Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (257/303) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 12:03:08 ---я ще раз хочу пояснити - що мені приємно спілкуватись з вільними людьми , а не рабами якогось тисячолітнього ідіотизму
--- Кінець цитати ---
накінець я зрозуміла вашу логіку:
 Якщо людина раб своїх помилок, раб чогось матеріального та раб своїх упереджень - навіть якщо вірить у те, що Бог є богом і при цьому нічого толком не може - то вона ще не раб (а така собі специфічно використана свобода бути рабом саме цього), а справжній "раб" по-Вашому - той, хто від цього усього вільний, але має розуміння тисячолітніх настанов. Тобто, Вас зачепають саме існування правил, виконуючи які люди оберігають себе від лихих наслідків? Так це - ті ж штрафи, тільки не так по-рабськи, а у вигляді порад\настанов. Пишу і бачу таку картину: дитина не хоче слухатись порад і настанов мами, але ремінь признає як необхідний захід. Вважає рабством послухати маму і не лізти рукою у вогонь, і водночас є рабом СВОЇХ помилок, які починає розуміти лише, коли обпечеться (а деяка дитина ще й не раз спробує попектись поки зрозуміє). А тут нам уже дані готові правила від Отця нашого нам, як Його дітям, а не як рабам. Це просто у дітей\людей різна свідомість. Комусь достатньо зрозуміти правила, а хтось розуміє лише покарання - штрафи, смерть...Бо перше - видається кандалами\залежністю, що "ставить на коліна", а друге - свободою. А насправді - це лише різновид Закону, виконуючи який ти маєш змогу обійти штрафи та будь-які покарання і отримати благодать (і волю від штрафів та летальних наслідків), будучи не менш вільним.
Якщо брати по великому рахунку - то багато з нас є рабами чогось. І це потрібно виправляти. Але не всім це дозволяє робити внутрішній (тваринний) протест і рівень свідомості(не розумності, а саме свідомості)...ББА, а Ви спробуйте стати "рабом Божим", а не рабом свого фізичного і тоді зможете порівняти результати. А то поки що - це лише слова(без знань) і без досвіду. То не доказ ;). У духовному світі розум дуже програє свідомості. Тому, поки не спробуєте - то все нічим не підтверджена думка збоку\припьоку.

doktor-maks:

--- Цитата: ББА від 09 Лютого 2014, 19:35:20 ---вони чітко написані в нашій поведінці
--- Кінець цитати ---
тобто в поведінці кожної окремої особи?
я питав про загальні цінності?
усвідомлюєш?

ББА:

--- Цитата: doktor-maks від 10 Лютого 2014, 16:00:04 ---я питав про загальні цінності?
--- Кінець цитати ---

дитина народжується в соціумі , де поведінка кожної особи відповідає нормам співжиття . причому поведінка чи цінності окремої особи може і відрізнятись , але до того часу поки не переходить якогось ліміту цього співжиття . в іншому випадку - братовбивча війна чи кривава помста . а якщо ти живеш десь на острові - то можеш хоч знищувати його кожен день і це не буде мати ніякого відношення до ніяких цінностей . ти і тільки ти в цьому випадку будеш носієм цих цінностей . інші будуть вимушені або приєднуватись до них , або під впливом сили ти будеш виконувати їх цінності . якщо же одна з цінностей на острові буде :вбив когось щоб повечеряти , то через певний час залишиться знову одна людина з своїми цінностями . при повторі зустрічі з іншими людьми може повторитись все спочатку чи при потребі в співіснуванні доведеться змінити цінності . тобто життя рано чи пізно все поставить на місце . ті же закони джунглів кажуть , що коли багато жертви то збільшується поголівя хижаків , після чого вони знищують наявну жертву і поголівя хижаків зменшується . і так дальше ...
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 17:47:09
--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 13:56:36 ---готові правила від Отця нашого нам
--- Кінець цитати ---

буду небагатослівним :

ЦІ ПРАВИЛА БУЛИ ВКРАДЕНІ ДО ЖИДІВ ЩЕ Й ІНШИМИ РЕЛІГІЯМИ !!! просто вкрадені так би мовити з життя . ось це і є основне . точно так же я завтра буду бігати по калуші і бити сокирою по голові всіх , у кого є смартфони , вимагаючи платню за "мій" винахід . ось це і є релігія .

doktor-maks:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 17:49:52 ---дитина народжується в соціумі
--- Кінець цитати ---
уточнимо, в сім'ї
в основному


--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 17:49:52 ---де поведінка кожної особи відповідає нормам співжиття
--- Кінець цитати ---
співжиття - погане слово
що може бути з дитиною, якщо батьки живуть співжиттям?

ББА:

--- Цитата: doktor-maks від 10 Лютого 2014, 19:17:16 ---уточнимо, в сім'ї
в основному
--- Кінець цитати ---

дякую за уточнення . сімя теж є соціумом .якщо дитина народиться серед корів - то будемо говорити стадо , чи шобло чи косяк риби
Відповідь від: 10 Лютого 2014, 20:07:03
--- Цитата: doktor-maks від 10 Лютого 2014, 19:17:16 ---співжиття - погане слово
що може бути з дитиною, якщо батьки живуть співжиттям
--- Кінець цитати ---

пропонуйте краще , я же використав дане слово , щоб передати суть пояснення . хоча думаю що співжиття - на своєму місці . тобто живе собі так родин з сотня в якомусь хуторі - ось це і є життя сотні родин чи співжиття

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії