Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (273/303) > >>

DVania:
ВСЕМИРНО ИЗВЕСТНЫЙ УЧЕНЫЙ-АТЕИСТ ДОКАЗАЛ, ЧТО БОГ ЕСТЬ! 
http://ognov.ru/?p=1397

ББА:

DVania:
Написано ж "По ділах їніх пізнаєте їх" :unknow
Але "служителі "так запудрюють мозок ,що навіть як людина і бачить їхню справжню суть,все одно не хоче цьому вірити.
Але ж "Де Дух Господній там воля."Будьте вільними і пам'ятайте ви нікому нічого не винні,тільки Творцю особисто.
А ще сумно коли Творця приватизовують всі кому не лінь.Всі знють чого Він хоче,Всі розповідають що саме до них обраних він приходив.Всі від Його імені розказують і наказують.

Я особисто можу впевнено сказати тільки одне
Світ ,всесвіт, не виник сам по собі не створився сам
 На мій погляд це очевидно

Все інше ,релігії ,традиції і таке інше від людей і в основному для маніпулювання їхньою свідомістю,для упокорення.

Тому ББА я повністю згідний з Вами в плані написаного вище.
Не можу погодитися тільки з запереченням Творця.

doktor-maks:

--- Цитата: DVania від 24 Грудня 2015, 23:06:54 ---Всі розповідають що саме до них обраних він приходив.Всі від Його імені розказують і наказують.
--- Кінець цитати ---
Ніхто у православних так не розказує. А Ви кажете - всі.

newroman:

--- Цитата: Gorilla від 19 Грудня 2015, 14:04:43 ---Віра і релігія це зовсім різні речі. Релігія спотворює розум, віра ж дозволяє пройти всілякі перешкоди.

--- Кінець цитати ---
Віра це внутрішнє відчуття присутності Бога людиною, спілкування з Богом, релігія ж це зовнішній вияв цієї віри в Бога. Звідки взяли, що це різні речі. Як я вірю в Бога так і сповідую, по різному вірять, і по різному виявляють свою віру.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії