Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (44/303) > >>

romashkin:

--- Цитата: Propoved-nik від 29 Квітня 2009, 14:34:51 ---І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....
--- Кінець цитати ---
у цих словах прослідковується підтекст  - я живу, а ви існуєте. негарний підхід.
в кожного свої цінності. і ніхто не може претендувати на абсолютну правду.

Propoved-nik:
Дорогий Ромашкін я нікого не хотів образити своїми словами, але діло в тому що дані слова не я видумав, Це Слово Бога...
А висновки кожному потрібно робити самому для себе перш за все...
Ваш коментар це той висновок до якого ви дойшли з мого повідомлення...
Відповідь від: 29 Квітня 2009, 14:33:27Все що я зробив я висловив свою думку, і нікого я не хотів образити...
Якщо для людини те Слово яке сказав Бог, не являється абсолютною істинною, з цього випливає, така людина вважає Бога всього навсього (пробачте за вибраний мною вираз іншого не можу знайти "балаболом").   

bornslippy:

--- Цитата: Propoved-nik від 29 Квітня 2009, 14:34:51 ---І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....
--- Кінець цитати ---
я думаю напаки!!!

--- Цитата: romashkin від 29 Квітня 2009, 15:08:13 ---і ніхто не може претендувати на абсолютну правду.
--- Кінець цитати ---
точно!!!!  :drink

--- Цитата: Люся від 29 Квітня 2009, 11:34:53 ---вибирає окремі слова не зважаючи на загальний зміст
--- Кінець цитати ---
почитайте свій попередній пост!!! ;)

--- Цитата: Люся від 29 Квітня 2009, 11:34:53 ---та ще і заперечує сама собі.
--- Кінець цитати ---
це ви так думаєте!!

--- Цитата: Люся від 29 Квітня 2009, 11:34:53 ---Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.
--- Кінець цитати ---
взагалі не зрозумів до чого це????? ви мені доказукєте що ви християнка. ви собі докажіть спочатку!!!! івзагалі ви вважаєте Богом Ісуса, а я вважаю Бога Богом!!!! я сприймаю серйозно старий завіт новий частково і то тільки в політично соціальному контексті!! вам що б повірити потрібен був мессія!!! мені ні!!!!!! то хто з нас бреше собі!!!!!????

з.і. по темі .
чи правильно я розумію що в основі християнства був іудаізм??? чи як????

Відповідь від: 29 Квітня 2009, 14:36:42з.і.і. Propoved-nik я не ображаюьс. ми ведем дискусію ви вважаєте так я інакше. почитайте мої фрази фище!!!

Люся:

--- Цитата: bornslippy від 28 Квітня 2009, 22:47:00 ---Цитата: Люся від Вчора в 15:45:37
Звичайно! Але про жодний з них не був Сином Божим
а це взагалі важливо. чи ви інакше не вірили б!!!????
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: bornslippy від 29 Квітня 2009, 15:38:21 ---Цитата: Люся від Сьогодні в 11:34:53
Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.
взагалі не зрозумів до чого це?????
--- Кінець цитати ---
Ви маєте відповідь в своїх же словах. Ви ж мене запитали чи важливо те що Христос був Сином божим і чи інакше я б не вірила. Будьте уважніші кому ви що говорили попередньо.
А тепер щодо того хто кого вважає Богом. Я здається сказала, що вірю в те, що Христос є Сином Божим. А решту почитайте на форумі в темі де є про Трійцю. Я Вас навіть не збиралася ні в чому переконувати. Не розумію, чого Ви так агресивно реагуєте. Я не хочу Вас  переконувати ні в тому, щоб ви стали християнином, ні в тому, що я є християнкою. Я зовсім не заперечую Ваше право бути тим ким Ви є.

bornslippy:

--- Цитата: Люся від 29 Квітня 2009, 15:59:50 ---Ви маєте відповідь в своїх же словах. Ви ж мене запитали чи важливо те що Христос був Сином божим і чи інакше я б не вірила. Будьте уважніші кому ви що говорили попередньо.
А тепер щодо того хто кого вважає Богом. Я здається сказала, що вірю в те, що Христос є Сином Божим. А решту почитайте на форумі в темі де є про Трійцю. Я Вас навіть не збиралася ні в чому переконувати. Не розумію, чого Ви так агресивно реагуєте. Я не хочу Вас  переконувати ні в тому, щоб ви стали християнином, ні в тому, що я є християнкою. Я зовсім не заперечую Ваше право бути тим ким Ви є.
--- Кінець цитати ---
я ще раз вам задам те ж питання. якби не було б такої постаті як Ісус ви б не вірили????????

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії