Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (39/303) > >>

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---вибач не зовсім зрозумів !!!  що значить трійця???
--- Кінець цитати ---
Три Іпостасі Святої Тройці: Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий.

--- Цитувати (вибране) ---висновок  напрошується такий що в біблії перекручено для того що б зменшити роль жінки. і можливо творіння не було таким як написано?????
--- Кінець цитати ---
Роль жінки у християнстві зросла настільки, як ніколи не в одній релігії світу.

--- Цитувати (вибране) ---все це гарно але думаю насправді все було набагато простіше. звичайно були якісь подвиги. звичайна(вірніше ординарна) людина не стала б такою популярною, що б переплестись у різних релігіях. але багато його діяннь були перебільшені і перекручені
--- Кінець цитати ---
Це ваша думка. Але аргументи, докази?

--- Цитувати (вибране) ---ще якщо ця людина зявляється не тільки в християнстві отже і релігію він міг нести не тільки християнську. а християни вже підіграли історію про мессію під свою релігію
--- Кінець цитати ---

Христос як Бог і Месія виступає тільки в християнстві. Жиди Його розіпяли за те.
 Іслам зявився тільки через пять століть після християнства,  взявши за основу Старий Завіт. Хоча світ жив вже за Новим Завітом.

--- Цитувати (вибране) ---отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????
--- Кінець цитати ---
Бо голова Церкви Христової Христос Бог Живий, Творець всього видимого і невидимого.
Але для вас то, можливо і так пусті слова. Бо Бога можна сприйняти через ВІРУ, а не через розум.

--- Цитувати (вибране) ---в мене напрошується висновок що вони всі беруть початок з одного джерела і під впливом розрізненості культур ці факти видозмінювались.
--- Кінець цитати ---
Так і було. Це Старий Завіт. Джерелом було Божественне одкровення Бога людям. Але після Вавилонського розділення люди розійшлись по землі і почали блудити і віддалятися від істинного знання про Бога. Істина збереглась тільки у єврейського народу. Але і він з часом так спотворив Божественне одкровення, що не впізнав Самого Бога, на якого чекав. І от Християнство, люди що повірили Христу, повірили Богу. Бог дає Новий Завіт, укладає новий стиль відносин між людиною і Богом. Все решта, всі інші релігії то є кукіль і полова.

--- Цитувати (вибране) ---християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях
--- Кінець цитати ---
Вибачте, але це ви себе компроментуєте незнанням дрібниць.  "Комарів відціджуєте"

--- Цитувати (вибране) ---адже хто і звідки знав коли народився мессія
--- Кінець цитати ---
Весь Старий Завіт побудований на очікуванні Месії. Жиди добре знали і чекали, що мав прийти Месія в той час коли народився Христос. Адже Ірод хотів убити Його, боячись, що забере у нього владу. І мудреці зі сходу прийшли вклонитися Ісусові - Месії.

--- Цитувати (вибране) ---мені дуже жаль що ви саме так розумієте релігію!!!!
--- Кінець цитати ---
Необхідно повірити. А як нема віри то і сенсу немає спорити.

--- Цитувати (вибране) ---в тому що є дуже багато нестиковок в тійже біблії. і взагалі історії християнства.
--- Кінець цитати ---
Назвіть ці нестиковки, на вашу думку.


bornslippy:

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Роль жінки у християнстві зросла настільки, як ніколи не в одній релігії світу.
--- Кінець цитати ---
помиляєтесь. а роль жінки зросла тільки роль чоловіка вище!!! ;)
--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Це ваша думка. Але аргументи, докази?
--- Кінець цитати ---
чому я повенен вам доказувати те в що вірю я, ви ж не доказуєте те у що вірите а кажете що так має бути , бо так хтось придумав!!!!???? :duvno

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Христос як Бог і Месія виступає тільки в християнстві. Жиди Його розіпяли за те.
 Іслам зявився тільки через пять століть після християнства,  взявши за основу Старий Завіт. Хоча світ жив вже за Новим Завітом.
--- Кінець цитати ---
  хмм а коли зявилось християнство та іудаізм??? :duvno і для чого створили новий заповіт??? ви не задавали собі це питанння???
--- Цитувати (вибране) ---Аврааміти́чні релі́гії, або авраамічні релігії — релігійні системи (іудаїзм, християнство та іслам), пов'язані з духовним шляхом, який був відкритий патріархом семітських народів Авраамом. Авраамітичні релігії називають також релігіями об'явлення, оскільки вважається, що ядро їхніх учень засновано на Об'явленні, тобото саморозкритті Божества і проголошенні ним своєї волі людині.

Первинне письмове джерело авраамітичних релігій — Тора (П'ятікніжжя Моісееве). В цілому Тору визнають, хоч і по-різному тлумачать, всі авраамітічні релігії. Старий Заповіт християнської традиції практично повністю відповідає єврейському ТаНаХу, а Коран і хадіси містять чимало спільносемітського матеріалу.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Бо голова Церкви Христової Христос Бог Живий, Творець всього видимого і невидимого.
Але для вас то, можливо і так пусті слова. Бо Бога можна сприйняти через ВІРУ, а не через розум.
--- Кінець цитати ---
гммм мабуть ви були б чудовим інквізитором. добре що людство не сліпе і розвивається. і люди не тупо слідують кимось написаним правилам а шукають правду. вам до цього нема діла. ви звикли брехати іншим і найгірше собі!!!!

