Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (36/303) > >>

bornslippy:

--- Цитата: yurko від 22 Квітня 2009, 15:57:59 ---Ну звісно ж так. Але вони хоч не підстроюють релігію під свої майнові інтереси.
--- Кінець цитати ---
навпаки дуже віртуозно підстроюють!!!
--- Цитата: Кітка_Проня від 22 Квітня 2009, 17:45:17 ---тоді "хворіє" більшість із нас?
--- Кінець цитати ---
отож МАМО!!! ;)

--- Цитата: yurko від 22 Квітня 2009, 18:08:47 ---Цікаво чого сам Христос не збирав десятину з своїх апостолів івсіх хто йшов за ним.
--- Кінець цитати ---
це хтось може підтвердити???
--- Цитата: yurko від 22 Квітня 2009, 18:08:47 ---Може б то і собі якусь релігійну громаду замутити.
--- Кінець цитати ---
простіше партію ефект практично тойже!!!!

--- Цитата: yurko від 22 Квітня 2009, 18:08:47 ---Гроші, гроші. Всюди лише про них і чуємо, весь час лише про них і думаємо. Віримо, що багацтво може зробити нас щасливими. Марно! Воно лише змушує нас знову і знову за ним гнатися.
--- Кінець цитати ---
я розглядаю гроші як єдиний засіб прогресу. який стимулює людину розвиватись!!!

yurko:
Цікава цитата
1Кор.2:2...коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!.. 13 А тепер залишаються віра, надія, любов, оці три. А найбільша між ними любов!

bornslippy:
от мені цікаво . ви тут аргументуєте правоту своєї віри тмм що їй аж 2000 років чи трохи більше!!! алеж  люди існували задовго до цього і вже доказано що були цивілізації і 10000 років тому і можливо вони були навіть бульш розвинені ніж ми.  мабуть вони теж у щось вірили ???!!! чи їх віра була також неправильною???!!!!! уявіть що 2000 чи нехай 3000 років в історії землі це як секунда в житті людини !!!!! але справа навіть не в тім. головне що люди завжди вірили . і ця віра мала ті чи інші форми. навіть зараз є іслам буддизм християнство яке теж має різні форми. головне що люди вірили. а не те яких форм цій вірі надають справжні християни!!! які далеко не святі в своїй вірі і навіть у виконанні своїх же канонів!!!! я вірю а чи вважаєте ви мене віруючим чи християнином чи атеїстом мені байдуже!!!!
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 12:35:38з.і. ще маю питання от були адам і єва припустимо що єву якимось чином клонували ну нехай створили з ребра адама. у них родились діти так???? то виходить що усі наступні нащадки були жертвами інцеста чи я??? чи їх теж клонували. не хочу нікого образити. просто цікаво з наукової точки зору??!!!! :-[

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 13:41:11 ---алеж  люди існували задовго до цього і вже доказано що були цивілізації і 10000 років тому і можливо вони були навіть бульш розвинені ніж ми
--- Кінець цитати ---
Всесвіту всього 7500 років  :)

--- Цитата: bornslippy від 23 Квітня 2009, 13:41:11 ---просто цікаво з наукової точки зору??!!!!
--- Кінець цитати ---
Особливо Воскресіння  ;)

bornslippy:
з.і.і. і взагалі що значить  
--- Цитувати (вибране) ---І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою,
--- Кінець цитати ---
що значить за образом нашим і подобою нашою??? чому у множині????

--- Цитувати (вибране) ---І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
--- Кінець цитати ---
і звідки він знав яка жінка і чому між ними має бути різниця????

--- Цитувати (вибране) ---Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.
--- Кінець цитати ---
що значить БОГИ????
і взагалі у адама і єви було двоє синів. каїн вбив авеля і залишився сам то звідки дітиі населення землі???? чи він клонував єву ??? :-[
Відповідь від: 23 Квітня 2009, 13:07:41
--- Цитата: doktor-maks від 23 Квітня 2009, 14:02:15 ---Всесвіту всього 7500 років
--- Кінець цитати ---
   це ваш духовний наставник таке придумав???

--- Цитата: doktor-maks від 23 Квітня 2009, 14:02:15 ---Особливо Воскресіння
--- Кінець цитати ---
це відповідь???? :duvno

Відповідь від: 23 Квітня 2009, 13:10:33доречі церква колись вважала що земля плоска не кажучи вже про всесвіт. і взагалі для чого тоді створювався всесвіт????

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії