Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (270/303) > >>

yurko:
Ну так, бо Приховано: Показатиhttp://nr2.com.ua/hots/Vojna_na_Donbasse/Posle-Minskih-soglasheniy-boeviki-zahvatili-500-kv-km-ukrainskoy-territorii-88701.html
але і на то певно якісь аргументи знайдуться.
Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:04:42Але Україна в особі Порошенка вже і так напідставляла щік. Видно не йде у грі з дідьком така стратегія.

asin:
їдь .Чи ти миру не хочеш.
Тіки москалів насилу руський мір ніхто не заставляє захищати.А лядьська жидо масонська влада вже і відступне придумала за життя .Хоч жити не хочеш вбивати плати 300 тисяч .Не маєш то дохни бо х..ті вже мало просто красти.Як до деяких тут ше не дойшло шо не там ворогів шукают. За людей треба боротися за їх життя а не за землю .Бо та земля буде кожному різна .Бандюкам шахти і заводи донбаські а бідоті два метра.

romashkin:

--- Цитата: asin від 20 Січня 2015, 22:07:37 ---Хоч жити не хочеш вбивати плати 300 тисяч .
--- Кінець цитати ---
Шта?


--- Цитата: asin від 20 Січня 2015, 22:07:37 ---За людей треба боротися за їх життя а не за землю .
--- Кінець цитати ---
Там, на території яку окупувала Росія є люди, патріоти України. Чи показати фото з мітингів за Україну в Днецьку. Чи показати фото, як знущаються з патріотів на територіях окупованих русофашистами?


Мантра про бандюків, які захопили шахти заводи нагадує гасла більшовиків.  :facepalm:
Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:20:15а взагалі, як відомо

--- Цитувати (вибране) ---You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.
Winston Churchill
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 20 Січня 2015, 22:28:21
--- Цитата: Сонечко+ від 20 Січня 2015, 19:05:53 ---Що саме я тут не розумію?
--- Кінець цитати ---
Взагалі в релігії не оперують поняттями розумію - не розумію в класичному визначенні.
Тільки вірю.

newroman:

Найголовніше для нас – це навчитися терпінню і смиренню. Смиренністю ми переможемо всіх демонів, а терпінням переможемо пристрасті, які нападають на наші душу і тіло. Просячи в молитві смирення, ми просимо, щоб Бог допустив якійсь людині нас упокорити. Смирення і любов до ворогів не прийдуть самі собою. Їх треба виробляти, правильно переносячи всі докори і приниження.

 Один священик, який втомився слухати "відмазки" про те, чому люди не ходять до церкви, написав наступне:
Кілька причин, за якими деякі люди не вмиваються:
1. Тому, що мене змушували вмиватися в дитинстві.
2. Тому, що мене не вчили вмиватися в дитинстві.
3. Ті, хто вмиваються - лицеміри - думають, що вони чистіші інших.
4. Не можу вирішити, яке мило краще.
5. Колись я вмивався, але потім мені це набридло.
6. Я вмиваюся лише по великих святах - на Різдво і Пасху.
7. Ніхто з моїх друзів не вмивається.
8. Почну вмиватися, коли стану старим і брудним.
9. У мене немає часу на вмивання.
10. Взимку вода дуже холодна, а влітку дуже тепла.
11. Не хочу, щоб на мені заробляли виробники мила.
12. Я миюся в душі (гра слів, хто зрозуміє)
13. Все мило однаково миє. Різні сорти мила придумані шахраями в білих халатах.
14. Усі війни в світі через мила.
15. Всі сорти мила мають свої недоліки. Я миюся трьома милами відразу. Бо тільки таке поєднання мил правильне.


Коли стикаються два камені - висікаються іскри. Але коли один предмет м'який, навіть якщо він зіткнеться з жорстким - ніяких іскор не буде. Так і з людьми. Смиренна людина - м'яка. Під час зіткнення вона відступає, завдяки чому вдається уникнути біди.
Старець Паїсій Святогорець

Чим більша любов, тим більше терпінь в душі, чим повніша любов, тим повніше пізнання, чим гарячіша любов, тим палкіша молитва, чим досконаліша любов, тим святіше життя.
Преподобний Силуан Афонський

Якщо ви страждаєте від несправедливості нехорошої людини - вибачте її, а то буде дві нехороші людини.
Блаженний Августин

Люби більш мовчати, ніж говорити: від мовчання розум зосереджується в собі, від багатослів'я він впадає в неуважність.
Преподобний авва Ісая

Якщо ви хочете в цьому житті спробувати все, спробуйте бути добрим, чесним і незіпсованим.

Нехай про нас говорять погано. А ми постараємося робити добре.
Преподобний Серафим Вирицький

Норма стосунків із нашими близькими - прощати без кінця, оскільки ми самі нескінченно потребуємо прощення.
Священик Олександр Єльчанінов

Хай з любов'ю все робиться у вас!
1 Кор. 16:14

Нас наближають до Бога скорботи, труди і немочі; не нарікай на них і не бійся їх

Церква - це не зібрання святих, а натовп грішників, що каються.
Преподобний Єфрем Сирін

Біблія вміщує в собі більше ознак достовірності, ніж уся світська історія.
Ісаак Ньютон

Якби за кожен наш гріх нам на голову падала цеглина, то за тиждень би від нас залишилася піраміда Хеопса.

Будеш молитися за інших, а за тебе все небо буде клопотатися.
Святий праведний Іоан Кронштадтський

Віра полягає в тому, що ми віримо всьому, чого не бачимо, а нагородою за віру є можливість побачити те, у що ми віримо.
Відповідь від: 20 Січня 2015, 23:50:23"Якщо людина щиро благає і не отримує просиме - значить Господь готує їй більше й краще, ніж вона просить."
Святитель Іоан Золотоустий

ББА:
 :=) 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії