Різне > Людська поведінка

Загальновизнана мораль і мораль християнська

<< < (6/11) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 28 Листопада 2007, 18:49:53 ---як любила казати моя вчителька з історії: "власть развращает. а абсолютная власть развращает абсолютно"

--- Кінець цитати ---
так само як і абсолютна свобода, тобто можливість поводитися на свій розсуд

doktor-maks:

--- Цитата: Svit від 28 Листопада 2007, 18:02:35 ---Не зрозум1ла :unknow  Кожна людина може стати святою?

--- Кінець цитати ---
Тільки перемагаючі святі. Саме їх запросять на весільний обід Агнця


--- Цитата: Svit від 28 Листопада 2007, 18:02:35 ---Здаеться в Писанн1 нема такого.

--- Кінець цитати ---
"але за Святим, що покликав вас, будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий!"
(1 Петра 1:15,16)
Святість - результат освячення, що є Божею волею для кожного віруючого.
"Бо це воля Божа, освячення ваше: щоб ви береглись від розпусти, щоб кожен із вас умів тримати начиння своє в святості й честі"
(1 Солунян 4:3,4)

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 25 Листопада 2007, 13:10:00 ---якшо людина слідує загальноприйнятим моральним принципам не тому, шо вона боїться покарання від богів, а тільки тому, шо це її життєві принципи - то така людина заслуговує найбільшої поваги з мого боку.

--- Кінець цитати ---
Загальноприйнята мораль - для мене це абстрактне поняття. Де ці принципи задекларовані? В Декларації прав людини? А обов'язки де? А механізм виконання?

dj vlad:

--- Цитата: doktor-maks від 28 Листопада 2007, 23:04:31 ---
--- Цитата: romawka від 25 Листопада 2007, 13:10:00 ---якшо людина слідує загальноприйнятим моральним принципам не тому, шо вона боїться покарання від богів, а тільки тому, шо це її життєві принципи - то така людина заслуговує найбільшої поваги з мого боку.

--- Кінець цитати ---
Загальноприйнята мораль - для мене це абстрактне поняття. Де ці принципи задекларовані? В Декларації прав людини? А обов'язки де? А механізм виконання?

--- Кінець цитати ---
можна подумати у біблії чито іншій релігійній книзі вказаний механізм виконання....в том той справа що тільки права і обовязки а механізму нема....

doktor-maks:
 :) Механізм - це людський дух!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії