Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (95/303) > >>

yurko:
 :-D :-D :-D

тонко підколов...

Доктор Хаос:
Просто не люблю, когда волки прикидываются ягнятами. :!!

DVania:
В темі іслам треба було уважніще читати чому.Люди які були в Душанбе в 90 році добре побачили,що таке іслам і добро на своїй шкірі відчули.Так можливо я нетиповий християнин,і до роблячих добро, добре відношуся,а до вбивць і насильників я вовк і це мій гріх,але я по іншому не можу.

Доктор Хаос:
В Душанбе бывать не приходилось, но пришлось побывать в одном христианском городе и увидеть воочию жестокость религиозных фанатиков от христианства.  Поверьте мне, картина была не лучше-фильм ужасов. Так что мне теперь ненавидеть христиан? Фанатизм нехорош в любых его проявлениях.     
Відповідь від: 16 Липня 2011, 20:42:39Если  человек творит грех, не всегда он сам виновен в этом. Виновными являются те, кто научил и повел за собою. Отсюда вывод, лично мой, религия средство для управления массами, такое же средство, каким были коммунистические, националистические и прочие идеи. 

DVania:
Християнин вбивця,чи мусульманин вбивця для мене різниці немає і проти теми ісламу на форумі я виступав не тому що ненавиджу мусульман, я був тоді в Душанбе і були у мене знайомі мусульмани і деякі навіть помагали руским переховуватися.А проти теми я був тому,що ті мої знайомі не лізуть на наші форуми,не пропагують екстремізм,не є вахабітами,а прості люди  і до них я відношуся як до звичайних людей.А тут дехто почав розповідати як краще людям голови відрубувати,це явно не ті мирні таджики яких я знав,а швидше ті які дітей ,дівчат обв'язуть поясами шахідів і відправляють в автобуси.Таке в нас не повинно бути.Все я би хотів цю тему закрити,тому на таке відповідати не буду.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії