Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (79/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: doktor-maks від 11 Травня 2011, 10:06:38 ---І зауваж, ніхто самі книги не переписував і християнство як релігія існувало вже понад 6 століть
--- Кінець цитати ---
Тобто церковні службовці вирішують хто кращим апостолом був у Христа? Макс мені здаеться вони ображають цим самого Христа. І я так і не розумію чому Існував Старий Завіт і Зявився Новий?!

derevynka:

--- Цитата: bornslippy від 11 Травня 2011, 22:32:22 ---чому Існував Старий Завіт і Зявився Новий
--- Кінець цитати ---

хочеш почати холівар на 5 років як мінімум ?   :)

bornslippy:
Дійсно хай кожен вірить в те що хоче. :-[

yaro my:

--- Цитата: bornslippy від 11 Травня 2011, 06:39:51 ---церква має ексклюзивне право оцінювати хто написав те що треба а хто ні. Хто святий а хто не дуже.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: bornslippy від 11 Травня 2011, 22:32:22 ---церковні службовці вирішують хто кращим апостолом був у Христа? Макс мені здаеться вони ображають цим самого Христа.
--- Кінець цитати ---

Католицький догмат про "непогрішність" папи Римського в питаннях віри і моралі діє і нині, в 21-му столітті (введений в 1870 р.)
Згідно цього догмату папа визначає віровчення церкви, а не виказує свою приватну суб"єктивну думку, як один з багатьох людей.
А ви "раби божі" будьте уважні до його слів і не сумнівайтесь. Папа знає, як "книжка пише", направить ваші стопи по шляху "спасіння". Бувало таке, що по дорозі приходилось брати Єрусалим в Хрестовому поході, не без того.
  Також папа може організувати підтримку опозиційного руху а-ля "Солідарність", аби розвинути демократію, там де її мало, а він краще знає, де її не вистачає.
 І це усе він робить не корИсті рАди, а по волі і милості божій.
 А ви просто тупо вірте папі.

derevynka:

--- Цитата: yaro my від 12 Травня 2011, 19:43:23 ---А ви "раби божі" будьте
--- Кінець цитати ---

ось ось . народ себе добровільно в рабство заганяє але при цьому ще й інших в нього хоче закувати . пора уже собі сказати що Я і МИ не раби а ГОСПОДАРІ чи ГОСПОДА . думаю що різні віри зразу же займуть місце де треба :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії