Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (81/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: chuck від 13 Травня 2011, 11:46:24 ---Називають тему «Про віру» і шукають в ній все, що завгодно.

Окрім віри.
--- Кінець цитати ---
В тому то й річ що віру ми знайшли. А ви шукаєте релігію.

derevynka:
ось дали на роздум але я не в курсі що то все значить .  (просьба не зважати на назву і коментарі так як думаю що то не відноситься до відео )
 але саме головне що це напевне прояви віри у мусульман якоїсь гілки . інтересно хто знає ???

https://www.youtube.com/watch?v=QAXVrM5ETSI

chuck:

--- Цитата: derevynka від 14 Травня 2011, 05:41:18 ---від мене залежить МОЄ ЖИТТЯ І МОЯ ДОЛЯ !
--- Кінець цитати ---
Знайомтесь, шановні форумчани: derevynka — людина від якої залежить її ж життя і його ж доля.
Запитайтеся у цієї людини, якщо схочте, звичайно, чи настільки сильно його життя залежить від нього, що він може й сам себе зачав й народив??
Можливо зараз ця людина перебуває у безмежному вакуумі, де окрім нього самого на нього більше не впливають ніяки чинники.
Якщо так, тоді питань не може бути до нього ))

derevynka, ти б хоч троха думав, що пишеш!  :D
Відповідь від: 14 Травня 2011, 16:30:33
--- Цитата: bornslippy від 14 Травня 2011, 10:04:01 ---В тому то й річ що віру ми знайшли. А ви шукаєте релігію.
--- Кінець цитати ---
Якщо Бог (якого, ви до тепер вважаєте лиш дідусем з сивою бородою) забажає, то у Вас житті з’являться такі співрозмовники, що ви будете згадувати теперішні часи, коли Ви як хотіли перекручували слова і зміст сказаного людьми з іншою точкою зору, і шкодувати (м’яко кажучи) про це.
Тому, що ті співрозмовники дадуть Вам найкращий урок, який лиш може бути.
Можете заздалегідь подякувати Богу за це.

derevynka:

--- Цитата: chuck від 14 Травня 2011, 16:30:33 ---ти б хоч троха думав, що пишеш!
--- Кінець цитати ---

я завжди думаю що пишу . зачав і народив -

якщо же тобі треба розглянути теорію ймовірності то почитай книги які думаю все ще в наявності . якщо же ти не розумієш про що я говорю то тоді не соромся а йди вчитись . 
 тому по порядку : зачаття і народження - ймовірність що я міг бути народжений в інший день року є 1 з 365 , ймовірність що я міг бути народженний дівчинкою - 50% , ймовірність що я міг бути народжений в інший рік з життя моїх батьків є десь 1 з 45 .
 Це так для початку . також потрібно врахувати ЗАЛЕЖНІСТЬ того чи іншого ВИПАДКУ від подій і стану .
 Також для повної картини варто врахувати ЯКІСТЬ середовища .
 Тобто все це відносне .
 
 А ТЕПЕР САМЕ ГОЛОВНЕ :  людина яка не тратись сил і час на те щоб компостувати собі мозги якимось маразмом ( немає різниці як це називається ) живе так як вона хоче . і може так жити до того часу поки на неї не впливають ідіоти які чомусь думають що вони пізнали якийь бред седой кобили і всі повинні цьому слідувати . тобто замість того щоб дати людині самій вирішувати як вона повинна жити її починають годувати казками про сірих бичків , 70 целок в раю чи перетворення в тараканів 

 СПЕЦІАЛЬНО ПОВТОРЮ 

від мене залежить МОЄ ЖИТТЯ І МОЯ ДОЛЯ !

doktor-maks:
Доля людини залежить від самої людини і від Бога
Цитую святителя Ніколу Сербського

--- Цитувати (вибране) ---Если под судьбой понимается слепая случайность или фатальность, Церковь решительно не принимает, отрицает существование такой судьбы. Церковь все обосновывает разумом, от разума и через разум. Она ничего не приписывает случайности или слепой фатальности, но все объясняет Промыслом всесильного и всевидящего Господа, исходящего из высшей целесообразности и характера тайных помыслов, чувств и действий человека. Само слово "судьба" происходит от слова "суд", в данном случае суд Божий.
...
В славянском тексте [Біблії] везде вместо слова "судьба" стоит "суд". И мы часто говорим: "Как рассудишь об этом?", что значит – "Как ты думаешь?".

Следовательно, судьба – это мысль Божия обо всем происходящем, но не такая пассивная и немощная, как человеческая, а активная и решающая. Кто-то собирался наутро поехать в ближайший город, но ночью настигла его смерть и перенесла в далекий небесный град. И говорят люди: такова его судьба. Кто-то полюбил девушку, а пришлось жениться на другой, опять говорят: судьба! Кто-то укрывался в тылу, но настигла его пуля в укрытии – судьба! Только судьба прозорливая, а не слепая, от Бога Мыслителя и Промыслителя, Который всему знает причину. Тот, кто говорит "слепая судьба", исповедует непонимание причины и смысла событий. Без милостивого и праведного Господа не происходит ничего.

--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 14 Травня 2011, 17:31:28
--- Цитата: bornslippy від 11 Травня 2011, 22:32:22 ---І я так і не розумію чому Існував Старий Завіт і Зявився Новий?!
--- Кінець цитати ---
Якщо коротко, через Боговтілення

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії