій промові, що Давид звертається до Отця. Це більш схоже на улеслення і приниження перед сильним і випрошування подачки."
--- Цитата: newroman від 22 Липня 2011, 22:55:13 ---крайності і заблудження Католицької Церкви, частини Вселенської Церкви Христової.
--- Кінець цитати ---
От ви вже і визнаєте, що церковники не розділяють: Богу Богове, кесарю кесареве. Вони вмішуються в мирські справи, а не Богу служать. І впадають у крайності і заблудження. А людей закликають спілкуватись з Богом через своє посередництво, і не безплатно. "Але на холєру воно міні треба!?" (с)А. Молочний ;).
--- Цитата: newroman від 22 Липня 2011, 22:55:13 ---І може на пяну голову навернути до Христа 3 тис. народу і говорити різними діалектами і мовами
--- Кінець цитати ---
Думаю, що і ви не можете, ні на п"яну ні на тверезу. А Кашпіровський значно більше навертав під своє навіювання.
І Марія Деві Христос разом з апостолом Кривоноговим "мозги промили" значно більшій кількості молодих людей, ніж 3000-чам.
Зараз на Землі біля 7 мільярдів народу, чи знаєте хоч одного, на кого б зійшов Дух Святий, після чого той ходив би і закликав до віри в Христа різними мовами? Чи зараз Дух Святий вже не сходить?і на десерт:Приховано: Показатиhttp://oko-kino.ru/load/verujushhie_2008/26-1-0-2628- тут можна подивитись онлайн.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2871880  - тут можна скачати.
Хто має очі - той побачить.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії