Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (259/303) > >>

ББА:

--- Цитата: newroman від 10 Лютого 2014, 21:58:31 ---мова повинна іти про віру.
--- Кінець цитати ---

з точки зору багатьох уже незрозуміло навіщо було згадувати про церкву

newroman:
ви вжили слово "первоісточнік", я подумав, що ви мали на увазі св. Письмо яке нерозривно поєднано своїм номоканоном з Церквою.

ББА:

--- Цитата: newroman від 10 Лютого 2014, 22:16:12 ---ви вжили слово "первоісточнік", я подумав, що ви мали на увазі св. Письмо яке нерозривно поєднано своїм номоканоном з Церквою.

--- Кінець цитати ---

в даному випадку - біблія

yurko:
ББА, а нехтування правил правопису щодо написання власних назв з великої літери - це не від полону власних амбіцій? Це ж теж змахує на якийсь прояв рабства.
Типу "міщанин у дворянстві", якщо розумієш про що я.  ;)
Тобто виглядає, що ті, що вірять менше тим заморочені і більш щасливі і умиротворені ніж Ти, котрий (як ми вже мали і щоразу маємо нагоду знов і знов пересвідчитися) не віриш.
Відповідь від: 11 Лютого 2014, 10:50:42І по собі і по людях не раз помічав, що ті, що "шукають" - ніяк не заспокояться і почуваються не в повні щасливими.
А от ті, що знайшли - їм добре і спокійно.
І відповідно вони вже не те, що не прагнуть, вони навіть не думають нікого ні у чому переконувати!
Їм так добре і так комфортно. Так, вони можуть поділитися рецептом, з тим, хто про це запитає, але щось доводити?!
Система прагне до зменшення ентропії.
А У Тебе спостерігається зовсім інше.
Отже мабуть Ти ще не знайшов.
Бо ніяк не заспокоїшся  ;)
Відповідь від: 11 Лютого 2014, 10:55:42Дозволю собі "ліричний відступ".

На прийомі на честь дня народження нового руского зібрався весь "цвіт", бомонд і тд Москви і не тільки.
Ну випивають з підносів шампана, розмовляють, тусять короче. Все як і має бути.
І тут САМ іменинник підходить до дорожезного білого рояля, відкриває кришку, сідає ...
Западає мертва тиша!
Всі в очікуванні шедевру затамували подих.

Новий, так зосереджено і упоєнно (як кращі піаністи по ТВ) м'яко вдаряє по клавіші РЕ другої октави.
Раз, другий, третій...
Все по тій же клавіші...

Через хвилину такої "гри" натовп починає здивовано гомоніти.

До нового тихенько шмигає шеф охорони і на вухо шепоче:
- Владимир Петрович! Это ж типа надо по разным клавишам пальцами перебирать. Ну я так по телеку видел, там чуваки так делалі!..
А той так спокійно, продовжуючи "грати" і так само тихо відповідає.
- Э-э-э, нет. Они ищут, а я уже нашёл!!!
   

ББА:

--- Цитата: yurko від 11 Лютого 2014, 11:05:14 ---ББА, а нехтування правил правопису щодо написання власних назв з великої літери - це не від полону власних амбіцій? Це ж теж змахує на якийсь прояв рабства.
--- Кінець цитати ---

лінь переключати регістри . просто лінь .
Відповідь від: 12 Лютого 2014, 00:24:27
--- Цитата: yurko від 11 Лютого 2014, 11:05:14 ---Тобто виглядає, що ті, що вірять менше тим заморочені і більш щасливі і умиротворені ніж Ти, котрий (як ми вже мали і щоразу маємо нагоду знов і знов пересвідчитися) не віриш.
--- Кінець цитати ---

цілком можливо , що так і є . не буду сперечатись і нічого доказувати за чи проти .


--- Цитата: yurko від 11 Лютого 2014, 11:05:14 ---Бо ніяк не заспокоїшся
--- Кінець цитати ---

а як можна заспокоїтись , коли людей нагло обманюють ? не буду зараз доказувати докази існування дядьків на хмарках , а цілком справжній і наглий обман це коли релігії крадуть правила людського співжиття і видають це як за зразок якоїсь благодаті їхнього бога-аллаха-зевса-зороастра-кришну-будду-дідамороза-бика в якого вони вірять ? я не проти того , щоб кожен вірив у якусь чухню, і  мені однаково коли релігійники крадуть якісь понти один в одного ( на прикладі жидівських релігій які чудовим чином більшість понтів позичили у єгипетців чи інших ) . я також буду першим боротись за це право кожного вірити у якусь бурду ( не має різниця в яку )

 ось насправді що мені не подобається по-перше  . а по-друге : яким чином вєрующі можуть доказати мені ( нєвєрующому ) свою вєру , щоб я , як невєрующий , міг увєровать і клямнутись мозгами ? я уже пару раз запитував це , але кожного разу у відповідь лише чув якийсь брєд чи пургу .
 тому вважаю , щоб надалі була основа для звинувачення мене у неповазі вєрующих , що кожен вєрующий повинен доказати свою вєру . я навіть не вимагаю робити це за бандитськими законами пахана а цілком задовольнюсь так званою священною книжкою вєрующих  під назвою біблія . тобто все на полі вєрующих та ще й за правилами вєрующих . у шахматах це називається "мат за два чи три ходи" . ну вєрующі - де ви там ? чи всі дружно побігли алімпіяду дивитись ?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії