Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (84/303) > >>

romashkin:

--- Цитата: derevynka від 16 Травня 2011, 00:42:23 ---та нема питань ! нехай chuck  докаже що у нього віра , а не просто базар гнилий
--- Кінець цитати ---
я впевнений, що у нього є віра. Але це до нічого його не зобов'язує. Він не повинен нам щось доказувати.

 Я взагалі дивуюсь, як віруючі хочуть доказати свою віру. Віру не можна доказати, як і не можна доказати будь-яке інше припущення. Докази мають базуватись на фактах, а фактів звісно ....
За таким принципом можна вірити і у народні  казки та легенди...

derevynka:

--- Цитата: romashkin від 16 Травня 2011, 07:51:45 ---Я взагалі дивуюсь, як віруючі хочуть доказати свою віру.
--- Кінець цитати ---

вони це зроблять згідно біблії -я якраз указав як вони це можуть зробити


--- Цитата: romashkin від 16 Травня 2011, 07:51:45 ---За таким принципом можна вірити і у народні  казки та легенди
--- Кінець цитати ---

що вони успішно і роблять . просто через це ще страждають інші прямо чи опосередковано

ось ще одна нова віра

http://saltt.ru/node/9303

koliaillich:
Недавно інформаційні агент-
ства Європи поширили новину про
прийняття парламентом Угорщи-
ни нової конституції країни. Мова
в ній іде про те, що угорський
народ об’єднують «Бог і христи-
янство». За державою закріплю-
ється обов’язок захищати життя,
при цьому обумовлено, що життя
починається при зачатті. Фактич-
но, ця стаття конституції вводить
заборону на аборти. Окрім цього,
шлюб позначено в угорському
основному законі як союз чолові-
ка і жінки, що виключає визнання
так званих одностатевих шлюбів.
Ці факти багато хто розглядає як
удар по сучасних «європейських
принципах»  Вот молодцы не то что наши.
Відповідь від: 22 Травня 2011, 17:31:01У нас уже тоже люди пробуждаются понимая опасность псевдоценностей http://ruh4serdec.blogspot.com/2011/03/blog-post_30.html

Відповідь від: 22 Травня 2011, 18:08:27<iframe src="http://vkontakte.ru/video_ext.php?oid=-24401136&id=159874872&hash=d02928734e0c9e80&sd" width="607" height="360" frameborder="0"></iframe>

yaro my:
Це аргумент проти євроінтеграції? А як же віра в Євроцінності? За що боролись, на те і напоролись.
Про суспільство, його цінності,  до чого треба пробуджуватись і за що, як Юлька казала,
 варто боротись, добре написано тут у темі на 18-й сторінці:

--- Цитата: chuck від 05 Травня 2011, 22:55:07 ---Суспільство давно вже зробило свій вибір і керується не Словом Божим (я зараз не про Біблію), а своїми суспільними законами. Законодавчі органи штампують ці закони пачками. От нехай суспільство саме собі і відповість на запитання, чи зайняте воно тим чим потрібно?

В нас з вами не має часу на те, що ходити, кричати і з кимось боротися: «не ходіть і не шукайте».

Повірте, для того, щоб здолати всі перепони на шляху до Царства Небесного потрібно дуже багато зробити. Тому Христос сказав: «Царство Небесне силою береться.» Але вся сила християнина зосереджена на боротьбі в своєму серці. Рятуючи себе, ти рятуєш цілий світ.
--- Кінець цитати ---

derevynka:


знищив

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії