Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (94/303) > >>

yurko:
Ну він ж уже написав, що для нього навіть повязування його особи з будь-якою релігією, чи припускання можливості будь-якої його релігійної заангажованості - то вже образа.

Виходить правда трохи дивно.
З одного боку derevynka заявляє, що його дратують навязування релігії у вигляді її пропагування, а з іншої він всіми своїми постами сворює "маніфест атеїзму", тим самим протагуючи всім безвір"я.

Можливо таке враження складається тому, що derevynka у меншості?

Писати, що хтось є лохом бо ходить до церкви де його околпачують і розводять на бабки це хіба не буде образливим для людини яка все ж ходить до церкви?

Як би банально то не звучало, але треба рахуватися з тим, що твої висловлювання зачіпають і ображають інших. А в релігійній полеміці тим більше.

Чесно кажучи мені спокійніше було б жити у суспільстві тих "Околпачених", які при тому мають страх Божий і повагу до законів, як до церковних так і до світських. Аніж у світі де функцію стримування, яку частково здійснювала віра,  перекладено лише на людську свідомість.
Бачимо щодня приклади тієї "свідомості", як в принципі і приклади недієвості "псевдовіри" теж щодня бачимо :(.

Сумно. А що зробиш...

Звісно, якщо уявити людину мудру, але арелігійну (хоч пригадати приклад такої людини доволі важко), то від того, що вона арелігійна вона не повинна стати злішою чи гіршою для суспільства. Але якщо вона до своєї мудрості ще й релігійна, хіба це робить її дурнішою?

Доктор Хаос:

--- Цитата: newroman від 16 Липня 2011, 11:58:18 ---І єресь їх в неправильному тлумаченні слів Христа
--- Кінець цитати ---
А вы уверенны, что вам "тлумачать" правильно учение Христа?  Ведь каждый, читающий Библию, а тем более переводящий ее,  понимает по-своему и преподносит вам свое понимание Святого письма.
Относительно выкачивания денег церковью, не знаю как в других церквях, ибо я бываю, правда, когда получается быть в Калуше, только у отца Григория. Как-то давно, еще в безденежные 90-е, отец Григорий сказал (лично слышано мною): - Якщо треба хрестити, поховати, брати шлюб, чи маєте любу потребу, приходіть. Не бійтеся, що не маєте грошей. Навіть за гроші не думайте, просто приходіть та кажіть, що потрібно. Є речі, які треба робити негайно.   
Причем, я вообще не отношу себя к людям религиозным.
Відповідь від: 16 Липня 2011, 17:12:33А в церкви бываю не потому, что верую. Просто человек интересный, начитанный  и умный - отец Григорий. И кстати, без фанатизма, с уважением относится ко всем религиям. Честь и хвала ему за это.   

derevynka:

--- Цитата: yurko від 16 Липня 2011, 12:33:41 ---derevynka заявляє, що його дратують навязування релігії у вигляді її пропагування
--- Кінець цитати ---

скоріше мене дратує і навіть дуже те , що релігії привласнюють собі всі "благодаті" - мовляв без них людство би щезло , і в той же самий час весь гній що вони несуть у світ вони називають що то або диявол ( шайтан майтан чи майкл дшексон ) попутав чи мовляв така гріховна суть людини  . хоча можливо значно більше прикладів де без релігії люди не мали проблем а ось з появою даного лохотрону все понеслось у всім відомому руслі .


--- Цитата: yurko від 16 Липня 2011, 12:33:41 ---Але якщо вона до своєї мудрості ще й релігійна, хіба це робить її дурнішою
--- Кінець цитати ---

скоріше навпаки . під тиском і страхом людину заставлять признатись що вона типу вірить і багато не треба . а якщо релігійники ідіоти то щоб виглядати розумним вони легко розкидують пальці що мовляв мудрість божа незрозуміла для смертних . тобто не релігійник ідіот і повний придурок а той , хто це розуміє і бачить . ось таким чином появилась байка що релігійники мудрі . може назвеш якихось з релігійників які дійсно мудрі , а не просто перекидують лопатою понти  з біблії   ? на таких релігійників від біблій достатньо простоти : чи може бог створити камінь який не зможе підняти .  і нехай жують свої соплі до кінця світу так як вони нікому не потрібні з цим своїм релігійним біблійним розтлумаченням .  адже якщо припускати що біблія була написана богом і тепер ще є якісь бовдури , які будуть її тлумачити , то це значить що бог мяко кажучи не достатньо розумний і мудрий , що не зміг передбачити , що його не зрозуміють . якщо він дійсно бог то повинен був продумати і написати біблію щоб кожен міг зрозуміти без різних мудозвонів тлумачників . якщо же біблія не була написана богом то давайте замість неї казку про котигорошка і буде всім краще
Відповідь від: 16 Липня 2011, 18:19:28
--- Цитата: yurko від 16 Липня 2011, 12:33:41 ---Можливо таке враження складається тому, що derevynka у меншості?
--- Кінець цитати ---

і саме головне - я не думаю що я у меншості . можливо навіть навпаки . АЛЕ !!!! багато хто не бажає розчарувати стареньких , чи сваритись з батьками і родичами , чи бути "білою вороною" , чи просто пофіг , чи не бажає щоб взагалі ця тема піднімалась ( поважаючи почуття душевнохворих або віруючих як вони себе називають )  .
 Як би там не було користуйтесь біблією щоб зрозуміти що ніяких богів немає і все це понти . тобто прочитайте цю наповнену кровю , брехнею ,, зрадою  , злочинством , братовбивством , тупізмом , кровозмішанням , безчестям , збоченством і іншим огидним людським вчинкам ,  які стали пристойними і необхїідними тільки тому  , що хтось типу "вірує" . тобто якщо без крику "бог-аллах  акбар" - то це є злочин , а з криком - уже гідний вчинок , за який місце на небі гарантовано :)   

 ще раз повторю - при цьому підтверджуючи слова Юрка
--- Цитата: yurko від 16 Липня 2011, 12:33:41 ---іншої він всіми своїми постами сворює "маніфест атеїзму", тим самим протагуючи всім безвір"я.
--- Кінець цитати ---
     читайте біблію і думайте про те , що читаєте ! боюсь що надовго не вистачить  ( якщо не патологічний вбивця чи збоченець )

Людина взагалі не може нічого зрозуміти , доки не випробує це на власній шкірі .

DVania:
Заглянув сюди і бачу таку знайому ситуацію,був час коли і я не вірив,був час  коли сварився з Богом ,був час коли шукав Його, відвідував церкви,зібрання і  щось знаходив,чимось розчаровувався.Але хто стукає,тому відкривають і я для себе знайшов віру,чи переконання чи кому як більше подобається.Я зрозумів,є Творець(це важко заперечити)  і є Спаситель(і це також важко заперечити) і є я.І  жити треба просто,звіряючи своє життя з Богом.Для мене тепер немає значення якої віри,конфесії людина,то все від людей.Головне щоби вона не робила зла.Ісус говорив"по ділах їхніх пізнаєте їх",тобто якщо людина любить,творить,робить добро,не вбиває, то я таку людину підтримаю,незалежно хто це і як він себе називає,якщо ж людина повна ненависті,немилоердна і творить зло то теж не важливо до якої церкви,секти,чи просто невіруюча,така людина не від Бога,бо діла не Божі робить,а наслідує того кого Господь низивав чоловіковбивцею.Тому моя порада,просто порада,шукайте Бога,а не церкви,шукайте гармонію і душевний спокій,а не ритуали,і робіть людям так,як хочете щоби і вони вам робили.Ще на рахунок церков,вони покликані приводити людину до Господа,коли ж вони ведуть до каси,до пустих проповідей за якими нічого не стоїть,коли церкви все вищі і куполи все золотіщі,а суспільство деградує вже до рівня Содому і Гомори,то такі церкви не служать Богу,а мамоні.Тому той кому це потрібно,шукайте Господа самі ,стукайте і вам відчинять,і Він дасть Вам Закона Свого в серце ваше і будете як ті що знають.Закон цей зовсім не важкий,бо коли ваше і Боже співпадає,коли ви робити добро і від цього маєте радість,то це і є виконувати Його закон.Все, більше не вв'язуюсь,кожен має вибрати сам.

Доктор Хаос:

--- Цитата: DVania від 16 Липня 2011, 20:04:05 ---Для мене тепер немає значення якої віри,конфесії людина,то все від людей.
--- Кінець цитати ---
Ой ли?
Я внимательно читаю форум и в теме ислам тоже........

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії