Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (40/303) > >>

DVania:
А яка інша?цікаво,опишіть якщо можна.

bornslippy:
це надто інтимно. просто науково релігійний підхід. я вважаю неправильну офіційну версію християнства!!! доречі при ватикані є науковий цент який досліджує християнство і не тільки!!! особисто я не розумію як невіруючі можуть потрапити в пекло, якщо на землі купа людей які навіть не підозрюють про існування християнства!!! з іншого боку ваша релігія основана на страху перед смерттю і на страху перед пеклом. воходить що вища сила тільки сидить і чекає що б хтось згрішив щоб мучити грішника без кінця. з іншого боку обіцяє вічне життя для праведників. особисто я не уявляю більшого пекла ніж вічне життя!!!! і взагалі ви не задавались питанням для чого створена людина. для чого ми живем ???? для чого створений всесвіт і ми єдині розумні котрі потраплять в пекло чи рай???!!!!!надто банально!!! я розглядаю біблію як чудовий посібник як бути нормальною людиною.  тобто не бути боягузом , брехуном, хамом і самодуром, а жити чесно, не брехати собі, радуватись життю і постійно розвиватись. тоді ти отримаєш рай і на замлі!!!

DVania:
Ви вважаєте неправильною офіційну версію християнства,а не офіційну? і яка офіційна а яка ні?А неофіційну вважаєте правильною?Чи взагалі християнство як таке?Ви от написали про пекло і я собі подумав,що я серйозно про це і незадумувався.Якщо десь колись щось добре робив то зовсім не з страху перед пеклом.Просто так хотілось зробити та і Біблія до цього спонукає.Ні, на рахунок того що Бог сидить і тільки чекає щоби нас за любий крок кинути в пекло,не погоджуюсь.Зовсім наоборот.Самі ідем. Життя своє віддав,щоби цього не було,але"насилу мил небудеш"Просто уявіть собі Царство Боже і як в ньому може перебувати наприклад маленька дитина і ман'як який її вбив.Зло повинне бути знищене,бо інакше Бог був би добрий і до зла,а на кого ж тоді надіятись тій дитині.Я не думаю що за вкрадений з голоду кусок хліба Бог так же покарає,як за вбивства,знущання і т.д.А Ви його шукали і розчарувались,чи завжди вважали "опіумом"для народу?

bornslippy:

--- Цитата: DVania від 25 Квітня 2009, 18:14:00 ---Ви вважаєте неправильною офіційну версію християнства,а не офіційну? і яка офіційна а яка ні?А неофіційну вважаєте правильною?Чи взагалі християнство як таке?
--- Кінець цитати ---
я вважаю неправильною офіційну версію християнства і християнство як таке, хоча важко зказати однозначно. я просто не зовсім знайомий з історією християнства і перед умовами його виникнення. неофіційна всього навсього перекреслює християнську доктрину. вірніше її подання людям!!!!!

--- Цитата: DVania від 25 Квітня 2009, 18:14:00 ---Ви от написали про пекло і я собі подумав,що я серйозно про це і незадумувався.Якщо десь колись щось добре робив то зовсім не з страху перед пеклом.Просто так хотілось зробити та і Біблія до цього спонукає.
--- Кінець цитати ---
це добре. біблія систематизує морально етичні цінності але в залежності від того як вам їх подадуть чи як ви їх сприймете!! але згідний жити гідно можна і без біблії і знання почерпнути не тільки в біблії!!

--- Цитата: DVania від 25 Квітня 2009, 18:14:00 ---Ні, на рахунок того що Бог сидить і тільки чекає щоби нас за любий крок кинути в пекло,не погоджуюсь.Зовсім наоборот.Самі ідем. Життя своє віддав,щоби цього не було,але"насилу мил небудеш"Просто уявіть собі Царство Боже і як в ньому може перебувати наприклад маленька дитина і ман'як який її вбив.Зло повинне бути знищене,бо інакше Бог був би добрий і до зла,а на кого ж тоді надіятись тій дитині.
--- Кінець цитати ---
вища сила не може бути доброю чи злою. це людські слабкості!!!

--- Цитата: DVania від 25 Квітня 2009, 18:14:00 ---Я не думаю що за вкрадений з голоду кусок хліба Бог так же покарає,як за вбивства,знущання і т.д.
--- Кінець цитати ---
можливо ТАМ все не так як ви уявляєте!!!!

--- Цитата: DVania від 25 Квітня 2009, 18:14:00 ---А Ви його шукали і розчарувались,чи завжди вважали "опіумом"для народу?
--- Кінець цитати ---
вибачте не зрозумів??

DVania:
Я просто не зрозумів,Ви вірете в Бога як в якись вищий розум?А в Христа ні?Чи як?просто цікаво.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії