Різне > Людська поведінка

Загальновизнана мораль і мораль християнська

<< < (11/11)

ББА:

yurko:
А Ти знаєш, то дуже добре такі думки збирати. Ще б краще було, якби то було відео  ;)

Пройде час і треба, щоб вони так само встидалися слова Пітін, як німці досі незручно себе почувають при слові Гітлер.

Сам був свідком, коли мене на будові (у Німеччині) типу пробували зашниряти (а вони мене вже там не один тиждень знали ,просто щось їм зайшло, що мовляв заповільно працюєш, ну домахатися вирішили),
а я так жартом кину зіґу, як крикну "Я воль, майн фюрер!!!".

Чуваки реально змовкли і витаращилися секунд на 5. Аж чуть не оглядалися, чи хто чужий не почув.
Потім звісно засміялися. Але я відчув, що вони хоч всі вже і післявоєнні, але ще у них живе дві речі:
1. підсвідомий страх покарання (який привив той же Гітлер, бо хренячили без розбору за любий проступок і не розбиралися чи ти німець, чи ти хтось інший).
2. підсвідомий сором, за те, що пробували підімнути пів світу, а не вийшло.

От так колись і московити будуть соромитися. Але до того ще довго чекати. Ну і бидло звісно сорому все одно не має, а нормальним соромно вже  :(

ББА:
не радій надаремно . не будуть вони соромитись . придумають нову казку і будуть по новому визволяти "рузькі мір" . Ті , у кого є клепка в голові ( а таких багато ) тримаються подальше від рузькаго дурдому уже тепер

https://www.youtube.com/watch?v=K7fs5Sb6Vms

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії