Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (38/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 21:16:54 ---Це значить, що Бог - Тройця. Йде рада між між Іпостасями Пресвятої Тройці. Три Особи.
--- Кінець цитати ---
вибач не зовсім зрозумів !!!  що значить трійця??? :-[
--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 21:16:54 ---Ви хочете сказати, що Бог не знав, кого творив? Напевно, що знав бо Він Всезнаючий Абсолют.
--- Кінець цитати ---
я мав на увазі що за своєю подобою мабуть означає схожим на себе . отже адама було з кого робити, а жінку???висновок  напрошується такий що в біблії перекручено для того що б зменшити роль жінки. і можливо творіння не було таким як написано?????

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 21:16:54 ---Слово боги тут вживається з малої літери. В оригіналі слово виражається терміном Елогім Elohim, котре служить одним з імен, що використовувалися для самого Бога. Але так як по філологічному складі, це -множинна форма и означає "сили", "власті", "начальства", то і перекладено її дослівно, тобто множинним числом "боги". 
Сили, власті та начальства це чини ангельські.
--- Кінець цитати ---
добре це більш менш вкладається. хоча є різні варіанти.

--- Цитата: newroman від 23 Квітня 2009, 21:16:54 ---Христос творив багато чудес. Апостол казав, що якщо би написати все, що творив Христос то би і сам світ невмістив би тих книг.
Прозрівали сліпі. До того ж сліпі від народження. Це важливо! Чому! Того часу, та й в усі часи були різного роду лікарі знахарі, шамани котрі в різній мірі успішно чи не успішно могли іноді повертати зір людям які його втратили за життя. АЛЕ! Повернути зір людині сліпій від народження не міг НІХТО. Вперше це робив Христос. Саме те, що Він повертав зір сліпим від народження людям і так би скзати "підкупало" людей і переконувало, що перед ними не звичайна людина.
Друге це воскресіння мертвих. Мертвих які почали вже навіть і розкладатися, як ви знаєте, воскресіння Лазаря. Зцілювати розслаблених (паралізованих), і різних недуг,  і багато інших чудес. Все це робив Христос з милості до людей і щоб люди повірили і побачили, що перед ними не звичайна людина, а Син Божий, Месія, сам Бог.
--- Кінець цитати ---
все це гарно але думаю насправді все було набагато простіше. звичайно були якісь подвиги. звичайна(вірніше ординарна) людина не стала б такою популярною, що б переплестись у різних релігіях. але багато його діяннь були перебільшені і перекручені. і ще якщо ця людина зявляється не тільки в християнстві отже і релігію він міг нести не тільки християнську. а християни вже підіграли історію про мессію під свою релігію навіть роки почали рахувати по іншому . зауважте те що на русі почали рахувати  роки по новому тільки після європейців!!!!! хоча християнство там було давно і про мессію знали давно. отже  напрошується висновок що створення  нового календаря було штучним для того що б підняти роль християнства, а християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях! адже хто і звідки знав коли народився мессія???

Люся:

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 20:39:48 ---в мене напрошується висновок що вони всі беруть початок з одного джерела і під впливом розрізненості культур ці факти видозмінювались.
--- Кінець цитати ---
з цим висновком уже давно згідні і вчені історики ( істрія первісного суспільства якраз і розглядає це питання, як одне з основних), і він не заперечує жодній з релігіЙ. Різноманітність пояснюється не тим, що боги різні, а тим, що різні люди Його по-різному бачать в силу того, що живуть в різних умовах і т. ін

bornslippy:
з.і. прошу не сприймати мої слова як атеїзм і заклик не вірити. просто я не вірю в офіційну версію викладену і припіднесену нам!!!
з.і.і. юра ти також подивись дещо http://www.ua-torrent.com/showthread.php?p=16436
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 20:55:34
--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 21:50:36 ---з цим висновком уже давно згідні і вчені історики ( істрія первісного суспільства якраз і розглядає це питання, як одне з основних), і він не заперечує жодній з релігіЙ. Різноманітність пояснюється не тим, що боги різні, а тим, що різні люди Його по-різному бачать в силу того, що живуть в різних умовах і т. ін
--- Кінець цитати ---
отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????

Люся:

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---ця людина зявляється не тільки в християнств
--- Кінець цитати ---
людина, яка чітко сказала, я посланий, щоб терпіти муки і щоб цим відкупити ваші гріхи, є тільки у християнстві, наскільки я знаю. Були різні пророки, царі, вчителі, але нема ж ніде іншого Спасителя.

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---адже хто і звідки знав коли народився мессія
--- Кінець цитати ---
якщо вірити в Христа, значить вірити і в пророцтва про Його прихід і писання про Його діяння. Інакше, звичайно, можна дійти до того, що можна вірити тільки тому, що бачиш своїми очима


--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---на русі почали рахувати  роки по новому тільки після європейців
--- Кінець цитати ---
це сталося тому, що християнство найскорше поширилося в Європі через Римську імперію, знаєте ж історію...) На Русь же, звичайно, літочислення хритстиян змогло прийти тільки з християнством


--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---християнство там було давно і про мессію знали давно
--- Кінець цитати ---
що ві тут маєте на увазі - давніше, ніж у Європі?

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---створення  нового календаря було штучним для того що б підняти роль християнства
--- Кінець цитати ---
на мою думку перехід на нове літочислення (дехто думає що і прийняття християнства) були історично виправдані. Мудрі державні мужі це робили з метою інтеграції в світове суспільство. Просто і спілкуватись і торгувати легше, якщо ти знаєш, що твій  співрозмовник дотримується подібних із тобою моральних принципів. Я вже не кажу, що і однакове літочислення також допомагає в торгівлі і в дипломатичних відносинах. Мабуть Руські правителі розуміли, що легше прийняти віру більшості в Європі, ніж заставити цю більшість прийняти свою віру. Сподіваюся ви знаєте легенду про те, як Володимир вибирав, яку віру прийняти?Тобто чому саме християнство і чому саме православя.  

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:39:31 ---християнська віра сама себе компрометує  втаких дрібницях
--- Кінець цитати ---
отут я не розумію твердження - поясніть будь-ласка, в чому саме себе тут компроментує християнство,

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 21:19:01
--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 21:56:26 ---отож тоді чому християнська релігія єдино правильна????
--- Кінець цитати ---
на мою думку, можливо, тому, що вона єдина проповідує нам про любов до Бога і ближнього на прикладі Божого Сина. Якщо вірити, що Він дійсно був посланий, щоб навчити нас любові, то тоді християнська віра дійсно єдино правильна, якщо не вірити в те, що Він Божий Син, а не простий пророк, як наприклад каже іслам, то тоді всі релігії мають право бути правильними, можна тоді вибирати за смаком

bornslippy:

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---людина, яка чітко сказала, я посланий, щоб терпіти муки і щоб цим відкупити ваші гріхи, є тільки у християнстві, наскільки я знаю. Були різні пророки, царі, вчителі, але нема ж ніде іншого Спасителя.
--- Кінець цитати ---
поцікавтесь іншими релігіями. так не у всіх пророк у звичній для вас формі але  в кожній релігії є той хто навчив правильно жити!!!

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---якщо вірити в Христа, значить вірити і в пророцтва про Його прихід і писання про Його діяння. Інакше, звичайно, можна дійти до того, що можна вірити тільки тому, що бачиш своїми очима
--- Кінець цитати ---
я запитав не про пророцтва і чудеса а про те хто і звідки знає де і коли він народився, тобто хто іменно вибрав дату!!!!!

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 21:48:13
--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---це сталося тому, що християнство найскорше поширилося в Європі через Римську імперію, знаєте ж історію...) На Русь же, звичайно, літочислення хритстиян змогло прийти тільки з християнством
--- Кінець цитати ---
а на русі через візантію родоначальницю християнства!!!!

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---що ві тут маєте на увазі - давніше, ніж у Європі?
--- Кінець цитати ---
русь хрещена у 988 році а літочислення на європейський манер почалось при петрі великому 1 січня 1700 року

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---на мою думку перехід на нове літочислення (дехто думає що і прийняття християнства) були історично виправдані. Мудрі державні мужі це робили з метою інтеграції в світове суспільство. Просто і спілкуватись і торгувати легше, якщо ти знаєш, що твій  співрозмовник дотримується подібних із тобою моральних принципів.
--- Кінець цитати ---
моральні принципи і релігійні принципи в християнстві чомусь порушуються самими ж хритиянами. і взагалі це пізні поняття!!!

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---Я вже не кажу, що і однакове літочислення також допомагає в торгівлі і в дипломатичних відносинах. Мабуть Руські правителі розуміли, що легше прийняти віру більшості в Європі, ніж заставити цю більшість прийняти свою віру.
--- Кінець цитати ---
ну до християнства і до прихода мессії  по вашому календаря не було???

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---Сподіваюся ви знаєте легенду про те, як Володимир вибирав, яку віру прийняти?Тобто чому саме християнство і чому саме православя.
--- Кінець цитати ---
тому що це було чисто ділове рішення , тобто інетграція в європу як і  зараз!!!

--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---отут я не розумію твердження - поясніть будь-ласка, в чому саме себе тут компроментує християнство,
--- Кінець цитати ---
в тому що є дуже багато нестиковок в тійже біблії. і взагалі історії християнства.


--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---на мою думку, можливо, тому, що вона єдина проповідує нам про любов до Бога і ближнього на прикладі Божого Сина
--- Кінець цитати ---
мені дуже жаль що ви саме так розумієте релігію!!!!
--- Цитата: Люся від 23 Квітня 2009, 22:24:53 ---то тоді всі релігії мають право бути правильними, можна тоді вибирати за смаком
--- Кінець цитати ---
це не одяг!!!!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії