Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (67/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: yurko від 26 Квітня 2011, 22:54:28 ---Таким самим словоблуддям можна 10 разів нарізно пояснити, "що насправді мав на увазі Св. Павло"
--- Кінець цитати ---
так і трапилось з релігією.

--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 23:08:38 ---Можу вас завірити, що ті «предмети розкоші» вже рятують більше життів, ніж можна було б врятувати, якби купити за них ліки, чи їжу.
Навіть не сумлівайтеся.
--- Кінець цитати ---
ви це серйозно? :duvno

--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 23:08:38 ---Можно чувствовать, знать и понимать. Но это ещё не значит БЫТЬ.
Верить — значит БЫТЬ.

Выбирайте: БЫТЬ или НЕ быть.
--- Кінець цитати ---
 Знову ж таки - це всього на всього ваші слова. в кожного своя правда.

--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 23:13:02 ---Что же так сильно изменилось в Вашей личной жизни за последние 10-ть тысяч лет??
--- Кінець цитати ---
уявіть що якби люди раптово зникли з Землі то всесвіт навіть не помітив би цього. і якщо взяти існування Землі за  години то існування людей не займе навіть  секунди. ви і досі вважаєте що купка людей котра придумала релігію є остаточною істиною?люди особливо ті що мали вчити людей релігії самі скомпрометували себе і релігію. І я не бачу в їх словах істину. А істина і є головне.

--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 23:29:03 ---Тому «баєчка» про Бородатого Дідуся залишається актуальною весь той, весь цей й весь прийдешній час.

Изучайте Писания!
--- Кінець цитати ---
вибачте без баєчки ви б не вірили?

chuck:

--- Цитата: bornslippy від 26 Квітня 2011, 23:54:14 ---вибачте без баєчки ви б не вірили?
--- Кінець цитати ---
Для мене це ніколи не було баєчкою.


--- Цитата: bornslippy від 26 Квітня 2011, 23:54:14 ---уявіть що якби люди раптово зникли з Землі то всесвіт навіть не помітив би цього.
--- Кінець цитати ---
Це ти сам зрозумів, чи хтось сказав тобі? ©


--- Цитата: bornslippy від 26 Квітня 2011, 23:54:14 ---Знову ж таки - це всього на всього ваші слова. в кожного своя правда.
--- Кінець цитати ---
Це не мої слова. А правда — одна. І зветься вона Світло Істини.


--- Цитата: bornslippy від 26 Квітня 2011, 23:54:14 ---ви це серйозно?
--- Кінець цитати ---
Розважатись я вже давно не можу і головне не хочу.


--- Цитата: bornslippy від 26 Квітня 2011, 23:54:14 ---так і трапилось з релігією.
--- Кінець цитати ---
Релігія — поклоніння вищій силі.
Християне поклоняються Христу, який є Істина та шлях до Неї.
Кому-Чому поклоняєтеся Ви?

Alexander:
Віра як вагітність :)
або вона є, або нема.
Агностицизм - це вже сумніви,
і немає значення скільки людині років, і хто вона в соціумі.
Віра - це, як певна думка або стан,(скоріш за все) який сприймається свідомістю, а отже, і підсвідомістю як істина.
Це глибоке переконання, і сильніше за віру нічого немає в світі :)

yaro my:

--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 23:13:02 ---
--- Цитата: romashkin від 26 Квітня 2011, 23:03:07 ---не пасує в 21 сторіччі.
--- Кінець цитати ---
Что же так сильно изменилось в Вашей личной жизни за последние 10-ть тысяч лет??


Відповідь від: 26 Квітня 2011, 23:11:39
--- Цитата: yaro my від 26 Квітня 2011, 23:11:16 ---Аргументи в студію.  Вкажіть, де ви там угледіли словоблуддя.
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: yaro my від 26 Квітня 2011, 22:18:27 ---Христос говорит: «Взявшие меч от меча погибнут».
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: chuck від 26 Квітня 2011, 22:53:54 ---«Всё продай и купи меч!» КТО сказал??!
--- Кінець цитати ---


--- Кінець цитати ---
Аргумент цей підтверджує моє розуміння розбіжностей слів Ісуса і Павла. Ісус сказав дещо інше:
--- Цитувати (вибране) ---«Тогда Он сказал им: но теперь, кто имеет мешок, тот возьми его, также и суму; а у кого нет, продай одежду свою и купи меч; ибо сказываю вам, что должно исполниться на Мне и сему написанному: и к злодеям причтен. Ибо то, что о Мне, приходит к концу.

Они сказали: Господи! вот, здесь два меча. Он сказал им: довольно».

Меч? Но читаем дальше, ведь судя по тому, что будет происходить, Иисус явно имел ввиду не боевой меч для убийства противника или для самозащиты.Приховано: ПоказатиНе потому ли, когда на 12 человек у них оказалось всего 2 меча, Он сказал «Довольно», ведь знал же, что эти два ничего не смогут сделать против вооружённой толпы.

Давайте, пользуясь Евангелиями, попробуем сложить воедино всю картину происходящего во время ареста:

«Бывшие же с Ним, видя, к чему идет дело, сказали Ему: Господи! не ударить ли нам мечом? И один из них ударил раба первосвященникова, и отсек ему правое ухо. Тогда Иисус сказал: оставьте, довольно». (Лук.22)
«И вот, один из бывших с Иисусом, простерши руку, извлек меч свой и, ударив раба первосвященникова, отсек ему ухо. Тогда говорит ему Иисус: возврати меч твой в его место, ибо все, взявшие меч, мечом погибнут; или думаешь, что Я не могу теперь умолить Отца Моего, и Он представит Мне более, нежели двенадцать легионов Ангелов? как же сбудутся Писания, что так должно быть?» (Матф.26) Приховано: ПоказатиТак какой же меч имел ввиду Иисус? «меч духовный, который есть Слово Божие» (Еф.6:17). Иисус, действительно, заповедовал Своим ученикам вооружиться до зубов! Но правильным вооружением, понимая в какой страшной войне им придётся участвовать!

«Облекитесь во всеоружие Божие, чтобы вам можно было стать против козней диавольских,  потому что наша война не против крови и плоти, но против начальств, против властей, против мироправителей тьмы века сего, против духов злобы поднебесной.

 Для сего приимите всеоружие Божие, дабы вы могли противостать в день злый и, все преодолев, устоять.

Итак станьте, препоясав чресла ваши истиною и облекшись в броню праведности,

и обув ноги в готовность благовествовать мир;

а паче всего возьмите щит веры, которым возможете угасить все раскаленные стрелы лукавого;

и шлем спасения возьмите, и меч духовный, который есть Слово Божие» (Еф.6:11-17).

Давайте теперь опять вернёмся к нашему отрывку их Лук.22

«Тогда Он сказал им: но теперь, кто имеет мешок, тот возьми его, также и суму; а у кого нет, продай одежду свою и купи меч; ибо сказываю вам, что должно исполниться на Мне и сему написанному: и к злодеям причтен. Ибо то, что о Мне, приходит к концу.

Они сказали: Господи! вот, здесь два меча. Он сказал им: довольно».

Чем больше вы станете думать над словами Иисуса, тем глубже вы будете понимать, что Он имел ввиду. Ученикам придётся отдать на дело служения всё, что они имеют....
http://www.bible.com.ua/answers/r/36/308421
--- Кінець цитати ---

bornslippy:

--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Для мене це ніколи не було баєчкою.
--- Кінець цитати ---
Питання було інше. Якби баєчку не придумали, ви б не вірили?
--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Це ти сам зрозумів, чи хтось сказав тобі? ©
--- Кінець цитати ---
Логічні/філософські роздуми.
--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Це не мої слова. А правда — одна. І зветься вона Світло Істини.
--- Кінець цитати ---
Готовий довести вам протилежне. у кожного своя правда.
--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Розважатись я вже давно не можу і головне не хочу.
--- Кінець цитати ---
тоді роблю висновок що ви знущаєтесь. підкажіть як годинник на запясті священника ціною
20000 доларів може робити добру справу. підозрюю що ви не бачили репортаж як священник відмовився безкоштовно похрестити бомжа.
--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Релігія — поклоніння вищій силі.
Християне поклоняються Христу, який є Істина та шлях до Неї.
--- Кінець цитати ---
вибачте я так і не зрозумів ви вірите в Ісуса чи в Бога?

--- Цитата: chuck від 27 Квітня 2011, 00:05:56 ---Кому-Чому поклоняєтеся Ви?
--- Кінець цитати ---
Своїй сім'ї, своєму сину. правді, справедливості, музиці....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії