Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (78/303) > >>

bornslippy:
з.і. ааа  я зрозумів. Просто як я уявляю Біблію написали але вона не була такою розкручною одразу. Тобто навіть не так... я просто не впевнений в термінах. Писання не всіх апостолів визнаеться церквою.
Відповідь від: 10 Травня 2011, 23:16:42
--- Цитата: Кітка_Проня від 10 Травня 2011, 23:14:29 ---на яку користь і шо там такого "вигідного"? оО
--- Кінець цитати ---
Влада над людьми. Їх головами.

Кітка_Проня:

--- Цитата: bornslippy від 10 Травня 2011, 23:17:43 ---Влада над людьми. Їх головами.
--- Кінець цитати ---
 :=) наприклад? може шо-небудь процитуєш?

doktor-maks:
Євангелія, Дії і Послання Апостолів (Новий Заповіт налічує 27 книг) - є свідоцтвами віри. Про яку владу над людьми ти говориш? Про прагнення євангелістів до влади?  :duvno

bornslippy:
Прагнення влади під гарними гаслами, дурити людей. Так ними легше управляти. Найяскравіший приклад інквізиція. Хрестові походи.
з.і. скажіть чому просто не продовжили Старий Завіт? Для чого було писати Новий. Як на мене Старий Завіт вже існував і він був справжнім, тобто описував бачення того часних людей, деякі історичні події. А от Новий Завіт придумали для того що б розповсюдити нову релігію.
Відповідь від: 11 Травня 2011, 06:30:47
--- Цитата: doktor-maks від 10 Травня 2011, 23:26:36 ---Євангелія, Дії і Послання Апостолів (Новий Заповіт налічує 27 книг) - є свідоцтвами віри. Про яку владу над людьми ти говориш? Про прагнення євангелістів до влади?
--- Кінець цитати ---
Повторюю що не всі писання церква визнає. ВИходить що церква має ексклюзивне право оцінювати хто написав те що треба а хто ні. Хто святий а хто не дуже.

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 11 Травня 2011, 06:39:51 ---Повторюю що не всі писання церква визнає. ВИходить що церква має ексклюзивне право оцінювати хто написав те що треба а хто ні. Хто святий а хто не дуже.

--- Кінець цитати ---
Такими темпами скоро вивчиш історію Церкви  :)
Так, Церква визначає (тобто вже давно визначила, в 692 році на Трулльському Соборі був остаточно укладений перелік книг) які книги канонічні, які апокрифічні. І зауваж, ніхто самі книги не переписував і християнство як релігія існувало вже понад 6 століть

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії