Різне > Людська поведінка

Загальновизнана мораль і мораль християнська

<< < (3/11) > >>

Svit:
Святими ми бути не можем,це точно,як би ми не в1рили в Бога,освячувались,але так 1 залишимось гр1шними,тому що натура наша гр1ховна

romawka:

--- Цитата: Svit від 27 Листопада 2007, 15:54:30 ---Святими ми бути не можем,це точно,як би ми не в1рили в Бога,освячувались,але так 1 залишимось гр1шними,тому що натура наша гр1ховна

--- Кінець цитати ---

шось я не зовсім розумію - а святі це хіба не звичайні люди, які просто, так сказать, подолали гріховну натуру? виходить шо потенційно якраз - кожна людина може стати святим.

Svit:
Та н1,написано,що вс1 согр1шили 1 праведного нема н1 одного.Але,знову ж таки.Написано це для людей,як1 в1рять в Бога 1 в Писання.А якщо людина намагаеться бути святою власними силами,то вона гр1шить проти Бога,так як це суперечить 1стин1.А 1стина-це Бог.А ми Богом не можем бути.Ми люди,гр1ховн1,але Бог нас любить 1 прощае.

doktor-maks:

--- Цитата: romawka від 27 Листопада 2007, 16:16:14 ---шось я не зовсім розумію - а святі це хіба не звичайні люди, які просто, так сказать, подолали гріховну натуру? виходить шо потенційно якраз - кожна людина може стати святим.

--- Кінець цитати ---
Так воно і є

romawka:

--- Цитата: Svit від 27 Листопада 2007, 16:18:53 ---Та н1,написано,що вс1 согр1шили 1 праведного нема н1 одного.Але,знову ж таки.Написано це для людей,як1 в1рять в Бога 1 в Писання.А якщо людина намагаеться бути святою власними силами,то вона гр1шить проти Бога,так як це суперечить 1стин1.А 1стина-це Бог.А ми Богом не можем бути.Ми люди,гр1ховн1,але Бог нас любить 1 прощае.

--- Кінець цитати ---

шось я не зовсім розумію. якшо всі согрішили, то як людина стає святим?
а на рахунок істини - я не вірю в істину у жодній формі.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії