Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (288/303) > >>

ББА:

--- Цитата: yurko від 09 Листопада 2017, 19:16:50 ---Це тобі теж має сподобатися
--- Кінець цитати ---

Не вразило . Можливо тому , що я просто усвідомлюю ,що не варто людей зневажати і робити дураками ( як це роблять релігійники ) . За все доведеться якимось чином відповісти  , особливо за те , що розводять людей лохотроном під назвою релігія . Правда я усвідомлюю , що є велика кількість людей , які бажають бути обдуреними , лише щоб бути "частиною чогось" , чи просто від страху перед смертю , чи просто тому , що "а що сусіди скажуть" . Ось мій покійний дідо колись кожну неділю ходив в церкву і в хаті була біблія ( величезних розмірів ) . Але найбільш за все він з бабкою гриззя відносно того , ЩО ВДЯГНУТИ ДО ЦЕРКВИ ! А я його постійно доставав тим , що цитував про "не забувай день СУБОТНІЙ святкувати" , після чого він вдавався про роздуми відносно бундівців , суботників і тому подібне    :=)   :=) 

Менше з тим . Живучи в одній з країн третього світу я навчився балакати по мєстному і потім доводив до "бєлава калєнія" мормонів , яких там було дофіга і майже всі вони були американцями ( маю на увазі проповідників на вулицях )  . Інколи навіть ходив в їхні церкви - вони весь час запрошують ( в церкві можна займатись спортом чи музикою чи що там вони пропонують ) . Самі служби у них були ПІПЄЦ ЯКІ ДЕПРЕСИВНІ НАХ !  >:(  Народ там плаче , ледь копитом собі череп не ламає . Одним словом люди сі кають що ну його нафіг   :=)   Грішні аж страх ( можливо тому я і тримався від них подальше - щоб не набратись тих гріхів    :=)    :=)   )  .  так я просто хочу сказати , що з точки зору організаційного процесу вони досить таки мені подобаються ( правда там для вєрюющіх не можна бухати і трахатись до одруження ) . Та й взагалі вони не паряться якимись там понтами з папами і чудами . Чудо одне - і хватить . Мають свою "нову біблію" і того їм хватає . Одним словом практичний американський підхід до релігії - покайся , забашляй бабло , повеселись і будеш "спасьон" , а різні там абсцисуари і поклонєнія - уже ізвращєнія       :=)    :=)    :=)   

Ось це подобається . Переклади і посмійся

Приховано: Показати

https://www.youtube.com/watch?v=CGrR-7_OBpA

Is it getting better, or do you feel the same?
Will it make it easier on you, now you got someone to blame?
You say one love, one life, when it's one need in the night.
One love, we get to share it
Leaves you baby if you don't care for it.

Did I disappoint you or leave a bad taste in your mouth?
You act like you never had love and you want me to go without.
Well, it's too late tonight to drag the past out into the light.
We're one, but we're not the same.
We get to carry each other, carry each other... one

Have you come here for forgiveness,
Have you come to raise the dead
Have you come here to play Jesus to the lepers in your head
Did I ask too much, more than a lot
You gave me nothing, now it's all I got.
We're one, but we're not the same.
Well, we hurt each other, then we do it again.

You say love is a temple, love a higher law
Love is a temple, love the higher law.
You ask me to enter, but then you make me crawl
And I can't be holding on to what you got, when all you got is hurt.

One love, one blood, one life, you got to do what you should.
One life with each other: sisters, brothers.
One life, but we're not the same.
We get to carry each other, carry each other.
One, one.


yurko:
Нічого то ти і не зрозумів. (чим воно мало сподобатися). Або відео не дивився  ;)

ББА:
Подивився уважно . І виступи українських бразилійців ,і історію про появу нових святих і про кацапію і про затоплення . Між іншим забув добавити - якщо це таке супер пророцтво - то хто такий той папа щоб не давати його людям ?    :o  >:(

yurko:

--- Цитата: ББА від 10 Листопада 2017, 09:24:05 --- і про кацапію
--- Кінець цитати ---
 ;)

Tad:

--- Цитата: ББА від 10 Листопада 2017, 09:24:05 ---Подивився уважно
--- Кінець цитати ---
Так ти нiчого й не пойняв . Тому воно й називаеться вiра , що людина в щось вiрить , в обовязкове показання . А якщо вiрить , то оцiнюе своi вчинки . Не всi людськi вчинки пiдлягають регуляцii законом , багато морально-етичних вчинкiв . I якщо ти не вiриш , то вподобаешся комунiстам , якi боялись тiльки своеi партii . Тобто вiра , то е твоя внутрiшня саморегуляцiя твоеi поведiнки . Не будеш вiрити , будеш подiбен до тварюки  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії