Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (59/303) > >>

cgr:

--- Цитата: Alexander від 12 Січня 2011, 07:34:20 ---а я шо написав не знаю Бог первинний і існує не в конкретній  свідомості, а незалежно від неї
шо шурупів нехватило шоб поняти, студєнт
--- Кінець цитати ---

ну не знаю як ще написати. хіба іншим кольором - слово бог до ідеалізму відношення можна сказати не має. ні первинний бог, ні вторинний ні третинний ні в свідомості конкрентні ні в не конкретній.

ну, тобто, має але десь там пізніше, як одна з гілок ідеалізму, яка все ж таки гілка і яка не визначає дерево.




Відповідь від: 12 Січня 2011, 11:21:41
--- Цитата: Alexander від 12 Січня 2011, 07:34:20 ---а "девкі" в сусідній гілці вже тобі розказали
--- Кінець цитати ---

це де? я думав у нас на форумі "дєвок" немає)

Alexander:

--- Цитата: cgr від 12 Січня 2011, 11:25:57 ---ну, тобто, має але десь там пізніше, як одна з гілок ідеалізму, яка все ж таки гілка і яка не визначає дерево.
--- Кінець цитати ---
сам запутався, і мене запутав ;)

cgr:
не визнаю своєї вини в запутуванні.
докази будь-ласка!

хтось інший тебе запутав, наскільки я бачу тим, що ти вважаєш, що якщо щось пов"язане з духом, чи якщо щось не пов"язане з матерією, то це одразу або бог або душа або щось релігійне.

в тому то і вся соль що ні. ніщо не заважає вірити в якусь не матеріальну субстанцію без всяких богів. чи ще в багато чого без богів. це все буде ідеалізмом тільки без бога.

Sunny:

--- Цитата: chuck від 11 Січня 2011, 19:13:09 ---Корисна стаття.
Дякую.
--- Кінець цитати ---
Ага, знаючи цю форумчанку, можу з упевненістю скзати, що списалаааааааааа :-D

cgr:
от світ сну - це чистої води ідеалізм. в цьому світі не існує матеріальних об"єктів самих по собі. всі вони є породженнями "духу", ідеями.

правда в даному випадку цей дух з іншого боку є породженням матерії. а про походження тієї матерії породженням якої є цей дух якраз і сперечаються різні філософські школи, напрямки, ідеалізм і матеріалізм зокрема.

та й не тільки філософські. ну все безкоштовні уроки закінчено. дякую за увагу, таку розмову треба відмітити  :beach

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії