Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (16/37) > >>

yurko:
Писати про шкідливість спиртного у малих дозах, та ще й високоякісного, у вигляді доброго вина - це все одно, що говорити, що шкідливо ходити босоніж.
Про мочу бактерій я взагалі мовчу.  :fool
А на рахунок закваски як символу злого і т.д. дозволю сабі згадати про пеніцилін.
А пишучи, що при причащанні миряни п'ють кагор, ви шановні ображаєте релігійні почуття і православних і католицьких християн!
Прошу більше таких пердолів не писати :!!
Ви самі явно ніколи не причащалися. Інакше б знали. що кількість (як ви кажете, хоч інші так не вважають)вина там настільки мізерна, що менша за чайну ложечку за об'ємом.


yurko:


--- Цитата: newroman від 23 Лютого 2008, 18:49:52 ---Справа в тому, що у східних народів здавна заведено пити вино, розбавлене теплою водою
--- Кінець цитати ---

Дійсно так. Правда не знаю яке саме вино пили юдеї. Древні греки були здивовані, коли побачили, що скіфи п'ють нерозведене водою вино.
Мабуть традиції пиятики живуть у нас ще з тих часів.
Думаю, що у Галілеї пили саме не розведене вино. А тому видумуючи якісь небелиці про сік не варто. Так можна дійти до перетрактування всього Святого письма у русло яке комусь більш вигідне.

Добру справу роблять ті, хто лікує алкогольно залежних, але часто то виглядає як спосіб вербування нових членів секти. Особливо у цьому є сенс. якщо новий член секти буде успішним ну скажімо підприємцем і якщо ще й десятину справно даватиме, то тоді взагалі супер.

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Добру справу роблять ті, хто лікує алкогольно залежних, але часто то виглядає як спосіб вербування нових членів секти. Особливо у цьому є сенс. якщо новий член секти буде успішним ну скажімо підприємцем і якщо ще й десятину справно даватиме, то тоді взагалі супер.
--- Кінець цитати ---
Так. Чомусь у сектах які так захоплені вивченням Святого Письма, особливо Нового Завіту вчать давати саме старозавітню жертву - десятину, а не новозавітню милостиню.
"Не жертви хочу, а милості."

Juli:
До чого тут десятина? До чого тут підприємці? Рідко алкоголіку (особливо українському) є діло до будь-якої діяльності. Алкоголізм діло бідних, депресивних та ледачих. Я працюю з такими людьми - кожен з них починав з невеликих доз! Мені цікаво чому православна церква не займається алкоголіками та наркоманами. А у тих, хто пробував нічого не виходить! Напевно тому, що самі служителі постійно п`ють, тому і сили Святого Духа на подібні речі не мають.


--- Цитата: yurko від 24 Лютого 2008, 14:20:03 ---Про мочу бактерій я взагалі мовчу. 
--- Кінець цитати ---

А значок цей собі покажи! Доктор Макс говорить правду - це доведено науковцями! Бажаю тобі інтелектуального розвитку, містер!

doktor-maks:

--- Цитата: yurko від 24 Лютого 2008, 14:20:03 ---Про мочу бактерій я взагалі мовчу.
--- Кінець цитати ---
Юрко, то я образно сказав. Алкоголь - продукт життєдіяльності дріжджових бактерій. По аналогії з продуктом життєдіяльності тварин (мочею) алкоголь можна назвати мочею бактерій. Бридко, але це так і є. Алкоголь - моча бактерій. Це авангардна поетична метафора
Відповідь від: 24 Лютого 2008, 20:15:40
--- Цитата: newroman від 23 Лютого 2008, 17:02:34 ---Неправда докторе.
--- Кінець цитати ---
ВизнаЮ, помилився.
Скажіть, чи Тайна Причастя була започаткована Христом на Пасху?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії