Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (74/303) > >>

derevynka:

--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 00:36:29 ---це ви так живете.
--- Кінець цитати ---

точно . я живу  в абсолютній ізоляції від суспільства і взагалі не знаю , не чую , не бачу , не переживаю і не впливаю на те , що навколо відбувається . головне не забудьте що коли баба переходить дорогу з пустими відрами то треба хреститись через ліве плече , так як там повинен сидіти чорний кіт , який відає про майбутнє через знаки зодіаку .

а ось і напевне вам допоможе цей вуйко :)



bornslippy:

--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 00:49:23 ---Трошки вище я ОДНОЗНАЧНО написав, що Вчення про Царство Небесне, християнство та церква — різні явища. Хоча і пов’язані між собою.
Ви як читаєте? Чи слухаєте лиш себе?
--- Кінець цитати ---
може однозначність різності цих явищ не така очевидна?! :D Підкажіть де я помилився? Зрештою я не намагаюсь вас переконати. Вірте хоч в бабайку. Та для чого ви інших вчите неправді і не справедливості. Ви самі не знаєте істини а намагаєтесь вчити інших?! Дайте кожному можливість обирати у що вірити.

chuck:
Друже, bornslippy, вибач, але я якось не правильно тебе сприймав ))
Ти просто перекручуєш слова людей, щоб зробити з них для себе опонентів. Є, є така інтернет-пошесть.
Будемо сподіватись, що з тобою все йде до кращого.

Але, я вже вирішив відповісти, то відповідаю.

--- Цитата: bornslippy від 06 Травня 2011, 06:23:26 ---Вірте хоч в бабайку.
--- Кінець цитати ---
Таких і без мене більше ніж доста. Доречі, хтось сумліваєсі у існуванні бабайки? ))


--- Цитата: bornslippy від 06 Травня 2011, 06:23:26 ---Та для чого ви інших вчите неправді і не справедливості. Ви самі не знаєте істини а намагаєтесь вчити інших?!
--- Кінець цитати ---
Де неправда в моїх словах? Вправляєтеся у провокаціях? Хай щастить.


--- Цитата: bornslippy від 06 Травня 2011, 06:23:26 ---Дайте кожному можливість обирати у що вірити.
--- Кінець цитати ---
По-перше, це і так всюди є. А по-друге, вибачте, Вас забувся запитати.

bornslippy:

--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 16:54:35 ---Будемо сподіватись, що з тобою все йде до кращого.
--- Кінець цитати ---
"вся жизнь в пєрєді надєйся і жді" ;)
--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 16:54:35 ---Таких і без мене більше ніж доста. Доречі, хтось сумліваєсі у існуванні бабайки? ))
--- Кінець цитати ---
мого собаку звати Бабай   :)
--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 16:54:35 ---Де неправда в моїх словах? Вправляєтеся у провокаціях? Хай щастить.
--- Кінець цитати ---
Ви вважаєте вашу релігію єдино правильною . Це і є неправда. Ви ж навіть про релігію свою не знаєте. То хто провокує ? той хто хоче взнати правду чи той  хто чужі слова видає за істину?
--- Цитата: chuck від 06 Травня 2011, 16:54:35 ---По-перше, це і так всюди є. А по-друге, вибачте, Вас забувся запитати.
--- Кінець цитати ---
нічого я не злопамятний ;)

яничар:

--- Цитата: yaro my від 02 Травня 2011, 00:06:36 ---Краще відчувати, знати і розуміти.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: bornslippy від 06 Травня 2011, 06:23:26 ---Дайте кожному можливість обирати у що вірити
--- Кінець цитати ---
Мордехай відчув, зрозумів і повірив:
Слепой Мордехай пришел к раввину и спрашивает:
- Что ты сейчас делаешь?
- Пью молоко.
- Что такое молоко?
- Такой белый напиток.
- Что значит "белый"?
- Ну, как лебедь.
- Что значит "лебедь"?
- Такая птица с изогнутой шеей. Раввин согнул руку в локте и дал ее пощупать
Мордехаю.
- Вот что значит "изогнутый". Мордехай тщательно ощупал руку и сказал с
благодарностью:
- Спасибо тебе, ребе! Теперь я уже знаю, как выглядит молоко!

--- Цитата: yaro my від 02 Травня 2011, 00:06:36 ---істина не може базуватись на вірі, чи на певній книжці.
 Хоч віруючі намагаються переконати усіх в тому, що саме в "священній" для них книжці міститься Абсолютна Істина (для християн - виключно в Біблії, і ніде інде. для мусульман - в Корані...)
--- Кінець цитати ---
Істина не може базуватись на книзі, але вона може бути в ній записана. Біблія- величенька книга навіть за розміром. Про мусульман я писав- Аллах- Бог Адама, Мойсея, Авраама, Ісуса і ми визнаємо Писання дані людям до початку міссії Пророка Мухаммеда (мир йому і благословіння від Аллаха)- Тору, Псалтир і Євангелія.

--- Цитата: Крихітка Єнот від 05 Травня 2011, 22:02:23 ---жоден автор не представив документа, який підтверджує існування Ісуса.
--- Кінець цитати ---
:duvno :duvno :duvno Письмові свідчення- уже не доказ? Тоді я Вам скажу що не було ні Києва, ні Риму... Тепер є, а от 100-200-500р тому не було.

--- Цитата: bornslippy від 06 Травня 2011, 00:15:19 ---був представником якоїсь більш розвиненої цивілізації
--- Кінець цитати ---
О!!! Інопланетянин!! =)) яка свіжа думка. а ще в 90-х писали, що Ісус- галичанин. а чому б і ні? тут і цивілізація вища. =)) =)) =))

--- Цитата: derevynka від 05 Травня 2011, 23:44:32 ---перші люди боялись навіть своєї тіні і поклонялись звірам
--- Кінець цитати ---
Перші люди, як я знаю, жили в раю і точно знали, що Бог є, один- Творець.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії