Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (30/303) > >>

яничар:
newroman , все правильно, та я цитував Хорса і doktora. і не стверджував, а питав їх.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 04 Грудня 2007, 00:25:39 ---Дві тисячі мусульман перейшли у християнство :horovod

Близько ста улемів Йемену звернулися до президента цієї країни Абдалле Салеху з проханням вжити заходи по запобіганню переходу мусульманського населення в християнство. “Президент, втрутіться, це ж тероризм!” - з такими словами ісламські богослови звернулися до глави держави.
Як повідомляє італійське щоденне видання “Джорнале” з посиланням на палестинську газету “Аль-Кудс аль-Араби”, тільки в старій частині Сани “за останній час дві тисячі мусульман звернулися до християнської віри”.
“Ви повинні узяти на себе релігійну і етичну відповідальність відносно відхилень, які зараз розповсюджуються в державі і які роблять замах на суспільство Йемену”, - мовиться в посланні богословів владі.
Автори документу також висловили незадоволення минулим в країні показом мод, а також молодими людьми, які під час народних гулянь танцювали з дівчатами, пише Релігія інтерфаксу.
Зустрічі християн для сумісної молитви в Йемені проходять в приватних будинках іноземців в строгій секретності, оскільки за законом цієї країни відхилення від норм шаріату карається стратою, відзначає видання.
http://logos.at.ua/news/2007-10-16-39


--- Кінець цитати ---
В ЮАР прошло самое массовое в истории страны православное крещение
30.12.2008
Сразу 42 представителя коренных африканских народностей зулу, тсвана и сото были крещены на днях в Тембисе, пригороде Йоханнесбурга.

Все крестившиеся - ученики местной школы Святого Афанасия, крестившие - сербские монахи, клирики Сербской православной церкви, возглавляемые митрополитом Йоханнесбургским и Преторийским Серафимом. Последние несколько лет они преподавали здесь катехизис.

Таинство состоялось в день памяти святого Амвросия Медиоланского и стало самым массовым принятием православия жителями ЮАР.

Информационное Агентство CNL-NEWS
по материалам: "Интерфакс-религия"   

http://www.cnlnews.tv/2008/12/30/christening/

Juli:
«… в одном городе был судья, который Бога не боялся и людей не стыдился. В том же городе была одна вдова, и она, приходя к нему, говорила: защити меня от соперника моего. Но он долгое время не хотел. А после сказал сам в себе: хотя я и Бога не боюсь и людей не стыжусь, но, как эта вдова не дает мне покоя, защищу ее, чтобы она не приходила больше докучать мне. И сказал Господь: слышите, что говорит судья неправедный? Бог ли не защитит избранных Своих, вопиющих к Нему день и ночь, хотя и медлит защищать их? сказываю вам, что подаст им защиту вскоре. Но Сын Человеческий, придя, найдет ли веру на земле?»
(Лук.18:2-8)

В цій історії Бог показує нам не лише приклад наполегливості вдови. Якщо ви глибоко пороздумуєте над прочитаним місцем з Біблії, то зрозумієте, що ця жінка мала величезну віру, яку Ісус Христос ставить нам до прикладу. Саме віра в те, що вона досягне поставленої цілі, робила вдову такою наполегливою. Віра людини в те, що немає нічого неможливого, дає їй наполегливість, натхнення і впевненість в здійсненні поставленої задачі.
Дійсно, людина віри, яка живе в постійному спілкуванні з Богом і наполеглива у пошуку відповідей на виникаючі питання і проблеми, обов’язково стане переможцем в цьому житті. Вона неодмінно буде успішною і явить славу Божу на цій землі.
Будьте людиною, яка вірить Богу до кінця! Вірте йому в самих критичних ситуаціях і загрозливих обставинах. Вірте Йому, коли весь світ став проти вас! Вірте Богу скрізь і завжди!
Вірте, що його благодаті достатньо для того, щоб ви були успішні! Вірте, що Він не спить і не дрімає, Він ніколи не запізниться прийти вам на допомогу! Вірте, що Він любить вас і має ціль для вашого життя! Вірте, що ви потрібні Йому завжди, як улюблена дитина завжди потрібна турботливому батьку. Навчіться завжди вірити Богу, і нехай ваша непереможна віра буде твердою відповіддю на поставлене Ісусом запитання.

doktor-maks:

--- Цитата: Juli від 13 Січня 2009, 18:34:37 ---Віра людини в те, що немає нічого неможливого
--- Кінець цитати ---
- це безглуздість. Немає нічого неможливого тільки для Бога


--- Цитата: Juli від 13 Січня 2009, 18:34:37 ---обов’язково стане переможцем в цьому житті. Вона неодмінно буде успішною і явить славу Божу на цій землі.
--- Кінець цитати ---
Знову Ви переходите до теології всезагального процвітання і успіху. Це НЕхристиянське вчення, небезпечна єресь. На жаль, я не можу назвати Вас сестрою у Христі, як не можу назвати християнами свідків і мормонів. Харизматія - це не християнство


--- Цитата: Juli від 13 Січня 2009, 18:34:37 ---Вірте, що його благодаті достатньо для того, щоб ви були успішні!
--- Кінець цитати ---
Все зрозуміло, Ваша мораль така: якщо ти не успішний, ти не віриш в Бога

Juli:
Церква, в якій я служу, називається "Посольство Боже". Думаю, варто відзначити, що не лише моя, але кожна церква Божа є Його посольством, Його представництвом на цій землі. Відповідно, члени будь-якої християнської церкви - це Божі посли, тобто люди, які вже не живуть самі, а дозволяють Богу жити через них. Ми повинні в усьому являти Бога - так як Він любити, співчувати, змирятися, бути вірними.
Ми маємо постійно перевіряти, чи дозволяємо ми Богу жити через нас, проявлятися через нас. Чи не стаємо ми перешкодою для Нього? Ми повинні мати ті ж відчуття, що і Він, таке ж відношення. Ми повинні зробити все, щоб тільки Христос жив і діяв через нас на землі!
Цього можливо досягнути лише вірою. Вірою ми можемо побачити, що Христос в нас. Коли людина вперше приходть до Бога в молитві покаяння і говорить йому: "Господь, увійди в моє серце!", вона нічого не бачить своїми очами, але вона вірить, що Бог прощає її гріхи і входить у її серце.
Точно таким же чином потрібно повірити, що Христос в нас, що тепер ми живемо Ним. Своєю вірою дозвольте Богу думати в вас. Дайте Йому знати, що вже не ви живете,  а Він.

"...и уже не я живу, но живет во мне Христос. А что ныне живу во плоти, то живу верою в Сына Божия, возлюбившего меня и предавшего Себя за меня".
(Гал.2:20)

Апостол Павло жив вірою. Вірою він являв Бога, Який спершу явив Себе через Ісуса Христа.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії