Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (277/303) > >>

yurko:

--- Цитата: Tad від 25 Грудня 2016, 15:16:44 ---Шатающая рука Кремля или сепаратист Гордон
--- Кінець цитати ---
Він лише повторив то, що я вже давно кажу.

ББА:

--- Цитата: Tad від 24 Грудня 2016, 13:35:57 ---а що ви з ББА такого файного зробили , крім як жовчу порскати ?
--- Кінець цитати ---


Жовчу ? Якого жовчу ? Якраз то від мене ти ніколи не міг побачити жовчу в адрес України чи українців . Може хватить уже псдіти як хуйло

Tad:

--- Цитата: yurko від 25 Грудня 2016, 17:35:32 ---Він лише повторив то, що я вже давно кажу.
--- Кінець цитати ---
Тіль ти , і Гордон і Ківа не врахували одного , а чи всі інші з вами погоджуються ?. На таке важливе питання варто було б провести референдум , але вони бояться що після такого питання на референдумі тоті кордони ОРДЛО можуть пройти саме по Дніпру . А якщо добре порахувати , то кордон може піти і по Дністру  ;)

yurko:

--- Цитата: Tad від 27 Грудня 2016, 15:57:28 ---Тіль ти , і Гордон і Ківа не врахували одного , а чи всі інші з вами погоджуються ?. На таке важливе питання варто було б провести референдум
--- Кінець цитати ---
Хто чого не врахував. Всі говорять про референдум. І якщо Порох нарешті буде змушений щось робити - у нього не буде іншого вибору аніж той референдум оголосити. А тоді повір, будеш здивований результатом.

Tad:

--- Цитата: yurko від 27 Грудня 2016, 16:00:27 ---А тоді повір, будеш здивований результатом.
--- Кінець цитати ---
Ага , Клінтон також була впевнена в результаті  ;)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії