Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Про віру

<< < (256/303) > >>

ББА:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 01:24:00 ---Віра не вселяє страх. Страх - то завжди від невідання і не розуміння, і безвір"я. 
--- Кінець цитати ---

угу . колись я вірив , що в темноті живе бабай . віра була - страх теж був . тепер я не вірю в дурниці , страху немає . а ось жидівська релігія якраз то і вселяє страх - треба все таки читати "пєрвоісточнікі" , особливо ті які і підтримують даний лохотрон .


--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 01:24:00 ---це - лише закони матеріального\зовнішнього світу. Вони не приносять людині щастя. А лише - порядок і дисципліну. Духовні ж "закони" несуть користь\порядок нашому внутрішньому світу.
--- Кінець цитати ---

людина - то одне ціле . не можна жити щасливо серед моря трупів . можна хіба що робити вигляд що то не трупи а якесь непорозуміння


--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 01:24:00 ---Бог не від світу цього. Це світ - від Нього
--- Кінець цитати ---

краще сказати що світ і жидівський бог не мають нічого спільного . взагалі . адже світ - це те що нас оточує , а бог - це просто примара якихось хворих на голову людей , у певний час викликаних поганим почуттям через непогоду чи голоду .


--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 01:24:00 ---Будьте богом чи сином Бога - будьте вільні від матеріальних і розумових чи шаблонних залежностей. А для цього потрібна віра і розуміння, які є інструментами нашої волі від залежностей і рабства нашого. Не прив"язуйте свою віру до релігії чи якогось явища, якщо Вам справді відкрито сенс і істина Вашого життя тут.
--- Кінець цитати ---

читайте "пєрвоісточнік" - ви є раб і рабом будете до смерті . бути богом не має нічого спільного з тисячолітньою нісенітницею . я є бог і я вітаю і радію іншим людям , які це усвідомили аналогічним чином . і таких багато . це не значить , що ми повинні наслідувати жидівського бога і убивати всіх , різати , палити заради свого задоволення . це означає лише намагатись створити цей світ кращим . це наш світ - а не жидівського бога , від якого допомоги як від бога ( гірше і не придумаєш , так как все на цьому світі має своє місце чи призначення , ось лише від поняття бог - одні проблеми і зло )

Сонечко+:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 ---Цитата: Сонечко+ від Сьогодні в 01:24:00
Віра не вселяє страх. Страх - то завжди від невідання і не розуміння, і безвір"я. 

угу . колись я вірив , що в темноті живе бабай
--- Кінець цитати ---
Ви тільки підтвердили мою цитату  :unknow і не зрозуміли самі цього. Віра - то є знання. У вас знання про бабая не було, а лише почуте і надумане про нього, тому то не була істинна віра=знання.

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 ---жидівська релігія
--- Кінець цитати ---
та ми не говоримо у ДАНІЙ ТЕМІ про релігію - вона про віру.
Ісус прийшов до євреїв. Але чи був Він ним - тобто жидом, як Ви стверджуєте?  По деяким гіпотезам - Христос міг бути з народу, який дав початок українцям ;). Але чи змінить це суть Його вчення і вчинку?

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 --- не можна жити щасливо серед моря трупів
--- Кінець цитати ---
чий мозок як це сприймає. Для когось -людина - то бог, а для когось - щось мертве. А все залежить кому\чому служить та людина - куди вона йде.
--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 ---світ - це те що нас оточує , а бог - це просто
--- Кінець цитати ---
Раз Ви стверджуєте, що людина є богом. То чому і світ не може Ним бути? Бог є все і всюди. Бог -це не якась особина чи щось кінечне.

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 ---це просто примара якихось хворих на голову людей
--- Кінець цитати ---
обережно! Ви знов вдаєтесь до образ почуттів віруючих. :!!

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 01:52:34 --- це не значить , що ми повинні наслідувати жидівського бога і убивати всіх , різати , палити заради свого задоволення . це означає лише намагатись створити цей світ кращим
--- Кінець цитати ---
Лише намагатись, а не зробити :(? А ви здатні? Знаєте точно ЯК це зробити?
Щодо рабства - подам кілька цитат з іншої теми:

--- Цитата: doktor-maks від 02 Грудня 2008, 01:09:09 ---У практичному духовно-моральному сенсі свобода виражається у владі людини над своїм егоїзмом, пристрастями, гріховними почуттями та бажаннями, а також у тому, що людина може робити добро усвідомлено.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Juli від 17 Лютого 2008, 16:27:37 ---Щоб виконувати заповіді Божі потрібно бути вільним. Тільки вільна, незалежна людина, яка усвідомлює свою свободу може добровільно підкоритися Богу. Тоді виконання заповідей стане насолодою, а не рабством. Адже людина починає розуміти, що заповіді дані на добро, а не з ціллю зробити нас рабами. Раб ніколи не стане сином. А Бог хоче мати з нами стосунки, які є між батьком і сином - стосунки засновані на любові, довірі і повній свободі.

Иоан.8:35 Но раб не пребывает в доме вечно; сын пребывает вечно.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Juli від 24 Червня 2009, 14:13:50 ---Справжня свобода накладає більше законів, вимагає більше праці і передбачає більше відповідальності, ніж рабство.
Бути вільною може лише відповідальна людина.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: DVania від 07 Жовтня 2009, 21:12:35 ---Якщо сутність людини противиться заповідям,то це для неї рабство,якщо  ж ні, то свобода
--- Кінець цитати ---
А Ви спробуйте їх зрозуміти, а не вперто сперечатись. Подумайте - чому у Вас, як бога, виникають такі негативні емоції. Раз Ви - бог, то Ви маєте бути любов"ю і гармонією. :bouquet:

ББА:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Лютого 2014, 02:38:29 ---Раз Ви - бог, то Ви маєте бути любов"ю і гармонією.
--- Кінець цитати ---

яким чином бог повинен спілкуватись з рабами , якщо  рабів лише свої ланцюги турботять ? я ще раз хочу пояснити - що мені приємно спілкуватись з вільними людьми , а не рабами якогось тисячолітнього ідіотизму. і цим я ніяких віруючих не ображую , так як так звані віруючі навіть не усвідомлюють про що йдеться . адже згідно пєрвоісточнікам віра не має нічого спільного з знанням . можна багато чого тут дискутувати , але якби всі були вєрующими то ми би до цього часу писали один одному листи на корі дерева , а дупу підтирали пальцем лівої руки , причому вірили би що земля на трьох китах в океані плаває . так звані вєрующі - то є раби , інакше вони почнуть думати і легко зрозуміють , як їх тримали як лохів . а якій церкві це вигідно . тому всі будуть базарити про попіків , чи віру , чи бога , чи карму чи ще якийсь брєд сивої кобили , лишень щоби ви залишались таким собі рабом і допомагали інших в цьому переконувати . тобто раби серед рабів .

yurko:

--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 12:03:08 ---мені приємно спілкуватись з вільними людьми , а не рабами якогось тисячолітнього ідіотизму
--- Кінець цитати ---
Наразі якраз навпаки виглядає.
Всі нормальні форумці вільні від забобонів і фанатизму. В одного ВВА якісь проблеми.
Хіба то не рабство новомодного фанатизму?

ББА:

--- Цитата: yurko від 10 Лютого 2014, 12:41:20 ---
--- Цитата: ББА від 10 Лютого 2014, 12:03:08 ---мені приємно спілкуватись з вільними людьми , а не рабами якогось тисячолітнього ідіотизму
--- Кінець цитати ---
Наразі якраз навпаки виглядає.
Всі нормальні форумці вільні від забобонів і фанатизму. В одного ВВА якісь проблеми.
Хіба то не рабство новомодного фанатизму?

--- Кінець цитати ---

невже ? приємно чути що люди уже не в рабстві релігій . якщо це так - то уже все чудово .

головне щоб наш діалог не перетворився в такий ось анекдот :

Судья:
— Итак, гражданка Сидорова, в чём причина развода?
— Ваша честь, задета моя честь! — заявляет истица.
— Ваша честь? — переспрашивает судья.
— Да, Ваша честь, моя честь!
— Что моя честь?
— Да нет, Ваша честь, не ваша честь, а моя честь!
— Я не понял: моя честь — это ваша честь? — спрашивает судья.
— Вашу мать, ваша честь! Всё, передумала я разводиться!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії