Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (27/303) > >>

romashkin:
Ось випадково натрапив - досить цікаво  :)

Философские истины на пальцах
1. Платонизм. Я вспомнил! У меня есть пальцы!
2. Неоплатонизм. У меня есть пальцы! Но это вспомнил не я...
3. Атомизм. Пальцы есть, но только очень маленькие, и их очень много.
4. Киники. Пальцы есть. Но зачем?...
5. Стоицизм. Пальцы неизбежны.
6. Иудаизм. Мои пальцы - всем пальцам пальцы!
7. Зороастризм. Есть пальцы левые, есть пальцы правые, и их поровну.
8. Индуизм. Каждому пальцу - по карме!
9. Буддизм. Пальцы бренны - так на фиг они нужны?...
10. Конфуцианство. Пальцы. Просто пальцы.
11. Даосизм. От пальцев никуда не денешься.
12. Христианство. Пальцев пять, но ладонь-то одна!...
13. Христианская ересь. А пальцев-то не пять!...
14. Средневековая философия. Пальцы непостижимы.
15. Философия Возрождения. А пальцы-то есть!
16. Ислам. Нет пальцев кроме моих.
17. Сенсуализм. Если ударить по пальцам и будет больно, то они есть, а
если не больно - то их нет.
18. Идеализм. Пальцы есть, потому что я думаю, что они есть.
19. Субъективный идеализм. Вот перестану думать о пальцах - и они
исчезнут!
20. Агностицизм. Пальцы-то есть, но вот поди это докажи...
21. Материализм. Пальцы есть, потому-то я о них и думаю.
22. Диалектический материализм. Единство и борьба правых и левых
пальцев.
23. Рационализм. Пальцы есть. Их не может не быть.
24. Скептицизм. Поди разберись в этих пальцах!
25. Детерминизм. Это смотря какие пальцы...
26. Просвещение. А что ты сделал для своих пальцев?!
27. Гегельянство. Пальцы есть!!! Но непонятно - как?!
28. Ницшеанство. Не стоит долго глядеть на свои пальцы, иначе однажды
они взглянут на тебя.
29. Марксизм. Это как два пальца.
30. Марксизм-ленинизм. Это как два пальца об асфальт.
31. Иррационализм. А есть ли пальцы?...
32. Позитивизм. Пальцы пальцами, однако...
33. Экзистенциализм. Где-то у меня были пальцы...

Juli:
Було б помилкою вважати, що віра буде пересувати гори, як тільки  ми розпочнемо читати і слухати Слово Боже. Знання і цитування Слова Божого ще не говорять про сильну віру.  Людині потрібно настільки наповнитися Словом Божим, щоб воно стало частиною її самої – «стало її плоттю».
Не цитування Біблії, а глибоке осмислення і усвідомлення Божого Слова, що оживає в нашому відродженому дусі, може спричинити виникнення в нас сильної і твердої віри. Для цього Слово Боже повинне стати частиною нашого єства, невід’ємною частиною нас самих – нашим постійним способом життя. Ми повинні не лише знати Слово Боже (що саме по собі є рідкістю в нашому краї, і ви, певно, з цим погодитеся, коли проаналізуєте, наскільки добре пересічні українці знають Слово Боже) – нам необхідно жити ним. Воно має стати для нас керунком до будь-яких дій. Віра надихає нас жити згідно Слова Божого, а не лише читати і слухати його.
Багато людей помилково вважають, що віра – це протилежність роздумам. Однак, зауважу, що віра потребує роздумів. Розумна віра – це істинна віра, яку дав нам Христос. Віра, яку продемонстрував нам Великий Вчитель, - розсудлива віра. Він багато часу проводив в молитвах і роздумах, щоб поспілкуватися з Батьком і добре обдумати, як втілити Божий план в життя, як виконати волю Божу.
Віра припускає реалізацію Слова Божого, перш за все, в нашому особистому житті. Сильна віра не може з`явитися в один день, вона не впаде нам на голову, як манна небесна. Сильна віра є способом життя лише тієї людини, яка постійно пізнає Слово Боже і застосовує його в своєму житті – живе згідно нього.
Отже, істинна віра – це не лише знання про неї, якими сповнений наш розум. Істинна віра живе в глибинах нашого серця, що робить її частиною нас самих – нашою внутрішньою суттю. Істинна віра обов`язково проявиться в ділах. Віра, в основі якої лежить Слово Боже – це результативна віра.

Juli:
Віра – це не просто слова про Бога! Віра – це ваші дії, які демонструють світу Божі стандарти життя.
Без віри ніхто не може принести плоди служіння Господу. Тому, якщо немає плодів служіння, це свідчить про відсутність віри. Апостол Павло говорив: «Испытывайте самих себя, в вере ли вы…» (2Кор.13:5) Тому важливо аналізувати свої дії, вони свідчать про наявність чи відсутність віри.
Коли людина говорить, що вірить в душі, вона помиляється сама і вводить в оману інших. Віра – це те, що неможливо сховати. Віра, як вогонь, що захований в пазуху, виходить назовні. Віра – це спосіб життя, це суть людини.  Вона обов`язково проявиться в ділах. «…Вера без дел мертва.» (Иак.2:20) Віра надихає діяти!!! Наприклад, людина проаналізувавши наявність у неї знань і ресурсів, повірила, що в неї вийде розпочати власну справу. Ця віра надихне її іти і відкривати підприємця, тобто розпочнуться конкретні дії. Так і віра в Бога. Якщо людина повірила в Бога, повірила, що можливо втілити в життя Його Слово, вона починає діяти відповідно. Життя людини змінюється, її дії змінюються. Отже, якщо людина не живе згідно Слова Божого, то це означає одне – вона в нього не вірить! А без віри догодити Богу неможливо. «А без веры угодить Богу невозможно; ибо надобно, чтобы приходящий к Богу веровал, что Он есть, и ищущим Его воздает.» (Евр.11:6)

Pupkin:


--- Цитата: Juli від 29 Вересня 2008, 10:44:45 ---Віра надихає діяти!!! Наприклад, людина проаналізувавши наявність у неї знань і ресурсів, повірила, що в неї вийде розпочати власну справу. Ця віра надихне її іти і відкривати підприємця, тобто розпочнуться конкретні дії.
--- Кінець цитати ---
 Наша пісня файна нова... =))

Juli:
Ти смієшся, а ті молоді люди, яких я підіймаю, з безробітних стали підприємцями... :=) От тобі і пісня файна нова... Віра надихає діяти!!!!  8)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії