Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (262/303) > >>

ББА:

--- Цитата: newroman від 12 Лютого 2014, 21:14:18 ---Усі ці книги, написані Духом Божим, через освячених на те від Бога людей (пророків, апостолів та ін.) називаються Святим Писанням, або Біблією. Слово "Біблія" - грецьке й означає - "Книги". Цією назвою вказується, що священні книги як такі, що походять від Самого Бога, перевершують інші книги.(Основи віри.)
--- Кінець цитати ---

хм . давайте все таки будемо реалістами . якщо ці книги є священні , а бог - один , то чому їх крім жидопослідовників ніхто не сприймає ?


--- Цитата: newroman від 12 Лютого 2014, 21:14:18 ---пояснити їх можуть люди які живуть благочестивим життям присвятивши себе Богу, натхненні Духом Святим.
--- Кінець цитати ---

ок . я вже тут давав одне посилання на святих людей з їх святим духом , правда вони не бажають пояснювати ніякі книги .
   http://ostrovok.ru/blog/piraxa-samye-schastlivye-lyudi-planety-o-tom-kak-xristianskij-missioner-stal-ateistom-v-dzhunglyax-brazilskoj-amazonii/     

yurko:
На підтримку ББА дам одне посилання
http://www.vostlit.info/Texts/rus10/Kolumb/text3.phtml?id=720
Фактично такими як ото плем'я була більшість індіанських племен центральної і південної Америки.
Бала. Поки їх не почали насильно "окультурнювати".
Люди там жили як у раю, поки не потрапили у полон до інших людей, а пізніше у значно гірший полон -  грошей і речей.
Ми з вами зараз живемо у тому полоні.  :(
Відповідь від: 13 Лютого 2014, 09:55:44Як це відноситься до теми?

Фактично то була зустріч двох систем з різними уявленнями про життя (різними віруваннями).
Ми досі не можемо змиритися з думкою, що оте голе "нерозумне" створіння може жити повним щастям життям, а ми з нашими умовностями, правилами, розпорядками, РОБОТАМИ, заробітками, гонитвою за кращим - ніяк того щастя догнати не можемо.

Але ж ми не тупі дикуни!


Але ж щасливі вони...  :o

ББА:

--- Цитата: yurko від 13 Лютого 2014, 09:59:19 ---Як це відноситься до теми?
--- Кінець цитати ---

у них теж віра є . у цій темі не вказано про яку віру йдеться . можливо навіть говорити про віру в інопланетян . хоча якщо хтось вважає , що я не правий - то завжди можна перенести "лишнє" у смітник

yurko:
Я то питання до себе писав. Як пояснення того, чому я написав, то, що написав.  ;)

Не приймай усе на свій рахунок.

ББА:
ок . однаково ніхто в цю тему не лізе . всі вважають , що то матерія як мінімум заборонена і нехай собі буде як є ( типу ми віримо , а як попадемо на той світ то там все розрулимо як завжди )    :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії