Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (258/303) > >>

newroman:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 ---читайте "пєрвоісточнік" - ви є раб і рабом будете до смерті
--- Кінець цитати ---
  мало читати "пєрвоісточнік"! потрібно вміти правильно зрозуміти ту інформацію яка там знаходиться. Авторитет Церкви найчастіше відкидається при цьому і кожен по своєму починає викривляти інформацію яка міститься у св. Письмі. Головним каменем спотикання є відкидання авторвства Церкви і її тлумачення свого творіння.     Тому і багато заблуджень і нісенітниць пишеться.
   Взагалі Христос називає своїх послідовників саме синами, а не рабами. Раб не може успадкувати те, що приготував Отець. Син може, а раб ні.  Рабами Христос закликає учеників називати себе щоб визвати в них почуття смирення як притивагу гордості - кореня всіх гріхів. "Бог гордим противится, смиренним дає благодать." Тут можна згадати ще притчу про гордовитого фарисея і смиренного митаря.

ББА:

--- Цитата: newroman від 10 Лютого 2014, 20:26:31 ---Авторитет Церкви найчастіше відкидається при цьому і кожен по своєму починає викривляти інформацію яка міститься у св. Письмі. Головним каменем спотикання є відкидання авторвства Церкви і її тлумачення свого творіння.     Тому і багато заблуджень і нісенітниць пишеться.
--- Кінець цитати ---

взагалі то тут говорили про віру . якщо в пєрваісточніке щось написане і той пєрвоістонік приймати як аксіому , то ніякий попік чи папа римський не може трактувати аксіому згідно своїх понтів . авторство церкви до пєрвоісточніка звучить досить підозріло . а якщо копнУти на чиюсь просьбу і церкву ,то слово раб там майже постійно бубнять . чи я не правий ? десь тут дивився прикол про весілля і там же й почув : вєнчається раб божій жужік і рабина божа жужулиця ...
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 21:00:17
--- Цитата: newroman від 10 Лютого 2014, 20:26:31 ---Рабами Христос закликає учеників називати себе щоб визвати в них почуття смирення як притивагу гордості - кореня всіх гріхів
--- Кінець цитати ---

ось ось . в честь чого у них гордість появилась ? в честь того що вони українці ? чи гордість що вони не стали бандюками в 90і роки ? взагалі слово гордість на потіху церкви і жидівської релігії треба забути - треба бути рабом і бидлом . адже лише так буде благодать. якби ця благодать накрила всіх сибірською тваринкою ,то ми би до цього часу писали на корі дерева і їли би щі в кандалах .
 
 забув ще про одного бенефіціарія - янукович був би щасливим також

newroman:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 21:04:17 ---а якщо копнУти на чиюсь просьбу і церкву ,то слово раб там майже постійно бубнять . чи я не правий ?
--- Кінець цитати ---
якщо би ви копнули і заглибились то почули б не тільки бубніння але і можливо більш того.  Дуже легко поливати брудом не вникнувши в глибину вчення чи то християнства чи іншого.

ББА:

--- Цитата: newroman від 10 Лютого 2014, 21:19:00 ---якщо би ви копнули і заглибились то почули б не тільки бубніння але і можливо більш того.
--- Кінець цитати ---

шановний . я якраз і суджу по пєрвоісточніку . а в церкві напевне репери тренуються - на такій вони швидкості інколи кляцають губами чи зубами . тобто я не стверджую що весь час там так , але факт як кажуть наявний . з іншої сторони тут мені довго і нудно пояснюють що віра і церква немає нічого спільного - тому я якраз то в даному випадку вашу точку зору відстоюю . тому не лише читайте , але й розумійте , про що йде мова .

newroman:
мова повинна іти про віру. точки зору у нас різні.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії