Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (55/303) > >>

cgr:
Tandylight
--- Цитата: Tandylight від 11 Січня 2011, 21:45:35 ---Що кому? А курці - просо
--- Кінець цитати ---

не знаю, що Ви маєте на увазі, та скажу, що головне для мене - сім'я, діти (ті що наше майбутнє), Україна звісно та її герої, ну і галстук з костюмом від дольче і гаванни - як же без них?  :)
Відповідь від: 11 Січня 2011, 21:49:39а також вибори в міську раду і не пропустити Х-фактор!!! Х-факто, я б навіть сказав, найголовніше!

Tandylight:

--- Цитата: cgr від 11 Січня 2011, 21:51:23 ---Х-фактор!!! Х-факто, я б навіть сказав, найголовніше!
--- Кінець цитати ---
Намйок пойняв :)ок...далі мовчу...

Alexander:

--- Цитата: cgr від 11 Січня 2011, 21:38:22 ---а саме - ідеалізм це віра в бога, матеріалізм заперечення бога ну і в тому сенсі.
--- Кінець цитати ---
це парадігма, :)
система форм, уявлень та цінностей одного поняття, які відображають його видозміну, історичний шлях, заради досягнення ідеального поняття.

Відповідь від: 11 Січня 2011, 22:05:09і я про Х-фактор мовчу, може cgr на конкурсі завалився :=)

cgr:

--- Цитувати (вибране) ---і я про Х-фактор мовчу, може cgr на конкурсі завалився
--- Кінець цитати ---

раз мовчите про хфактор, то я промовчу про парадігму )))

Tandylight:

--- Цитата: Alexander від 11 Січня 2011, 22:07:00 ---і я про Х-фактор мовчу, може cgr на конкурсі завалився Крейзі
--- Кінець цитати ---
Бачила там одного з Івано-Франківської області, але ж ми тут усі анонімно...Хоча той не працював сидів дома...тому це певне не cgr  ;)
http://forum.kalush.info/index.php/topic,49.msg85550.html#msg85550

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії