Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 13 днів

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 172660 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #660 : 29 Жовтня 2010, 05:47:38 »

Зато перший номер НУ не гарантує посаду якогось там заступника при Насалику.
а через рік Ігор О. подасть в суд...  :=) déjà vu
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #661 : 29 Жовтня 2010, 09:49:57 »

Тобто чому ті хто вступив принчипово у партію мусить бути гіршим? Чому кращий не реалізує свої плани, не шукає інструментів для цього, а раптом на виборах з'ясовує що хоче піти до влади?
 Це така українська, чи, може, не тільки українська риса. Якщо хтось бодай щось робить, наприклад, підприємець не чекає що йому хтось дасть блага для його сімї (роболту, зарплату, квартиру...), а іде і сам шукає заробити, то він уже ворог, бо не такий як усі, бо не плаче разом з ними на кухні вечорами, а просто працює день і ніч.. Але він уже автоматично перейшов до категорї тих, хто по "інший бік від народу". Добре, якщо він терпить невдачі. Тоді "народ" смакує його невдачі і тішиться, що він "мудріший" і не "ризикує", але коли він стає успішним.... о-о-о-о.... тоді вже в хід може піти і артилерія... А ще, якщо хтось вирішує, що з нього досить плачів і голосінь на "погану владу" і т д. і вирішує взяти в свої руки той процес. Тоді "чесниіший в світі народ" не жаліє вже і для нього епітетів. "лізуть", "рвуться", ""прогинаються"..... це тільки деякі цензурні... :)  "Чесний народ" хоче якоїсь хорошої влади, але всіх, хто хоч якось бере на себе сміливість щось для цього народу зробити відразу записує до тих, які "лізуть", бо вони щось хочуть обовязково для себе. Але чесний народ ніяк не хоче "замаститися" владою сам. Тому що не хоче вперто зрозуміти, що депутат, наприклад, то є його, народу, представник у владі. Що влада таким чином належить йому, народові, що потрібно відчути себе громадою, і що не потрібно відразу "ізганяти" зі свого середовища тих, які виявили бажання взяти відповідальність на себе за те, що відбувається. Не влада дистанціюється від народу, а сам народ автоматично відсторонює себе від влади, бо не хоче терпіти "вискочок", бо любить тільки подібних собі. До тих пірЮ поки народ буде дивитися на своїх же представників у владі, як на марсіан, до тих пір влада не стане близька до народу. Бо народ сам того не хоче.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

Medved

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 657
  • Останні відвідини:
    28 Вересня 2016, 09:02:31

    Звідки: Kalush City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #662 : 29 Жовтня 2010, 10:04:48 »

Люся, багато в чому з вами згідний.
Але слово "депутат" у більшості з нас асоціюється з словом "депутат ВР". Повірте що дуже мало людей розділяє ці поняття. Що відбувається в парламенті у нас знають усі. Тому пояснити людині що
Тому що не хоче вперто зрозуміти, що депутат ВР , наприклад, то є його, народу, представник у владі.
це все одно що навчити кота гавкати.  Ніхто тому не повірить. Тому пропоную рацпрєдложеніє  :) називати депутатів місцевих рад "мепутатами" або репутатами"  :) :)
Записаний
"Счастье для всех, даром, и пусть никто не уйдет обиженный!"

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #663 : 29 Жовтня 2010, 10:18:07 »

Це тому, що депутатів ВР ми вважаємо ще більшими марсіанами, ніж депутатів рад нижчих рівнів. Коли ми самі перестанемо ввжати їх марсанами, коли ми перестанемо боятися "турбувати" їх своїми зверненнями, коли ми не будемо байдужі до того, що вони роблять, тоді вони згадуватимуть про нас не тільки перед виборами. Ви ж не чухаєтесь, якщо Вас не свербить. Чому вони повинні чухатись, якщо ви не лоскочете їм нерви? Сидять собі в Києві, відвідують або не відвідують засідання, щось там підписують, за щось там голосують, коли їх про те попросять... Тому, що ми їм це дозволяємо. Тому, що їх не чіпаємо, коли вони там сидять.... Так робив би будь-хто з нас, визнайте.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

bornslippy

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +561/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4418
  • Самса Тандирная
  • Останні відвідини:
    30 Липня 2017, 19:43:46

    Звідки: Kalush Acid City
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #664 : 29 Жовтня 2010, 10:24:04 »

А чому Ви думаєте,Вадим,що мене "цікавить" тільки сімка в списку УП.Можливо б набагато менше "непокоїв",якби не "засвітився" в повній красі своїй на цих сторінках....
Ростислав можна і на ти :drink не хотілось би що б політика нас посварила. Зрештою Ігор_О засвітився мабуть тому що нема що приховувати, чомусь на форумі дописують тільки Ігор_О і Володя Gorec. А де ж інші? І якщо ти Ростислав маєш інформацію щодо інших політиків Калуша то поділись, думаю багатьом буде набагато цікавіше ніж союз Ігора_О з Насаликом.  :frend
Зрештою я вже до цього часу визначився з своїм вибором в міську,обласну ради та мерію міста. Чого і Вам бажаю! Вдалого вибору!
Я практично теж. За УП та Насалика голосувати не буду, бо надто вже нагадує Пуціна в Росії.
це все одно що навчити кота гавкати.  Ніхто тому не повірить. Тому пропоную рацпрєдложеніє  Посмішка називати депутатів місцевих рад "мепутатами" або репутатами"
 :D а може просто путатами  :good

Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 10:20:58
Це тому, що депутатів ВР ми вважаємо ще більшими марсіанами, ніж депутатів рад нижчих рівнів. Коли ми самі перестанемо ввжати їх марсанами, коли ми перестанемо боятися "турбувати" їх своїми зверненнями, коли ми не будемо байдужі до того, що вони роблять, тоді вони згадуватимуть про нас не тільки перед виборами. Ви ж не чухаєтесь, якщо Вас не свербить. Чому вони повинні чухатись, якщо ви не лоскочете їм нерви? Сидять собі в Києві, відвідують або не відвідують засідання, щось там підписують, за щось там голосують, коли їх про те попросять... Тому, що ми їм це дозволяємо. Тому, що їх не чіпаємо, коли вони там сидять.... Так робив би будь-хто з нас, визнайте.
Люся ти права на всі 100% але в мене є така погана риса. Я собі уявляю як якийсь марсіанин питає свою секретарку ну що там лєначка, а вона та тут до вас звернення, а він ну знов цей народ не дає спокою. Як собі таке уявлю не хочеться ні до кого звертатись адже це виглядає ніби вони нам послугу роблять. Але повторюсь ти права хто стукає тому відкриють.
Записаний
Прохання коли звертаєтесь до мене "ви", "вас" ,тощо не пишіть з великої букви. Вважаю це дрібним підлабузництвом. і поганим тоном.

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #665 : 29 Жовтня 2010, 10:44:32 »

Цитувати (вибране)
Не влада дистанціюється від народу, а сам народ автоматично відсторонює себе від влади,

і яким жи це чином відсторонив себе від влади той бідолаха якого суддя розстріляв під київом?
чи яким чином відсторонили себе від влади ті три жінки яких насмерть збив син прокурора на джипі і втік?
чи яким чино я відсторонив себе від влади коли гаішнік на рівному місці, явно незаконно впаяв мені штраф, а суддя сказа що гаішнік може роботи все що хоче?
чи той селянин над яким знущався лозінський з начальником ровд?
чи той підприємець до якого вриваються рекетири з податкової, пожарники та санстанція?

цей список безкінечний.

ви праві в ньому влада не дистанціюється від народу. влада полює на  народ.

мені все більше і більше здається що найкраще що українська влада може зробити для свого народу -це зникути безслідно.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #666 : 29 Жовтня 2010, 10:59:43 »

Люся в чомусь права, але я  не зрозумів. Тобто без варіантів? Або мовчати, або іти у владу?
Чому погано, що тут, на форумі, людям цікаво, що зробив пан Ігор Очкур чи чому так поступив? Це якраз і є те, про що ви говорите. Він має мужність (можна і так сказати) відкрито спілкуватись з тим самим народом.(Ігору Очкуру плюс, але це не робить його автоматично недоторканим, думаю він про це знав.) от народ прийшов і питає його....
Як на мене все логічно і конкретно. ЧИ просто є бажання відвести тему в іншек русло?
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #667 : 29 Жовтня 2010, 11:27:49 »

А може то Ви зрадники? Ви ж йдете вибирати кращих серед гірших?
Це ВАша позиція і я її поважаю. Просто коли не підете на вибори, то не пишіть потім, яка у нас влада погана. Ви її не обирали
Записаний

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #668 : 29 Жовтня 2010, 12:48:35 »

І взагалі хто визначив що вони кращі серед гіршших. У нас тепер партія то не обєднання громадян? Тобто чому ті хто вступив принчипово у партію мусить бути гіршим? Чому кращий не реалізує свої плани, не шукає інструментів для цього, а раптом на виборах з'ясовує що хоче піти до влади?
 Підтримую Тенді  :good :goodі хочеться доповнити. Ми частенько беремся давати оцінку речам, у природу яких ми до кінця не вникаємо, або вникаємо поверхнево. Щоб дати оцінку роботі партії, чи члену партії, чи якості виконанню їхніх задач, як мінімум потрібно знати для чого ті партії взагалі потрібні. Тобто потрібно хоч раз прочитати закон про політичні партії в Україні, або закон про об'єднання громадян.
 Щоб давати оцінку депутату місцевих рад, як мінімум потрібно знати, а що він взагалі там повинен робити, які його повноважень (інструмент) для реалізації обіцянок, як виписані принципи  самоврядування в нашій країні і т.д.
  Жодний роботодавець ( а громада такими і є в даному випадку) не буде давати оцінку працівнику не знаючи його повноважень, чи його посадової інструкції. :drink
 На жаль, іншого інструменту попасти у владу,  як делегат від партій, покищо в нашій країні не виписано. (Хоча у селах та в містах не обласного підпорядкування, самовисуванці вже присутні. Нам, думаю,щодо самовисуванців, тимчасово не повезло)  :) :)
« Останнє редагування: 29 Жовтня 2010, 13:24:02 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #669 : 29 Жовтня 2010, 14:54:09 »

Тепер я це зрозумів, Щиро дякую ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ПАНЕ Ігор_О за конструктивну і детальну відповідь. Ви щирий українець і патріот своєї держави. Так тримати.
Ну я ж відповів, що не маю жодного бажання публічно піаритися справами... Якби я йшов на мера - робив би це, напевно.

А поконкретніше ви можете висловитись? А то все натяками-натяками. ЩО КОРИСНОГО ВИ ОСОБИСТО ЗРОБИЛИ ДЛЯ МІСТА ТА ЖИТЕЛІВ.???(в той час,коли були при владі) Це б вже не дуже цікавило
tIktak вже задав перші запитання (РЕСПЕКТ йому)Я ПРОШУ надати відповідь для форуму.
Ок, Ростиславе. Якщо громаді (хоча б одному представнику) треба мати відповіді - я їх надам. Прошу одного - давайте говорити суто по темі.

Зато перший номер НУ не гарантує посаду якогось там заступника при Насалику.
Для того щоб стати "заступником при Насалику" не конче бути депутатом. Можна було просто не йти на вибори голови (як це зробив дехто з реальних кандидатів).
Доречі, я колись став його заступником саме з першого номера НУ.

а через рік Ігор О. подасть в суд...
Оооо... Я ще ці суди не закінчив... :)

Горець +1

Щодо відповідей на питання tiKtak і РЕАЛа - постараюсь відповісти ближчим часом.
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #670 : 29 Жовтня 2010, 15:15:43 »

Тобто без варіантів? Або мовчати, або іти у владу?
До бразильського серіалу про кохання і зраду додаємо дитячий садок. Треба по пунктах розписати що можна нам, як членам громади робити?
1. Можна критикувати владу, коли вона не виконує своїх функцій. Але спочатку треба визначитись які фукції а також права має і влада і конкретно кожна з її гілок. Треба також знати ЯК САМЕ механізм влади функціонує. Ну і, звісно, треба брати участь в її обиранні.
2. Можна дистанціюватися від влади, не цікавитися, не звертатися і т.д. але тоді не потрібно претендувати що влада сама прийде і запитає, "що тобі, чоловіче, бракує"
3. Можна за пляшкою чи без неї плакати на кухні чи на форумі, чи де хочете на тему як все погано, як всі тебе зрадили, які всі злодії і НІЧОГО не робити, щоб це змінити. Такого права у нас ніхто (поки що) не забирав. Тільки чи це право несе конструктив?
4. Можна зібрати свою громадську організацію однодумців і знайти свій спосіб змінити те, що неподобається

5,6,7,....


і яким жи це чином відсторонив себе від влади той бідолаха якого суддя розстріляв під київом?
чи яким чином відсторонили себе від влади ті три жінки яких насмерть збив син прокурора на джипі і втік?
чи яким чино я відсторонив себе від влади коли гаішнік на рівному місці, явно незаконно впаяв мені штраф, а суддя сказа що гаішнік може роботи все що хоче?
чи той селянин над яким знущався лозінський з начальником ровд?
чи той підприємець до якого вриваються рекетири з податкової, пожарники та санстанція?

цей список безкінечний.
Ну давайте по цих окремих прикладах ВСЮ ВЛАДУ ОГОЛОСИМО ЗЛОДІЯМИ І ВБИВЦЯМИ І НА ЦІЙ ПІДСТАВІ ОГОЛОСИМО В УКРАЇНІ анархічний лад. Н Впевнені, що тоді в Україні наступить РАЙ без злочинності, без міліції, але і без комуналки (бо хто за нею слідкуватиме) без міжнародних звязків (бо хто буде їх налагоджувати а з кожним громадянином окремо міжнародних договорів не укладатимуть) та ще багато без чого, що нам так набридло.
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #671 : 29 Жовтня 2010, 15:29:17 »

Цитувати (вибране)
Н Впевнені, що тоді в Україні наступить РАЙ без злочинності, без міліції, але і без комуналки (бо хто за нею слідкуватиме) без міжнародних звязків (бо хто буде їх налагоджувати а з кожним громадянином окремо міжнародних договорів не укладатимуть) та ще багато без чого, що нам так набридло.

та ні, анархії на окремій території бути не може. ну буде тут української влади - на її місце прийде інша.
от хочу щоб на місце української прийшла німецька, яка вона колись хотіла. тільки без тих вад, які у неї колись були. а цих вад у неї вже й немає)

Цитувати (вибране)
2. Можна дистанціюватися від влади, не цікавитися, не звертатися і т.д. але тоді не потрібно претендувати що влада сама прийде і запитає, "що тобі, чоловіче, бракує"

хочу дистанціюватися від влади. не звертитися, не цікавитися і т.д. та влада не дає - приходить сама і питає "де, чоловіче, мої гроші? мені треба за щось жити, за щось собі яхточки купляти, за щось моїх діточок в англію на навчання відправляти, за щось в ресторані обідати під час обідньої перерви, давай, чоловіче плати!"
от тільки "що тобі, чоловіче, бракує" вона при цьому запитати таки забуває, Ви праві.
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #672 : 29 Жовтня 2010, 15:34:00 »

Люся +1

Перепрошую, що може не по темі... Якщо треба - перенесіть в іншу, модератори.
Відповідаю на поставлені питання, як обіцяв:

-Розробив такий то економічний план розвитку
План соціально-економічного розвитку розробляє не заступник голови, а управління економічного розвитку міста під його кураторством. Мені довелося керувати розробкою плану на 2007-2008 роки і захищати його в ОДА. Потім його затвердила сесія міської ради. Проте, я не можу сказати, що це якась заслуга. Це рутинна робота, яку чиновник повинен робити. А самі такі плани – це нудний і сірий документ на 40 сторінок формату А5, одні цифри.
Зате я мав змогу розробляти кілька інших документів, аналогів яким в області ще не було (щодо новацій). Серед них – положення про оренду землі, про розміщення рекламних конструкцій, про порядок проведення конкурсу на право здійснення пасажирських перевезень (його принцип потім взяли на озброєння в області), про диференціювання ставок єдиного податку в залежності від кількості найманих працівників. Всі ці документи я писав особисто спільно з тими чи іншими експертами – депутатами міськради чи чиновниками. А також інші, де моя участь була меншою чи консультативною.

-створив такі то комунальні господарства
Створив (починаючи з від ідеї, статутів і т.д.) два прибуткові комунальні підприємства – „МІЦ” і „Калуський мініціпальний ринок”, створив (з боями і при допомозі ради) земельний відділ міської ради.

-знайшов таких то інвесторів
Не впевнений, що в пошуках інвесторів хтось провів більше часу за мене. Нашим управлінням (О.Кузів) було створено масу презентаційних матеріалів, з якими я ганяв від Києва до Лейпціга (на 50% за власні кошти). Доречі, з Німеччини мені 3 місяця назад знову дзвонили – вони, виявляється, далі цікавляться Україною і надіються, що нова влада (Янукович!!!) їм буде сприяти. Найбільшою невдачею вважаю проект фірми „Швейгхоффер”, який нам не вдалося втримати. Проте ми зробили все можливе – проект не вдався через позицію „Карпатнафтохіму” в питанні залізничного сполучення. Найбільший реалізований проект з нашою участю (управління ек.розвитку) – швейне виробництво (на 120 жіночих робочих місць) італійської фірми на території „Калуш-Трансу”.

-запропонував то то для наповнення бюджету
Про положення про оренду землі і про розміщення рекламних конструкцій я писав вище. Крім того (основне) я двічі „протискав” на сесії виділення коштів для проведення інвентаризації і розмежування земель в м.Калуші. Сесія гроші виділяла, проте роботи не були зроблені. А даремно. Це дало би змогу збільшити наповнення основного фонду на 15-20% без збільшення ставок оренди землі.

-і т. д.
А тут багато писати :) Якщо хочете коротше – згадайте для початку прт.Лесі Українки (від моста до церкви), скверик „на Кульберга” і зупинку „Поліклініка” у 2006-му і порівняйте тепер :)

Чи вірно я пишу і чи все згадав - арбітром пропоную Горця :)
Записаний

cgr

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +168/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 671
  • старый больной человек.
  • Останні відвідини:
    22 Лютого 2011, 18:24:00

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #673 : 29 Жовтня 2010, 15:43:03 »

Цитувати (вибране)
Ну давайте по цих окремих прикладах

перепрошую, та це не окремі приклади. це характерна риса укарїнської влади.
Ви забули, наприклад, про відомі рішення конституційного суду україни? це теж по вашому окремі приклади?
Записаний
влада проти корупції все одно що бджоли проти меду. (с) Гололобов

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #674 : 29 Жовтня 2010, 15:46:14 »

арбітром пропоную Горця
 О, то завелика честь для мене. Хоча все написав правильно. Ініціатив було багато. Реалізації поменше.
  Але то якось виглядає недобре - сам п'ю, сам гуляю.
 Нехай мешканці оцінюють. Беру самовідвід. :frend
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01

Вибори мера Калуша.
« Прочитано #675 : 29 Жовтня 2010, 15:48:15 »

Ініціатив було багато. Реалізації поменше.
Ну, я тут згадав лише реалізоване. Чи не так?

Нехай мешканці оцінюють.
Я теж так хотів :)
Записаний

Забута мелодія

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +62/-1
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 228
  • не забувай
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 15:11:16

    Звідки: z
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #676 : 29 Жовтня 2010, 17:52:40 »

а може просто путатами
ДупуТатаМи
висловлюєш свою(!)думку, а завтра прийдеться за це відповідати...
Що ж Ви хотіли? За свої слова і вчинки завжди потрібно відповідати. Чи Ви маєте на увазі - несправедливі утиски? Тоді у ВАС Є ЗАКОННЕ ПРАВО ЗАХИСТУ І ВІДПОВІДАТИМУТЬ УЖЕ ВОНИ.
Проте, життя показує, що наступники пріснопам'ятної прихильниці вітамінів з клінічним роздвоєнням особитості продовжують її справу
По-перше, дуже не етично так висловлюватись з Вашого боку, а по-друге, така фраза свідчить про те, що Ви боялися тієї особистості.
І навіть продовжую оскаржувати в суді деякі його неправові методи.
В такому разі не треба йти у ту політичну сім"ю, яка таке чинить. Або вирішувати такі питання, не виносячи їх за "родинні" межі.
Напевно, Ви сильна людина, бо я не змогла би працювати у тому колективі з яким суджуся. Морально не змогла б. Тим більше, що колективів, де можна працювати хватає.
неучасть певного кандидати в дебатах - привід не голосувати за нього..
я б також хотіла його ТУТ почути.
а ті що не приходять на вибори, чи не прийдуть зараз, до якої категорії зрадників віднести
до зрадників самого себе і своєї позиції, якщо вона є
я за них, ну точно не проголосую.
Не голосуйте. Але ж на вибори висловити свою думку прийдете.
Записаний

romashkin

  • Admin
  • *
  • Карма +731/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8368
  • Останні відвідини:
    03 Травня 2024, 06:33:56

    Звідки: пр. Л.Українки
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #677 : 29 Жовтня 2010, 19:27:30 »

1. Можна критикувати владу, коли вона не виконує своїх функцій. Але спочатку треба визначитись які фукції а також права має і влада і конкретно кожна з її гілок. Треба також знати ЯК САМЕ механізм влади функціонує. Ну і, звісно, треба брати участь в її обиранні.
не обовязково знати механізми і як функціонує чайник, наприклад, щоб ним користуватись. Рядовий виборець бачить кінцевий продукт - результат роботи депутата. Ви ще скажіть, що кандидати у нас ідучи у владу усі юридично підковані і в курсі усіх правових нюансів. :) але ж ідуть і приймають рішення.

2. Можна дистанціюватися від влади, не цікавитися, не звертатися і т.д. але тоді не потрібно претендувати що влада сама прийде і запитає, "що тобі, чоловіче, бракує"
від влади не можна дистанціюватись. Вам уже написали.

3. Можна за пляшкою чи без неї плакати на кухні чи на форумі, чи де хочете на тему як все погано, як всі тебе зрадили, які всі злодії і НІЧОГО не робити, щоб це змінити. Такого права у нас ніхто (поки що) не забирав. Тільки чи це право несе конструктив?
Форум це громадське місце, де свою позицію можна донести багатьом людям. тому порівняння з кухнею некоректне.
До бразильського серіалу про кохання і зраду додаємо дитячий садок.
дуже гарно, коли немає аргументів, починаємо вішати ярлики і розсипати епітетами. Мабуть Ігор_О показав гарний приклад, як говорити з народом. Сидіти, на місце, і не висовуватись, бо ми ідемо вас захищати. ;)
хоча з Ігор_О набагато коректніший у загальних судженнях.

Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 18:40:10
зі. добре, Люся, що Ви не встановлюєте політику на нашій кухні. :) Ви би давно нам рота позакривали.
От дивно, що Вам потрібно на нашій кухні? це ж не конструктивно. ;)
Записаний
Дилетанту складні речі здаються дуже простими, і тільки професіонал розуміє наскільки складна найпростіша річ.)

ЯЯ

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +522/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1249
  • Останні відвідини:
    05 Лютого 2015, 01:57:43

    Звідки: Независимости
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #678 : 29 Жовтня 2010, 19:45:56 »

Володю, тут є відповідь на твоє питання



я те навіть не читала - але гадаю, що з огляду на обставини, версія можлива
Записаний

Люся

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +408/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 1149
  • Останні відвідини:
    01 Березня 2019, 15:47:14

    Звідки: Хотінь
Вибори мера Калуша.
« Прочитано #679 : 29 Жовтня 2010, 19:55:12 »

тому порівняння з кухнею некоректне
А там через кому. Там не порівняння а однорідні члени речення.
 
Вам уже написали
дякую, я б інакше не помітилася. Але і справді - від влади не можна дистанціонуватися. Бо як не як вона все ж охороняє нас від злодіїв і мародерів (що було б наприклад якби зовсім не було міліції? Ви скажете - вона погнана, нехай, але що було б якби її не було?) Вона якщо не лікує нас безкоштовно, то хоча б вчить лікарів, які нас лікують, вчителів, які нас вчать.... А ще - опалює лікарні, школи (і слідкує за тим всім господарством) Вона врешті решт - дає роботу багатьом людям, вона виплачує пенсію. Так, це все функціонує недосконало, у нас багато претензій до її роботи, АЛЕ ХАЙ ЯК АЛЕ ЦЕ ПРАЦЮЄ! А як би не працювало? Ну, всі б сказали - влада це бруд і мені влади не треба.) Невже Вам, Ромашкін треба пояснювати ці речі? Чому ви бачите тільки тих ментів які вас штрафують і вбивають людей у відділках?. Невже немає таких, які чесно працюють, охороняючи ваш спокій? І про інші гілки влади - чому ви бачите тільки погане? Ну не подобаються Вам податки, не подобається Вам як працює комуналка - невже нема людини, про яку б ви сказали - от я її посилаю у владу і буду з її допомогою захищати свої інтереси. Чого ми так однобоко це все бачимо? Влада - це тільки казнокради, тільки ті, хто на яхточку заробляє і в людей стріляє?
коли немає аргументів, починаємо вішати ярлики і розсипати епітетами
я, здається, аргументувала після. я не сказала цю фразу і пішла. Вибачте, якщо Вам це здалося, що це якийсь ярлик. Тим більше на чиюсь адресу. Я просто думала, що у нас всі знають які у влади функції і як можна на неї впливати (Якщо є бажання)
оча з Ігор_О набагато коректніший у загальних судженнях
скажіть будь-ласка хоч в приват де я була менш коректна. Просто цікаво, що Вас так злить. Бо мені здалося що це вже якась упередженість.
Відповідь від: 29 Жовтня 2010, 19:52:08
юся, що Ви не встановлюєте політику на нашій кухні.  Ви би давно нам рота позакривали.
От дивно, що Вам потрібно на нашій кухні? це ж не конструктивно.
Це точно упередженіть. Я на вашу кухню не напрошувалася. І не намагалася вказувати що Вам там слід робити!! Але, якщо я Вам сказала щось, на що Ви не маєте що заперечити, то виходить треба вже перекручувати і звинувачувати мене в тому, що я комусь заважаю висловлюватися? Де я Вам заважала?
Записаний
"Готовность индивидуума в любой момент превратиться в вооруженную оппозицию определяет степень его социальной полноценности. Чего можно ожидать от нации, когда в мужчинах воспитывают комплекс вины за естественное желание потрогать парабеллум? Ничего, кроме покорности тупого стада." Г.Водичка