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Так і було. Це Старий Завіт. Джерелом було Божественне одкровення Бога людям. Але після Вавилонського розділення люди розійшлись по землі і почали блудити і віддалятися від істинного знання про Бога. Істина збереглась тільки у єврейського народу. Але і він з часом так спотворив Божественне одкровення, що не впізнав Самого Бога, на якого чекав.
--- Кінець цитати ---
почитайте хоч трошки історію.

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---І от Християнство, люди що повірили Христу, повірили Богу. Бог дає Новий Завіт, укладає новий стиль відносин між людиною і Богом. Все решта, всі інші релігії то є кукіль і полова.
--- Кінець цитати ---
вау чому б це??? всі погані одні ми правильні. а якже заповіді??? а яже люби ближнього свого!!! для вас це пусті слова ви вірите тільки в те що вам вигідно!!!

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Вибачте, але це ви себе компроментуєте незнанням дрібниць.  "Комарів відціджуєте"
--- Кінець цитати ---
  :)

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Весь Старий Завіт побудований на очікуванні Месії. Жиди добре знали і чекали, що мав прийти Месія в той час коли народився Христос. Адже Ірод хотів убити Його, боячись, що забере у нього владу. І мудреці зі сходу прийшли вклонитися Ісусові - Месії.
--- Кінець цитати ---
вибачте не хочеться вас ображати . оприділіться християнство виникає з приходом мессії а до того що було звідки люди знали про прихід, значить була якась організація. http://www.lebed.com/1997/art371.htm почитайте може дійде!!! і тут якраз і про нестиковки!!!
--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Необхідно повірити. А як нема віри то і сенсу немає спорити.
--- Кінець цитати ---
вірити треба але в кодного своя віра і цінності. навіть якщо віри нема спір породжує істину!!!! хоча спорити з сліпими і глухими дійсно нема сенсу!!!

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 23:39:53 ---Назвіть ці нестиковки, на вашу думку.
--- Кінець цитати ---
наприклад читайте вище!!!

Відповідь від: 24 Квітня 2009, 00:49:58з.і. землі можливо 4,5 - 5 млрд. років . християнсво вважає що 6-7 тис.  та це дрібниці. от цікаво динозаври яку релігію сповідували???? а неандертальці???? :)
Відповідь від: 24 Квітня 2009, 01:08:46з.і.і. ще трохи інфи для роздумів http://lah.ru/expedition/peru2007-2/02ika.htm   http://phorum.sd.org.ua/read.php?7,9118

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---спір породжує істину!!!!
--- Кінець цитати ---

Істина є Бог.

--- Цитувати (вибране) ---хоча спорити з сліпими і глухими дійсно нема сенсу!!!
--- Кінець цитати ---
На всі 100%  я згідний !!!!!!!!!!

Juli:

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 18:23:05 ---відповіді для себе я вже знайшов давно. я питаю наших святих!!!
--- Кінець цитати ---
Навіщо питати, якщо вже є відповіді?
Відповідь від: 24 Квітня 2009, 22:11:40
--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:56:26 ---чому християнська релігія єдино правильна?
--- Кінець цитати ---

Можна приводити історію, можна спорити. Особисто для мене, християнство єдино правильне, бо Христос помер за мене на хресті - ніхто і ніколи не віддавав за мене своє життя, а Він зробив це для мене. Ісус простив мої гріхи і я відчула це прощення, коли ніби тягар звалився з моїх плеч, Бог відкрився мені Сам і цю зустріч неможливо забути.... І коли зустрічаєшся з Богом все інше перестає існувати... Це неможливо описати, це потрібно пережити.

bornslippy:

--- Цитата: newroman від 24 Квітня 2009, 18:28:37 ---Істина є Бог.
--- Кінець цитати ---
так само казали коли спалили джордано бруно
--- Цитата: newroman від 24 Квітня 2009, 18:28:37 ---На всі 100%  я згідний !!!!!!!!!!
--- Кінець цитати ---
я радий!!! :drink

--- Цитата: Juli від 24 Квітня 2009, 23:22:16 ---Навіщо питати, якщо вже є відповіді?
--- Кінець цитати ---
мені просто цікаві історичні і наукові факти . ви ж вірите хоч і не можете дати внятної відповіді. питання які я задаю сам собі
--- Цитата: Juli від 24 Квітня 2009, 23:22:16 ---Можна приводити історію, можна спорити. Особисто для мене, християнство єдино правильне, бо Христос помер за мене на хресті - ніхто і ніколи не віддавав за мене своє життя, а Він зробив це для мене. Ісус простив мої гріхи і я відчула це прощення, коли ніби тягар звалився з моїх плеч, Бог відкрився мені Сам і цю зустріч неможливо забути.... І коли зустрічаєшся з Богом все інше перестає існувати... Це неможливо описати, це потрібно пережити.
--- Кінець цитати ---
отож особисто в кожно госвоя релігія немає людей котрі не вірять. і я дійсно радий що ваша віра така!!!. але моя інша.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії