Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (96/303) > >>

newroman:

--- Цитата: Доктор Хаос від 16 Липня 2011, 17:23:56 ---А вы уверенны, что вам "тлумачать" правильно учение Христа?
--- Кінець цитати ---
Впевнений. Святе Письмо таке в якому вигляді  воно існує трохи менше двох тисяч років було укладено і пояснено святими отцями Церкви Христової котрі не просто читали Біблію, а використовували слова Христа на практиці.  Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу.

--- Цитувати (вибране) ---А в церкви бываю не потому, что верую. Просто человек интересный, начитанный  и умный - отец Григорий. И кстати, без фанатизма, с уважением относится ко всем религиям. Честь и хвала ему за это
--- Кінець цитати ---
Проповіді отця Григорія (Мороза) дійсно справляють враження бо він говорить просто, часто накладаючи на проповідь  ситуації з життя мирської людини і порівнюючи їх з текстами Євангелія. Дійсно людина начитана і має що людям сказати.

Доктор Хаос:

--- Цитата: DVania від 16 Липня 2011, 20:58:06 ---Все я би хотів цю тему закрити,тому на таке відповідати не буду.[/quot
Я только "за" :frend
--- Кінець цитати ---

bornslippy:

--- Цитата: newroman від 16 Липня 2011, 21:09:55 ---Впевнений. Святе Письмо таке в якому вигляді  воно існує трохи менше двох тисяч років було укладено і пояснено святими отцями Церкви Христової котрі не просто читали Біблію, а використовували слова Христа на практиці.  Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу.
--- Кінець цитати ---
а підкажіть будьласка чому писання не всіх апостолів "одобрені" вселенськими соборами? хто вирішував що правильно а що ні? хто "створив" те християнство яке нам пропагуєте зараз. християнство це людське творіння.

derevynka:

--- Цитата: newroman від 16 Липня 2011, 21:09:55 ---Затверджено Вселенськими Соборами де збиралися духовенство і християни з усього світу
--- Кінець цитати ---

вибач але явно не з усього світу а щоб зрозуміти що за збрід там був - почитай все таки  Священный вертеп         http://lib.ru/HRISTIAN/ATH/TAKSIL/sacredde.txt

"   Клерикалы  очень  гордятся императором Константином,  а,  между прочим,
гордиться-то нечем.
     Перечислим  вкратце некоторые  подвиги  этого  императора.  Он  заколол
собственного  сына  Криспа, задушил  в  бане жену  Фаусту,  отдал  приказ об
убийстве своего двенадцатилетнего племянника Лициниана, который впоследствии
мог бы  потребовать отчета о том, как император избавился от его отца - мужа
родной сестры  Константина.  Вот  какую  милосердную  любовь  проявлял  этот
великий  святой  к  своей  семье  в  то  самое  время,  когда он  возглавлял
пресловутый Никейский собор, призванный выработать символ христианской веры!
     С  точки  зрения  простой  гуманности  этот  император  был  чудовищем.
Пруссаки, совершавшие, как всем  известно, преступления в  1870  году,  явно
уступают  ему  в жестокости. Во время войны  с франками (предками французов)
Константин с неслыханной свирепостью расправлялся с  пленниками: он  отдавал
их на растерзание диким хищникам, которых вела за  собой  его армия. К концу
жизни, истощенный, он пытался  подкрепить свои силы ваннами из теплой  крови
убитых для этой цели младенцев.
     Таков этот святой    "



--- Цитата: DVania від 16 Липня 2011, 20:58:06 ---проти теми ісламу на форумі я виступав не тому що ненавиджу мусульман
--- Кінець цитати ---

кожна релігія базується на ненависті до іншої - було би дуже дивно якби це було не так ! подумай сам і буде все зрозуміло ( при цьому не будемо враховувати гроші , владу і політику - а лише чисто релігію і тіпа віру у вказаного даною релігією бога-аллаха-друшляка-самогону )

Доктор Хаос:

--- Цитата: derevynka від 17 Липня 2011, 15:23:32 ---бога-аллаха-друшляка-самогону
--- Кінець цитати ---
Я считаю себя человеком вне конфессий (в Бога верю),  но думаю, что не стоит так отзываться о Боге, ибо тем самым вы  унижаете чувства верующих людей, кои присутствуют на этом форуме.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії