Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (34/303) > >>

Кітка_Проня:

--- Цитата: bornslippy від 21 Квітня 2009, 15:32:43 ---я їх не осуджую!!! я їм просто не вірю  :)

--- Кінець цитати ---
ну як не віриш, то ліпше мовчати ;)

bornslippy:
переконливий аргумент  :duvno

doktor-maks:

--- Цитата: bornslippy від 21 Квітня 2009, 14:55:47 ---я веду до того що осуджують ПБ в той час коли самі ж такі!!!! релігію вже давно перетворили на прибутковий бізнес!!!!
--- Кінець цитати ---
Що саме цікаве, у сектантів релігії взагалі немає, залишається тільки бізнес  :good

yurko:
Побільше конкретики, прикладів і доказів будь ласка.
Відповідь від: 22 Квітня 2009, 13:41:55Я як приклад можу привести одну з релігійних громад міста (на жаль не знаю якої саме, але всі сестри у хусточках). Вони мають магазинчик на базарі. І не буду стверджувати що саме вони, а може і інші, мають базу з продуктами. І я вже колись писав, що вони змушують своїх працівників підкладати зіпсовані яйця поміж свіжі, щоб спихнути. То все прояви того як мамона зятягує і спонукає до гріха. Загалом я багато разів спостерігав, як підприємці тримають свій бік у конфліктах із покупцями у яких покупець на 100% правий. Все через гроші.
Чомусь вживання вина чи інших спитрних напоїв, яке може і добру справу робити, ПБ категорично відкидає, а от гроші - ні.  :duvno

Лалія:

--- Цитата: yurko від 22 Квітня 2009, 14:48:07 ---Чомусь вживання вина чи інших спитрних напоїв, яке може і добру справу робити, ПБ категорично відкидає, а от гроші - ні.
--- Кінець цитати ---
Та ніхто гроші не відкидає , хіба в наших церквах хто проти багатих прихожан, які роблять пожерви? :=) А як колись продавали прощення гріхів,а як священники не хочуть хрестити дітей без грошей і т.д. Священники зовсім не бідні люди, до якої б віри вони не відносились. :P Звичайно винятки є всюди. :) :good

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії