Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (82/303) > >>

Lana:
З усієї Біблії я вважаю найважливішими слова Ісуса "По тому пізнають усі, що ви учні Мої, якщо будете мати любов між собою" Єв. від Івана 13-35.
Будьте добрішими....

derevynka:

--- Цитата: doktor-maks від 14 Травня 2011, 17:37:08 ---Доля людини залежить від самої людини і від Бога
--- Кінець цитати ---

ха ха . і яким же чином залежали долі тих людей від бога , які жили в ті часи коли бога ще не створили   ???
Відповідь від: 14 Травня 2011, 20:39:36
--- Цитата: Lana від 14 Травня 2011, 17:58:31 ---По тому пізнають усі, що ви учні Мої, якщо будете мати любов між собою
--- Кінець цитати ---


тобто іншим уже можна не любити ?


--- Цитата: Lana від 14 Травня 2011, 17:58:31 ---я вважаю найважливішими слова Ісуса
--- Кінець цитати ---

можна взяти любі слова любої людини і ефект буде той самий .

краще за все варто спитати у чака чи є у нього віра ? і чи дійсно він впевнений що у він вірить , а потім попросити перевернути гору . результат на всі 100% передбачуваний але саме цікавіше що при цьому ми всі дружно прочитаємо слова з біблії , які типу віруючі талдичать без кінця АЛЕ НЕ РОЗУМІЮТЬ !!! :(  :(  :( 

doktor-maks:

--- Цитата: derevynka від 14 Травня 2011, 20:45:20 ---ха ха . і яким же чином залежали долі тих людей від бога , які жили в ті часи коли бога ще не створили   ???
--- Кінець цитати ---
Люди залежали від обставин, які вони змінити були не в змозі. І тепер так є. Якщо Ви відкидаєте Бога, замість слова "Бог" читайте обставини непереборної сили, форс-мажор і т.д.

derevynka:

--- Цитата: doktor-maks від 14 Травня 2011, 22:38:48 ---непереборної сили, форс-мажор і т.д.
--- Кінець цитати ---

звичайно . але що робити тим у кого форс-мажору не було ? так би мовити типовий український селянин який жив на хуторі і не був ні в місті ні в сусідніх хуторах по причині відсутності форс мажору чи бажання ? і бога як не було так і не може бути по визначенню

doktor-maks:

--- Цитата: derevynka від 14 Травня 2011, 23:06:28 ---але що робити тим у кого форс-мажору не було ?
--- Кінець цитати ---
Все одно доля людини тільки від самої людини не залежить. Залежить від оточення, від інших людей


--- Цитата: derevynka від 14 Травня 2011, 23:06:28 ---так би мовити типовий український селянин який жив на хуторі і не був ні в місті ні в сусідніх хуторах
--- Кінець цитати ---
Сам факт народження і перебування людини в певній країні - то воля Божа. Своє народження і походження людина змінити не може

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії