Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (260/303) > >>

Сонечко+:
отож ;)
Залежність від ліні - то також різновид рабства. Раб своєї ліні :)

ББА:

--- Цитата: Сонечко+ від 12 Лютого 2014, 00:38:23 ---Раб своєї ліні
--- Кінець цитати ---

або свідомий вибір ? чи велика швидкість друку

Сонечко+:

--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 00:37:42 ---а як можна заспокоїтись , коли людей нагло обманюють
--- Кінець цитати ---
Юрко мав на увазі, що заспокоїтись у тому, щоб знайти свою дорогу\віру. І тоді тебе уже не буде хвилювати, щоб доводити комусь свою "правоту". Ви просто будете щасливим і спокійним. А людина в пошуку - замість миру\смирення\щастя на душі відчуває неспокій і певне невдоволення чимось(своїм життям наприклад). Тому і продовжує маятись тим, що в принципі не має ніякого важливого значення. Бо насправді всі речі важливі одинаково
--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 00:37:42 ---що кожен вєрующий повинен доказати свою вєру
--- Кінець цитати ---
Та віруючий не повинен КОМУСЬ доказувати свою віру. Віра - це добровільне в тому то і суть. Я б порівняла це з коханням. Закоханий не буде просити вас доказувати комусь ваше кохання до певної жінки. Він просто розповість, що кохання робить людину щасливою і що воно чудове, тому кохати варто (а віруючий - що вірити варто). А вже яким чином чи кого ви кохатимете - то уже другорядне для першого закоханого. Важливий стан душі і духу на той момент. Почуття польоту, почуття щастя, гармонії, відчуття сенсу свого життя...Ого, заплутано пояснила :(.
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 00:50:29
--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 00:41:04 ---або свідомий вибір ? чи велика швидкість друку
--- Кінець цитати ---
так раб свідомо стає рабом ;). Віруючі, яких ви вважаєте рабами, також свідомо зробили свій вибір.
значить ще й залежність від швидкості друку ;)
А взагалі - може не варто зациклюватись саме на понятті "раба". Говорячи про стан "раба Божого" малось на увазі стан смирення духу (а не фізіологічний стан) і звільнення цього духу від матеріальних залежностей в користь духовного.

ББА:

--- Цитата: Сонечко+ від 12 Лютого 2014, 00:54:29 ---Та віруючий не повинен КОМУСЬ доказувати свою віру. Віра - це добровільне в тому то і суть.
--- Кінець цитати ---

та ні . звідки же інші люди можуть знати що то не типовий пройдоха "християнин" , а дійсно вєрующий ? а то під понти " ущімляють вєрующих" запишуться якісь пройдисвіти і почнуть понти гоняти . тому треба дійсно бути впевненим , що то є вєрующий і згідно закону чату чи ще когось ніззя ніколи його ображати . тому це принципово не може бути "типу для себе і добровільно" . якщо ви прибігли в міліцію і кажете що ви майкл джексон чи сікора чи насалик і у вас вкрали 10 мільонів то цілком природньо , що мєнти запитають ваші документи . тут теж можна вимагати аналогічно . а то я можу сказати , що я є самий головний вєрующяк і давайте раком до києва у лавру повзіть
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 01:09:33
--- Цитата: Сонечко+ від 12 Лютого 2014, 00:54:29 ---Говорячи про стан "раба Божого" малось на увазі стан смирення духу (а не фізіологічний стан) і звільнення цього духу від матеріальних залежностей в користь духовного.
--- Кінець цитати ---

та що ви кажете . даю цікаве посилання , ЯКЕ ВИ МОЖЕТЕ ПОЧУТИ 100500 РАЗ В БУДЬ-ЯКІЙ ЦЕРКВІ 

Послание к Ефесянам, Глава 6, стихи 5-9

Рабы, повинуйтесь господам своим по плоти со страхом и трепетом, в простоте сердца вашего, как Христу,
6 не с видимою только услужливостью, как человекоугодники, но как рабы Христовы, исполняя волю Божию от души,
7 служа с усердием, как Господу, а не как человекам,
8 зная, что каждый получит от Господа по мере добра, которое он сделал, раб ли, или свободный.
9 И вы, господа, поступайте с ними так же, умеряя строгость, зная, что и над вами самими и над ними есть на небесах Господь, у Которого нет лицеприятия.

а яким макаром можна цю фразу зрозуміти

Книга пророка Исаии, Глава 44, стихи 1-5
1 А ныне слушай, Иаков, раб Мой, и Израиль, которого Я избрал.
2 Так говорит Господь, создавший тебя и образовавший тебя, помогающий тебе от утробы матерней: не бойся, раб Мой, Иаков, и возлюбленный [Израиль], которого Я избрал;

тобто уже усмирєніє духа іде не від єврєя , а типу від чувака на небі ? шо за гон посеред танцю ?

а звідки взялась

 Евангелие от Луки, Глава 17, стихи 7-10
7 ПРИТЧА О РАБЕ, ВОЗВРАЩАЮЩЕМСЯ С ПОЛЯ

може все таки пора зрозуміти , що рабство в ті часи було нормою життя , а  попіки і їм подібні балахонщики просто тупо розводять сучасних лохів по поняттям тисячолітньої давності  ? 

 не хочу виглядати як незрозуміло що ,але  може відкрийте пєрвоісточнік і знайдіть ще більше подібних цицат самостійно ?
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 01:24:22
--- Цитата: Сонечко+ від 12 Лютого 2014, 00:54:29 ---Я б порівняла це з коханням. Закоханий не буде просити вас доказувати комусь ваше кохання до певної жінки
--- Кінець цитати ---

кохання приходить і уходить , а кушать хочецца всігда . ви вибрали не той приклад . боюсь , що навіть "вєрующі" вас заклюють . бо любов - зла , полюбиш і козла .

Сонечко+:

--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 01:29:48 ---кохання приходить і уходить , а кушать хочецца всігда . ви вибрали не той приклад . боюсь , що навіть "вєрующі" вас заклюють . бо любов - зла , полюбиш і козла .
--- Кінець цитати ---
То закоханість, прив"язаність і пристрасті приходять і відходять. А любов вона вічна :). Полюбиш козла? А потім раптом зрозумієш, що то не козел, а просто людина, яка не змогла розкрити свої найкращі сторони і невдоволення своїм життя переносила на інших. А тут раз - і безкорисна любов та віра до\в нього допомогла тому козлу позбавитись козлячої шкурки і стати надійною і світлою людиною. Може казка. Але хто сказав, що казки писані не з реального? ;)
--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 01:29:48 ---звідки же інші люди можуть знати що то не типовий пройдоха "християнин"
--- Кінець цитати ---
а що це змінює для інших людей? Чи поважати\любити людей потрібно лише "ідеальних"\святих? Міліція питає документи, щоб знати ХТО ти, а не ЯКИЙ ти.
--- Цитата: ББА від 12 Лютого 2014, 01:29:48 ---Рабы, повинуйтесь господам своим по плоти со страхом и трепетом
--- Кінець цитати ---
А це вже про справжніх рабів. Рабство то коли відмінили?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії