Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (47/303) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---а ви знаєте що багато істориків вважають,якби не уніати то православної церкви на Україні могло б і не бути.
--- Кінець цитати ---
Знаю, то католицькі історики.

--- Цитувати (вибране) --- І обряд чи дух не мав ніякого значення
--- Кінець цитати ---
Це тому, що ви невоцерковлені.

--- Цитувати (вибране) ---Головне для мене порядність священника
--- Кінець цитати ---
Благодать священства одинакова на порядному і на найгрішнішому батюшці.

--- Цитувати (вибране) ---Доречі я православний а дружина греко-католичка. Жодних проблем це не створює!
--- Кінець цитати ---
Це добре. Але ящо почнете глибше воцерковлюватися то тоді можуть почати проблеми.

bornslippy:
чесно кажучи не можу зрозуміти для чого! хіба не можна просто вірити? Ви доказуєте що ваша церква краща, а вірите в одне і те ж. Тільки доказуєте свою кращість. І повірте священник має значення. Так само, як має значення. Добра вчителька в школі.

yurko:

--- Цитата: newroman від 27 Жовтня 2009, 23:15:46 ---ящо почнете глибше воцерковлюватися то тоді можуть почати проблеми
--- Кінець цитати ---

 :-D :-D
Оце ти сам себе закопав!  :-D

Виходить, щоб жити щасливо - не ходи до церкви  :D
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 09:51:57Свідки також так кажуть, що якщо чоловік не у їх організації, то сім'я неповна!
Значить що треба зробити? Правильно, якщо не можна долучити чоловіка - нафіг сімю!
А потім починаються апитання звідки релігійний розбрат і чого стільки православних течій.
Розберіться спершу у своїх питаннях, а вже тоді вцерковнюйте несвідомих уніатів.

newroman:
Ви незрозуміли.
Я хотів сказати, що коли люди які хочуть жити спільно і утворити сімю, до цього були поверхневими християнами (типу того, коли не прийду до храму то все паску святять) то для них нема проблеми, що їхня інша половинка є з іншої конфесії або й релігії чи секти, бо це для нього не важливо так як він не є практикуючим християнином і тут немає проблем в якій церкві дітей хрестити чи шлюб брати все буде впорядку.
  Проблеми можуть початися коли вже пара прожила деякий час і склалися обставини, що заставили одного з сімї звернутися до Бога, покаятися, а це змінює людину, і людина починає входити в середовище Церкви читати літературу, цікавитися історією своєї релігії. Тут залежить від характеру іншої половинки. Якщо вона невоцерковлена і спокійна то їй і все рівно, що там доказує інша половинка і тягне за собою до своєї церкви чи зібрання. Напевно тут проблем не буде. Та якщо інша половинка має твердіший характер і хоча не є дуже віруючою, але впертою, що не буде іти в іншу церкву то тут можуть початися сварки на рел. грунті, тим білше якщо народилася дитина і її треба десь хрестити. Ситуаці ускладниться якщо і інша половинка почне воцерковлюватися. Хоча якщо жінка має смирення перед чоловіком, вона повинна піти за чоловіком, інакшого не дано. Тоді буде мир. Все усугубляєтся канонами і постановами тієї чи іншої церкви до яких вірюча людина прислухається і виконую, і які ставлять певні умови при шлюбі з людьми з іншої конфесії.
 
Я кажу що до вибору своєї половини треба підходити зважено, і не нехтувати віросповіданням свого партнера щоби потім уникнути непотрібних проблем.
 
Якщо сходяться люди які є воцерковленими то навряд чи вони будуть створювати сімї з людиною, що належить до іншої конфесії, знаючи які проблеми це викличе, ба навіть в період зустрічання, тим більше коли треба буде брати шлюб чи хрестити дітей. Повірте для такої людини це дуже важливо.

Повторюю, якщо люди невоцерковлені то виходить ззовні все гарно, мирно, толерантно. Та це тому, що люди є зовні, обрядово християнами чи вірючими інших релігій.
Відповідь від: 30 Жовтня 2009, 12:48:40
--- Цитувати (вибране) ---чесно кажучи не можу зрозуміти для чого! хіба не можна просто вірити
--- Кінець цитати ---
Вибачте, але із цих слів я можу бачити, що ви є обрядовим і поверхневим християнино. Без бажання вас образити.

bornslippy:
та все нормально. Просто нерозумію для чого церква якщо люди вірять а церква тільки проблеми створює? Хіба католики і православні вірять в різні речі?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії