Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

17 років 1 день

Голосування

За кого б Ви голосували на місцевих виборах, якби вони відбулись сьогодні

За Насалика І.С.
- 42 (43.8%)
За Сікору О.М.
- 26 (27.1%)
Не підтримую жодного
- 28 (29.2%)

Всього голосів: 81

Голосування закінчилося: 29 Жовтня 2010, 11:22:34


Автор Тема: Новий мер? хто він?...та чи буде "ВІН" новим?:)  (Прочитано 175093 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 Погоджуюсь. Шанси були, тим більше я був довіреною особою  в Ігора О. Всі працювали на результат. Але конкуренція на минулих виборах, в тих реаліях, при тих умовах немає нічого спільного з можливістю конкуренції на виборах 2010. :) Хтось зумів набрати вагу, а хтось давав можливість набирати вагу потенційному конкуренту і всохся. Світ досить швидкоплинний та мінливий. :)
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30279
  • Останні відвідини:
    28 Червня 2024, 08:18:35

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

А хто скаже, пані Бабій фігурує в списках УП ?
Цікаве питання.

Приховано: Показати
Другий етап зборів партії відбувся у п’ятницю. «Українська партія» обрала своїх кандидатів у депутати Калуської міської ради по одномандатних мажоритарних округах. Ними стали як партійці, так і безпартійні калушани, що заручилися підтримкою партії.

У Калуші є 25 виборчих дільниць:

№1, що знаходиться у приміщенні музичної школи №1. Тут від «Української партії» балотуватиметься у депутати Кущак Я.В, завідувач хірургічного відділення Калуської ЦРЛ, безпартійний;

№2, Калуська стоматологічна поліклініка – Челядин О.І., заступник міського голови , член «УП»;

№3, НД «Просвіта» (ж.м. Загір’я) – Кузик В. І. , директор ПП «Добробут», член «УП»;

№4, ЗОШ №9 (ж.м. Хотінь) – Соколовський І.В., директор ЗОШ №9,безпартійний;

№5, ЗОШ №8 (ж.м. Підгірки) – Барченко М.М., директор КП «Калушавтодор», безпартійний;

№6, Калуський коледж культури і мистецтв – Максимів В. В, вчитель анг. мови СЗОШ №2;

№7, ПК «Мінерал» – Бабій Н. Й., керуюча справами виконкому Калуської міської ради, безпартійна;

№ 8, СЗОШ №3 – Коротич М. І., директор СЗОШ №3;

№9, ЦХТДЮМ – Хлібкевич П. П., директор ДВНЗ "КПК", безпартійний;

№10, Санітарно-епідеміологічна станція – Москалик І.Т., завідувач нейрохірургічного відділення Калуської ЦРЛ, безпартійний;

№11, СЗОШ №11 – Яковина І. Д., директор КП «Водотеплосервіс»;

№12, Калуська гімназія – Романко Г.В., в.о. заступника міського голови, безпартійна;

№13, СЗОШ №2 – Кінаш В. І., підприємець, член «УП»;

№14, СЗОШ №10 – Чумичкін С. К., підприємець, безпартійний;

№15, СЗОШ №10 – Собчук А.В., начальник управління Держкомзему у м. Калуші, безпартійний;

№16, ДВНЗ «КПК» – Лазоришин В.Я., підприємиць, безпартійний;

№17, СЗОШ №7 – Вагілевич В.М., директор студії «6 секунд», безпартійний;

№18, ДЮСШ «Сокіл» – Вайда Р.Б., член «УП»;

№19, ДЮСШ «Сокіл» – Гаврилишин М. В., головний лікар Калуської міської поліклініки, безпартійний;

№20, СЗОШ №6 – Клим М. В., начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту, член «УП»;

№21, гуртожиток №5 – Красійчук І. О., головний лікар Калуської районної лікарні, безпартійний;

№22, СЗОШ №4 – Найда М. Д., заступник начальника управління ЖКГ, безпартійний;

№23, ПК «Юність» – Олійник І. В., директор ТзОВ «Дженерал Ре-Скрап Технолоджи Інк», безпартійний;

№24, ПК «Юність» – Черепій М.М., підприємець, безпартійний;

№25, СЗОШ №5 – Люклян І. Ю., директор СЗОШ №5, безпартійна.

Також на засіданні затвердили уповноважених осіб від Калуської міської організації «УП», які керуватимуть виборчим фондом патрії, ними стали: Кінаш В.І, Шутяк О. В., Вагілевич В.М.

Слід нагадати, що днем раніше відбулася конференція обласної організації «УП» в Івано-Франківську, де затвердили список кандидатів у депутати обласної ради. А 2 жовтня, обласна конференція продовжуватиметься, і на ній затверджуватимуть депутатів по мажоритарних округах. Голова Калуської міської організації «УП» повідомив, що кандидатами у депутати по 49, 50 та 51 мажоритарних округах, які знаходяться в Калуші, будуть запропоновані: начальник відділу організаційно-правової роботи Ігор Матвійчук , заступник директора СЗОШ №3 Оксана Табачук та заступник міського голови з питань будівництва Василь Петрів.

Уляна Ржевська
З сайту радіо Калуш

Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 14:19:05
Загалом вибори за діючим законом про вибори мають вигляд "впіханія нєвпіхуємого".
Якщо треба - піде від партії, якшо рожей не вишел - піде по мажоритарці.
Про рожу то п. Бабій не стосується, то я в загальному.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А небезпечний певне тому, що свого часу був другим після Насалика, що показувало його авторитет серед населення, Можливо не його, а політичної сили яка його висунула,
На форумі його авторитет явно не залежав від політичної сили, а грунтувався саме на власних якостях людини-політика.
Записаний

BanderiveC

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +351/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1542
  • Останні відвідини:
    26 Грудня 2023, 13:22:28


Повідомлення видалене на прохання користувача
« Останнє редагування: 25 Жовтня 2010, 18:06:39 від yurko »
Записаний
Experientia est optima magistra...
  

Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка
Якщо Сьогодні були б місцеві вибори за ког
« Прочитано #364 : 07 Жовтня 2010, 14:29:59 »

Загалом вибори за діючим законом про вибори мають вигляд "впіханія нєвпіхуємого".
+10, але при цьому таки не впіхуєме впхнеться бо дуже ну дуже хочеться...
От я ніяк собі не можу знайти відповідь на питання - як син пройшовши в раду повинен контролювати тата? :hot
Може це питання потрібно в тему логічних задач перекинути? ;)
« Останнє редагування: 07 Жовтня 2010, 14:54:16 від Gorec »
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Як бачимо, по мажоритарці на вибори від УП в Калуші йдуть самі керівники і начальники. То як ви думаєте, невже медперсонал не прголосує за свого головлікаря, чи може вчителі не підтримають свого директора?... :censore
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30279
  • Останні відвідини:
    28 Червня 2024, 08:18:35

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

От я ніяк собі не можу знайти відповідь на питання - як син пройшовши в раду повинен контролювати тата?
То ще один парадокс цього світу  :=)

То типу спроба емпіричної перевірки у Калуші закону "Єдності і боротьби протилежностей"  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Gorec

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +232/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 656
  • Трусость это чрезмерное раздумие.
  • Останні відвідини:
    02 Лютого 2014, 18:55:14

    Звідки: Урочише Кам'янка

 
То типу спроба емпіричної перевірки у Калуші закону "Єдності і боротьби протилежностей"
 =))
 Хоч смішно, але в цьому щось є.
Записаний
«Погано дуже, страх погано
В оцiй пустинi пропадать!
 А ще поганше на Украйнi
Дивитись, плакать i мовчать!»

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

З іншого боку, син у місцевій раді не буде один ( якщо пройде звісно :) ) ? Скільки у місцевій раді депутатів які мають контролювати мера? :)
Ну і якщо чисто гіпотетично, то якщо я дочка мера то не маю права висуватись у цю саму раду? теж дискримінація  :offense ( тобто дискримінація  не те що я не дочка мера  ( бо ясно що у мерів свої діти :), а про те що не змогла б висуватись :) )
Ну і якщо вже зовсім гіпотетично, то може вони і не попадуть в одну раду :) а в різні :)
Бо наскільки я зрозуміла Насалик також очолив список Української партії в обласну раду..Чи не так?
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30279
  • Останні відвідини:
    28 Червня 2024, 08:18:35

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Чисто гіпотетично - то просто негарно виглядає  ;)

Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 15:12:28
Чесно кажучи мене то більше здивувало ніж заява про "Про побудову комунізму в окремо взятому місті" (безкоштовна медицина).

Для скептиків, що закидатимуть мені, що то записано у Конституції, просто скажу, що вона писалася з радянської і дуже не далеко від дії останньої по часу. Тому там багато чого записано, з того чого нема та навіть і не було ніколи.
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 15:15:40
На мою думку просування сина на перше місце у партійній п'ятірці показує лише одне - Несалик впевнений, що його і так оберуть мером. То так як казав Лукашенко про свою раду:
- Перетрахівал і буду перетрахівать!

Зате як цікаво спостерігати!..  ;)  :=)
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Так :agree Виглядає саме так.
"Аз єсмь царь"...
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


ПРо Сікору просто мало що писали але було зрозуміло що з Насаликом вони останнім часом були одних поглядів на полтіику , таке звучало і на форумі і власне якщо "Західний вісник" то її газета і називають її промерською, то власне про яку конкуренцію мова..
У Вас застаріла інформація. Горшки, як відомо, б"ються:)
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 15:33:08
З іншого боку, син у місцевій раді не буде один ( якщо пройде звісно Посмішка ) ? Скільки у місцевій раді депутатів які мають контролювати мера? Посмішка
Ну і якщо чисто гіпотетично, то якщо я дочка мера то не маю права висуватись у цю саму раду? теж дискримінація  образа ( тобто дискримінація  не те що я не дочка мера  ( бо ясно що у мерів свої діти Посмішка, а про те що не змогла б висуватись Посмішка )
Дорога Тенді, ну дурниць відвертих писати не треба. Одна справа - коли потрібне прізвище Насалика на початку списку і застосовується технологія по залученню сину. Але інша справа, що йому той Калуш до дупи і депутатом він не буде
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 15:34:21
То як ви думаєте, невже медперсонал не прголосує за свого головлікаря, чи може вчителі не підтримають свого директора?...
А у кабінці шефа-то не буде:)
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

Дорога Тенді, ну дурниць відвертих писати не треба.
Дорога Sunny хіба я з цим не згідна? Думаю що то із тих ще технологій, коли змінювали прізвища на Ющенко наприклад, розраховуючи  що побачать прізвище і не розббиратимуться в ініціалах.
Хоча в будь-якому випадку то зухвало але в стилі Насалика. 
Інші рипущення вилослювались лише як інша точка зору яка має право на існування і не прив'язана до конкретно цієї ситуації.

 
У Вас застаріла інформація.
Я не претендую на власника останньої і точної інформації але не бачу причин, чому я мушу змовчати лише через те щоб часом дорога Sunny не сказали чи не запитала звідки у мене аж якась такааа :o особливо закрита інформація чи натякала, що вона з перевірених джерел  :)
Я так само як і Ви можу висловити свою думку...
Але не ставлю Вам оцінок...Дурниці то чи не дурниці. Маєте щось сказати по суті кажіть
Не потрібно мене тут виховували і ставили мені оцінки.
Інформація може і застаріла але то просто комент, який виплив у мене про Сікору, і то були припущення виказані на форумі.
і я теж виказую припущення, а не стверджую і наполягаю, що ця інформація - істина в останній інстанції..
Записаний

syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


А у кабінці шефа-то не буде:)
Зате думка про шефа, який крім того, що рішає питання на роботі ще й буде впливати на долю міста, міцно сидітиме у голові відповідного виборця.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30279
  • Останні відвідини:
    28 Червня 2024, 08:18:35

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Ти маєш на увазі що то психологічно підштовхне проголосувати за ?
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 16:39:42
Бо мене б не підштовхнуло. У багатьох випадках було б навпаки.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.


syddia

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +369/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 2160
  • Останні відвідини:
    17 Вересня 2017, 21:38:01


Впливати мож по різному... :(
Записаний

Sunny

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +181/-0
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 583
  • Останні відвідини:
    31 Травня 2019, 13:52:21


Ти маєш на увазі що то психологічно підштовхне проголосувати за ?
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 16:39:42Бо мене б не підштовхнуло. У багатьох випадках було б навпаки.
Якби виборці хоча б на 50% були форумчанами:) маю на увазі - ДУМАЛИ б
Відповідь від: 07 Жовтня 2010, 16:51:18
Дорога Sunny хіба я з цим не згідна? Думаю що то із тих ще технологій, коли змінювали прізвища на Ющенко наприклад, розраховуючи  що побачать прізвище і не розббиратимуться в ініціалах.
Хоча в будь-якому випадку то зухвало але в стилі Насалика.
Інші рипущення вилослювались лише як інша точка зору яка має право на існування і не прив'язана до конкретно цієї ситуації.
Набирала і десь зникло повідомлення. Тому сорі, якщо повторюся. І вибачте, якщо образила. Просто одна справа жити у Калуші, а інша - хіхікати з Києва. тут ці ігри у велику політику не виглядають так смішно. а коли нас мають тільки за виборців, асоціюючи це слово з масою чи дурнями, то стає гірко. тому так відреагувала на Вашу репліку про сина-дочку Насалика і його депутатство і вплив на мера.
Записаний

Tandylight

  • Глобальний модератор
  • *
  • Карма +1051/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3130
  • Останні відвідини:
    08 Травня 2019, 21:01:31

    Звідки: Київ

тут ці ігри у велику політику не виглядають так смішно. а коли нас мають тільки за виборців, асоціюючи це слово з масою чи дурнями, то стає гірко.
я сподіваюсь не я у своїх висловлюваннях мала ВАс за массу. бо я ніколи не маю нікого за массу, більше того мене дратують дибіли які по ТБ звертаючись до виборців говорять про технології які використовують для того щоб нас надурити..
Я теж перепрошую, якщо когось образила хіхіканням з Києва...Спробую більше не хіхікати  :pardon
Записаний

Ігор_О

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +282/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 1943
  • Останні відвідини:
    06 Жовтня 2016, 16:39:01


На мою думку просування сина на перше місце у партійній п'ятірці показує лише одне - Несалик впевнений, що його і так оберуть мером.
Син у списку під №1 - це лише технологія, спроба "зв'язати" прізвище і бренд УП. І більше нічого.

Одна справа - коли потрібне прізвище Насалика на початку списку і застосовується технологія по залученню сину.
Саме так. +1

Доречі, це ідея не Н-ка. Мені дивно, що він з цим погодився, я би так не робив.
Записаний

yurko

  • Адміністратор
  • *
  • Карма +1206/-13
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 30279
  • Останні відвідини:
    28 Червня 2024, 08:18:35

    Звідки: Чорновола-Шахтарська-Леніна-Салінарна-Пілсудського

Мені дивно, що він з цим погодився, я би так не робив
а чия була ідея то вже не так і важливо. Думати тереба, бо "доброжилатели" завжди знайдуться.
Записаний
Читайте по губах: Без газу чи без вас? Без вас. Без світла чи без вас? Без вас. Без води чи без вас? Без вас. Без їжі чи без вас? Без вас.