Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (43/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---А як же треба розуміти релігію?
--- Кінець цитати ---
ви мене питаєте як вам розуміти релігію.????? :o

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Візантія не була родоначальницею християнства. Це неправильне розуміння всесвітньої історії (7 клас)
--- Кінець цитати ---
я мав на увазі офіційне державне визнання якби не візантія християнства можливо і не існувало би!!! тому і вся християянська віра по суті православна. потім середньовічні бізнесмени поділили сфери впливу. і поділили. хоча на розкол мала вплив розрізненість західних і східни цивілізацій!!! але віру поділили!!!!!!! і в подальшому неодноразово. і це ще один аргумент того що кожен трактує віру як йому зручно. я навіть не уявляю скільки є гілок християнства у світі!!!
--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Звичайно! Але про жодний з них не був Сином Божим
--- Кінець цитати ---
а це взагалі важливо. чи ви інакше не вірили б!!!????

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---що прийшов, щоб пожертвувати собою, заради спасіння всіх! Ісус ніяк не схожий на всіх інших, які, ви праві, просто вчили "правильно жити"
--- Кінець цитати ---
а він повашому чому  вчив????

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Вся діяльність Петра Першого - спрямована на інтеграцію Московського царства в Європу і перетворення його на імперію. Перехід на вже тоді загально прийняте в Європі літочислення ніякого іншого навантаження як тільки допомогти в процесі інтеграції не мав. Тай взагалі Ви дещо перебільшуєте роль переходу на теперішні календар. Ви праві - дата була вирахована приблизно, і тере багато хто згідний, що неточно. Тут є багато нестиковок навіть у тому в який сезон відбулося народження Христа. Але це був більше політичний акт ніж релігійний. Розвиток ремесел і міст породжував у середньовічній європі необхідність у торгівлі і політичних стосунках між державами. Календар потрібен був для кращого розуміння між собою. А оскільки Християнство уже досить густо поширилось у тодішній Європі, то ж логічно було і новий - спільний календар зробити на основі християнства.
--- Кінець цитати ---
отож але релігія була тільки інструментом в руках сильних того світу!!! просто уніфікували календар для усіх. і що б було менше противників привязали його до релігії !!!
--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Власне я це і мала на увазі. Ви вирвали мої слова з контексту.
--- Кінець цитати ---
я нічого не виривав!!!!! :(

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---На жаль історія Християнства тісно переплелася з історією держав, оскільки ранні християнські общини почали обростати майном, переходити на сторону держави і ставати знаряддям управління державою.
--- Кінець цитати ---
повністю згідний тільки не нажаль, тому що це закономірність!!!  ви виправдовуєтесь????!!! не треба я не перконую вас вірити мені!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Це мабуть і заплутало Вас у Ваших висновках.
--- Кінець цитати ---
 :D ну звичайно ви ж прочитали всесвітню історію 7 класу. як я міг робити взагалі якісь висновки!!!??? :)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Тому ви і надаєте значення дрібницям (як календар).
--- Кінець цитати ---
я навів багато прикладів ви ж помітили тільки цей!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Істрія Середніх Віків нажаль має бато прикладів, коли люди чинили беззаконня і казали що це "во імя Христа" Але потрібно роздідити зерно і полову. Це чинили люди. А нам з Вами Бог дав розум, щоб подумати і зрозуміти де тут що.
--- Кінець цитати ---
нарешті!! я так і роблю!!!! тільки не так як вам подобається. ви ж навіть не намагаєтесь!!!
--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Як можна заперечувати те, з чим "не зовсім знайомий" ? Може варто спочатку поцікавитись, а вже потім казати що на Вашу думку правильне, а що ні.
--- Кінець цитати ---
ну ви мабуть прочитали багато літератури що б почати вірити в те що ви вірите!! повірте я прочитав більше ніж всесвітню історію, навіть скажу набагато більше!!! ви хоча б тицьнули по сцилках ткотрі я наводив!!!! дякую!!!!! :D я вмію користуватись пошуком!! :)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Я можу Вам дати ссилку просто на підручник з історії релігій.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Ти або віриш, або ні
--- Кінець цитати ---
читайте мої пости я вірю!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Але у мене колись в Універі був такий викладач, який казав - для того, щоб мати по якомусь питанню свою думку - потрібно це питння принаймні поглиблено вивчити, а ще дізнатись як можна більше думок інших.
--- Кінець цитати ---
от от поцікавтесь!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Я просто констатую факт - так чи інакше були  серйозні передумови історичні, які вплинули на таке швидке і широке поширення християнства.
--- Кінець цитати ---
ви погано читали всесвітню історію!!! :)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Може ці передумови створив сам Господь, або ці передумови були відповіддю на страждання людей, щоб дати їм НАДІЮ? Значить Християнство краще відповідало на запитання людей, ніж інші релігї, інакше вони б так легко не відмовилися від своєї релігії.
--- Кінець цитати ---
звичайно передумови були. бідність, рабство, нерівність.!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---І давайте не будемо згадувати тут інквізицію і т.ін. Бо зрозуміло, що Церква як державний орган і Християнство, як основа світогляду і моральної поведінки - це різні речі. Просто так склалося, що Держава розуміла роль впливу релігі на людину і взяла цю релігію собі на службу. Але тут релігія не винна.
--- Кінець цитати ---
ви знов виправдовуєте вашу релігію!!!!

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Ось підручник. Почніть з нього, а не з різних статей в інтернеті, які перекручують все заради досягнення кожен своєї мети, але жоден з них не має на меті потурбуватись про Вашу душу. Їм потрібні набагато матеріальніші речі, повірте.
--- Кінець цитати ---
дякую я звичайно поцікавлюсь . тільки і ви поцікавтесь тим що викладаю я!!! ;)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---я не думаю, що це багато міняє в стосунках. Хіба що ви заперечуєте не тільки релігію,
--- Кінець цитати ---
ви мене взагалі чуєте. я ж вам пояснюю я вірю тільки не в те що ви. вважайте що я буддист!!!!!
--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---але і загально прийняті норми моралі.
--- Кінець цитати ---
я таке писав???? :o

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Тоді, мабуть, міняє, бо це значить, що Вас нічого не зупиняє, і хто знає, що Вам може прийти в голову, а оскільки Вас нічого не зупиняє, ви можете просто банально бути небезпечним.
--- Кінець цитати ---
так я можу бути небезпечним навіть можу навести приклади в яких випадка. що б ви мене не боялись!!!! :=)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Люди для цього і намагаються вияснити світогляд свого співрозмовника. В Підході до цього питання вони спрощують собі роботу. Бо якщо Ві скажете " я християнин" чи " я мусульманин" чи "я буддист" вже більш менш зрозуміло які Ваші погляди чи цінності.
--- Кінець цитати ---
нажаль в мене набагато банальніші критерії оцінки людини!!!!!  :)

--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Звичайно багато з тих, що наприклад називають себе християнами - крадуть у сусідів на городі, судять, лихословлять. Але хоч приблизно можна собі уявити що від Вас можна чекати, чи навіть що можна і чого не бажано говорити у Вашій присутності.
--- Кінець цитати ---
то від християнина чекати крадіжки!!!! :=)
--- Цитата: Люся від 28 Квітня 2009, 15:45:37 ---Але важко вияснити що собою являє людина , якщо вона себе до ніякої групи не відносить. Я згідна, це намагання людей приєднувати всіх до якоїсь групи іде далеко в історію. Людина суспільна істота. І Вона побоюється того, хто себе рахує поза її суспільством, оскільки не знає, чого від нього чекати. Я в жодному разі не хочу образити Вас, і ніяк не стверджую, що якщо у Вас інші, ніж у мене погляди, то ви по замовчуванню обовязково зла людина. Я просто намагаюся пояснити, чому людина намагається розділяти всіх людей на соціальні групи. І чому вона намагається вияснити до якої групи належить той чи інший індивід, з яким вона в своєму житті стикається. Тут грубо можна сказати так : Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти.
--- Кінець цитати ---
важко??? якщо характеризувати тільки за віросповіданням мабуть дійсно важко!!!!!
--- Цитата: yurko від 28 Квітня 2009, 16:31:39 ---Що ви мали на увазі? Що снігу не було?
--- Кінець цитати ---
плакав!!! :D

yurko:
Ти плакав, а мені свідок на повному серйозі розказував шо там континентальний клімат, і шо в кінці гркдня чи тим більше у січні сніги валять, а написано, шо пастушки з ягнятами були, що ті бідні пасти мали? У груди себе бив, шо таке у енциклопедії вичитав.

bornslippy:
ти знаєш цікава тема для дослідження!!! я пошукаю!!!

Люся:
Не думаю, що я маю щось відповідати пану bornslippi на його попередній пост. Просто не бачу сенсу в розмові з людиною, яка просто вибирає окремі слова не зважаючи на загальний зміст, та ще і заперечує сама собі. Але на одне зауваження все таки хочеться відповісти - Так, як би я не вірила, що Христос є Сином Божим, я б не була християнкою. Якщо Ви не знаєте - то це і є суть християнства.

Propoved-nik:

--- Цитата: bornslippy від 25 Квітня 2009, 20:37:09 ---так іменно як вищий розум!!! а христа сприймаю як історичну постать. просто його діяння перебільшили і перекрутили ті кому це вигідно і хто організував цю релігію як політично економічне явище!!
--- Кінець цитати ---
При усій моїй повазі до bornslippy якщо ви Христа сприймаєте, як тільки історичну постать це потій причниі, що ви просто Ви не пережили зустрічі з Ним...
Котра в свою чергу радикально змінила моє життя...Аналізуючи таке відношиння до Христа можу сказати, що Слово Боже говорить:Я є дорога, і правда, і життя...  І якщо ви Його ще не зустріли ви просто існуєте - але не живете....

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії