Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (272/303) > >>

yurko:

--- Цитата: ББА від 05 Листопада 2015, 15:27:55 ---слава убивцю
--- Кінець цитати ---
такого в укр.мові нема ;)

ББА:
Вичавлюючи Москву по краплині

Революція гідності і згодом російська окупація частини українських територій виразно розмежували релігійне середовище України за критерієм ставлення до процесів національного державотворення. Колабораціоністська зорієнтованість УПЦ (МП) Уся дипломатія митрополита Онуфрія, як у статусі місцеблюстителя Київської кафедри, так і предстоятеля УПЦ (МП), лімітована єдино координатами "русского мира". Для нього "духовна єдність братніх українського і російського народів" — доконаний факт. Відповідно, збройне вторгнення російської держави на Донеччину і Луганщину церковний ієрарх схильний називати "братовбивчим протистоянням", "громадянським конфліктом", "розбратом та ворожнечею", "зіткненням інтересів Заходу та Сходу" тощо. Митрополит Онуфрій свідомий противник визначеного державним керівництвом України зовнішньополітичного курсу на євроінтеграцію...


Приховано: Показатиhttp://gazeta.dt.ua/internal/vichavlyuyuchi-moskvu-po-kraplini-_.html

Tad:

--- Цитата: ББА від 16 Грудня 2015, 14:11:14 ---розмежували релігійне середовище України
--- Кінець цитати ---
на мою думку , а я не претендую на світове визнання , фарисейство існує в кожній релігії , чи то УПЦ (МП) , чи УПЦ(КП) , чи УГКЦ , тому що віра і релігія то дві різні речі . Віра це твоє ставлення до Бога , а релігія (церква) це інструмент пропаганди направлений , в першу чергу , на формування покірності релігійного електорату. Тому я не бачу особливої різниці яка з церков закликає вбивати ,в цей момент  вони блище до біса  ніж до Бога.

DVania:

--- Цитувати (вибране) ---"Тому я не бачу особливої різниці яка з церков закликає вбивати ,в цей момент  вони блище до біса  ніж до Бога. "
--- Кінець цитати ---
  Хтось там  колись сказав ;) "Релігія-опіум для народу".Можна лише підтвердити.Це ще один із способів упокорювати рабів.

Gorilla:
Віра і релігія це зовсім різні речі. Релігія спотворює розум, віра ж дозволяє пройти всілякі перешкоди.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії