Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (289/303) > >>

ББА:

--- Цитата: Tad від 10 Листопада 2017, 09:46:04 ---А якщо вiрить , то оцiнюе своi вчинки .
--- Кінець цитати ---

А потім купляє "індульгенцію" ( чи як ти там хочеш так і називай ) - якраз так і оцінено . Все цілком про те , що я кажу . Тобто "вєрюющій" має 100500 причин робити все що хоче , так як вчасно може покаятись і попасти в рай ( приклад не буду наводити - ти й сам знаєш )

Tad:

--- Цитата: ББА від 10 Листопада 2017, 09:49:55 ---А потім купляє "індульгенцію"
--- Кінець цитати ---
Я вже казав , що вiра i церква то двi великi рiзницi . То лише в церквi можна щось купити . А для покаяння iснуе совiсть , якщо совiстi нема , то й нема вiри .

ББА:
Зараз треба бігти  - прийду пізніше допишу , але вирішив скинути ідею зараз ( так як потім забуду ) . Подумай про те , чи появиться зараз у людини віра в єврейського чи жидівського бога БЕЗ ЦЕРКВИ .

yurko:
Відповім за ТАДа.
Віра появиться і зараз і без церкви.
То реально різні речі.
Наприклад свідки. Вони ходять і "проповідують".
Але коли одні реально вірять що поширюють благу звістку - інші чекають на нових адептів - що понесуть десятину.
От тобі і різниця між вірою і релігією.

На людській потребі віри - заробляють.
Так було завжди і все так буде.
Але сама віра від того поганою не стає.

ББА:

--- Цитата: yurko від 10 Листопада 2017, 12:59:57 ---Віра появиться і зараз і без церкви.
То реально різні речі.
--- Кінець цитати ---

Ти трохи не зрозумів про що йдеться мова . Беремо ідеальний варіант . Народилось 100 дітей і їх виховує бригада няньок роботів , які вміють говорити , співати і тд і тп . Яка віра появиться у дітей ЗАРАЗ , у 21 столітті . Вони будуть вірити в айфон чи в святий інтернет чи може повірять в марс і гомеопатію ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії