Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (35/303) > >>

yurko:
Ну звісно ж так. Але вони хоч не підстроюють релігію під свої майнові інтереси.

Juli:
Я можу зрозуміти, що люди піддають сумніву швидше, ніж вірять. Але я не розумію, як можна так зухвало звинувачувати людей, яких взагалі не знаєш! Не знаєш мотивів, не чуєш їх, не розбираєшся в їх справах, не знаєш звідки у них гроші, які зарплати і чи вони є взагалі... Вам не страшно осудити? Бо це вже схоже на хворобу.


Відповідь від: 22 Квітня 2009, 15:40:37
--- Цитата: doktor-maks від 20 Квітня 2009, 23:44:30 --->> Це ніхто не котролює. 
19 січня 2007 року Juli прямо мене спитала про зарплату 
Я відповів, що мені вистачає
--- Кінець цитати ---

Людина навіть дату запам`ятала!!!!! Це що? Прояв щедрості?
І сьогодня, коли Макс вже не ходить в церкву "Посольство Боже" ні я, ні будь-яка інша людина не знає чи давав Макс десятину чи ні.  :unknow І при цьому він звинувачує пасторів в тому, що вони вимагають гроші і роблять бізнес на людях. Людина, яка абсолютно несвідома в цьому питанні і робить такі гучні заяви, спираючись лише на свої домисли, як не боїться Бога?
Чи така поведінка вважається признаком великого розуму? Це признак незалежності? Чи що це?

yurko:
Православний чи католицький священник теоретично не повинен бути багатим, бо буквально сприймає слова Ісуса про верблюда.
Щоправда це не дає нам ніякого права їх за це осуджувати і наші з вами слова осуду є гріхом для нас.

Кітка_Проня:

--- Цитата: Juli від 22 Квітня 2009, 16:48:18 ---Бо це вже схоже на хворобу.
--- Кінець цитати ---
тоді "хворіє" більшість із нас?  :=)

yurko:
http://observer.sd.org.ua/filedata/book-PBK.zip

Автор теж вірить у те що написав. Завтра він створить релігійну організацію, зареєструє і очолить її. Йому навіть не доведеться називати себе протестантом.
І якщо ви спробуєте апелювати до нього називаючи його сектантом він просто звинуватить вас у тому, що ви неуважно читали, неправильно розуміли і просто не хочете прийняти Хреста, а образливо називаєте його Христом і сповідуєте юдейохристиянство.
Він ще щось допише і його послідовники будуть щиро переконані у необхідності сплати десятини на побудову нового храму і розвиток общини.
Цікаво чого сам Христос не збирав десятину з своїх апостолів івсіх хто йшов за ним. Не додумався мабуть у своїй святій невинності. А новітні лжепророки додумуються та ще й створюють інвестиційні фонди і банки куди їх паства чемно вкладає бабло. Але ви просто дурні і не розумієте, що все то робиться з найблагішими намірами.

А пофантазую собі трохи.
Може б то і собі якусь релігійну громаду замутити. А легенда буле така: гроші-зло! Тому віддавайте їх мені, а я буду їх утилізовувати. В перервах між вдалими утилізаціями ми з вами ще помолимося під музику, поспіваємо гімни, потанцюємо. Все це я буду як ваш пастор робити і проводити для вас зовсім безкоштовно. Ну а від вас вимагатиметься лише вербувати нових спраглих до утилізації власних заощаджень, щоб нас ставало щоразу більше, бо разом ми сила.

* Хочу зазначити, що написане мною є суто літературним вимислом і всяка подібність із реальними людьми і організаціями є випадковою.
Відповідь від: 22 Квітня 2009, 16:54:47Гроші, гроші. Всюди лише про них і чуємо, весь час лише про них і думаємо. Віримо, що багацтво може зробити нас щасливими. Марно! Воно лише змушує нас знову і знову за ним гнатися.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії