Різне > Людська поведінка

Загальновизнана мораль і мораль християнська

<< < (5/11) > >>

romawka:

--- Цитата: newroman від 27 Листопада 2007, 22:28:49 ---ти хочеш прийти до Христа, але тобі не дозволяє твій прогресивний погляд на речі ?

--- Кінець цитати ---

як я можу хотіти прийти до того, чого, на моє палке переконання - немає????
і взагалі - це в цій темі обговорюється не моя особистість

newroman:
  добре, проїхали :pardon

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 25 Листопада 2007, 14:08:47 ---
--- Цитата: doktor-maks від 25 Листопада 2007, 14:03:44 ---
--- Цитата: romawka від 25 Листопада 2007, 13:53:21 ---чому так сильно з часом міняється оте розуміння моралі і правди?

--- Кінець цитати ---
Бо деякі люди не виконують Божих заповідей. Або взагалі заперечують Бога.
У людей, що живуть принципами Божого царства, розуміння моралі є непорушним

--- Кінець цитати ---

правда? тоді в середньовіччя в Європі дуже мало людей жили за принципами божого царства. в середньовіччя - коли суспільством фактично правила церква.

--- Кінець цитати ---
не церква, а розбещене духовенство, яке було далеко від людей і від наслідування засад Церкви Христової. Духовенство використовувало церкву (тут церква в значенні релігійна організація) як інструмент для провадженння їх власної політики



Відповідь від: 28 Листопада 2007, 11:40:29
--- Цитата: romawka від 27 Листопада 2007, 19:37:50 ---шось я не зовсім розумію. якшо всі согрішили, то як людина стає святим?

--- Кінець цитати ---
Через освячення (якщо коротко казати)


--- Цитата: romawka від 27 Листопада 2007, 19:37:50 ---а на рахунок істини - я не вірю в істину у жодній формі.

--- Кінець цитати ---
А якісь ідеали у Вас взагалі є?

Svit:

--- Цитата: doktor-maks від 27 Листопада 2007, 16:33:31 ---
--- Цитата: romawka від 27 Листопада 2007, 16:16:14 ---шось я не зовсім розумію - а святі це хіба не звичайні люди, які просто, так сказать, подолали гріховну натуру? виходить шо потенційно якраз - кожна людина може стати святим.

--- Кінець цитати ---
Так воно і є

--- Кінець цитати ---
Не зрозум1ла :unknow  Кожна людина може стати святою?Здаеться в Писанн1 нема такого.Ми можем освячуватись через Кров  1суса.але святим е т1льки Бог.

romawka:

--- Цитата: doktor-maks від 28 Листопада 2007, 11:44:09 ---А якісь ідеали у Вас взагалі є?

--- Кінець цитати ---

на рахунок розбещеного духовенства - згідна. але суть в тому, чому воно стало розбещеним? на мою думку, тут причина у тій фактично явній або прихованій безмежній і абсолютній владі, яка була у руках духовенства. як любила казати моя вчителька з історії: "власть развращает. а абсолютная власть развращает абсолютно"

на рахунок ідеалів - уявіть собі є. більше того, моя викладачка з соціології релігії, з якою у мене досить дружнє і близьке спілкування постійно дивується - як в мені може вживатися атеїстка і ідеалістка. причому ідеалістка безнадійна. отак от.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії