Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (278/303) > >>

yurko:
Трохи інакше. Трамп поки лише балакав багато, а москаль ділами показав, хто він насправді такий!
І людям добре вистачило отого показу.
Ніхто не з закритими очима. Всі бачать і розуміють, що з цією владою добра поки не особо. Але то наша влада і чужої-"братської" нам не треба. То здалеку не видно, але так є.
Сперечатися не буду - час покаже.
Я певен, що якщо Порох хоче для країни кращого - буде змушений щось у тому напрямі робити.

Tad:

--- Цитата: yurko від 27 Грудня 2016, 16:22:54 ---Порох хоче для країни кращого
--- Кінець цитати ---
Ой не сміши  :D Давай повернемося до мого тупого питання - хто з сучасних українських політиків діє (саме діє а не говорить) в інтересах своєї держави ( заміть держави а не кишені) . Покажи пальцем , а німа нікого . Тут два варіянти або Маккейн , або Шойгу  :P

yurko:
Ок. Згыдний. Мало бути так
що якщо Порох захоче для країни кращого

Просто я не думаю що він дурний чоловік. Втратив розум через гроші - може так. Але буває що розум вертається. Особливо коли по задниці дають.

yurko:
А на рахунок Шойгу і кишені я б побоявся щось стверджувати  ;)

ББА:

--- Цитата: Tad від 27 Грудня 2016, 15:57:28 ---вони бояться що після такого питання на референдумі тоті кордони ОРДЛО можуть пройти саме по Дніпру . А якщо добре порахувати , то кордон може піти і по Дністру
--- Кінець цитати ---


ватне лайно довго всім тринділо "а наваросєє на 8 абластєй" і "паходов на Кієвь и Львов за трі дня" - як результат зараз жують хрєн хйла і слухають мантру "дєнєг нєт но ві дєржітєсь"

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії