Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (80/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: derevynka від 12 Травня 2011, 23:31:02 ---пора уже собі сказати що Я і МИ не раби а ГОСПОДАРІ чи ГОСПОДА .
--- Кінець цитати ---
І найголовніше що Бог який би він не був також хоче саме цього.

derevynka:
Амар Бхарати из Индии — поклонник бога Шивы, который вот уже 38 лет держит правую руку поднятой вверх в знак отречения от мирской суеты. До 1970 года он был вполне примерным семьянином, у которого была нормальная работа, жена и трое детей. Но однажды утром он проснулся и понял, что все это ничего не значит. Он решил посвятить себя служению Шиве и отправился в странствование с одним только трезубцем тришулой. Через три года он осознал, что все равно слишком связан с материальным миром и поднял вверх правую руку, которую не опустил до сих пор. За долгие годы его конечность превратилась в бессмысленный набор кожи и костей



chuck:
bornslippy, derevynka
--- Цитата: derevynka від 12 Травня 2011, 23:31:02 ---ГОСПОДАРІ чи ГОСПОДА
--- Кінець цитати ---
.
Розкажіть мені рабу, що від вас залежить?
І тоді ми побачимо, чи насправді можна назвати вас господарями.

А сказати про себе можна все, що завгодно.
Нехай за вас говорять ваші дії.

Відповідь від: 13 Травня 2011, 11:43:56Люди шукають все, що завгодно.
І знаходять все, що завгодно.
Називають тему «Про віру» і шукають в ній все, що завгодно.

Окрім віри.

Victor:
Будь віруючий, а не не віруючий! Так сказав Ісус не тільки Фомі, але і усім, хто не віруючий

derevynka:

--- Цитата: chuck від 13 Травня 2011, 11:46:24 ---Розкажіть мені рабу, що від вас залежить?
І тоді ми побачимо, чи насправді можна назвати вас господарями.
--- Кінець цитати ---

від мене залежить МОЄ ЖИТТЯ І МОЯ ДОЛЯ ! а тому я і є господь і господар . а раби - ну що може від раба залежити ? він навіть сам собі не належить .

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії