Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (15/37) > >>

newroman:
Вас ніхто не заставляє.
Ви ж не православний.

doktor-maks:
Алкоголь - продукт життєдіяльності дріжджових бактерій, тобто їх моча. Шкідливий для здоров'я людини та її потомства навіть в малих дозах

doktor-maks:
"Виноградным вином называется продукт, полученный путём спиртового брожения сока или мезги свежего или увяленного (не более чем до 40% сахаристости) винограда. "
"Спиртовое брожение осуществляется так называемыми дрожжеподобными организмами, а также некоторыми плесневыми грибками. "

Де грибок та дріжджі, там закваска. В Біблії закваска всюди символізує гріх и розпусту

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Де грибок та дріжджі, там закваска. В Біблії закваска всюди символізує гріх и розпусту
--- Кінець цитати ---
Неправда докторе.
Ось вірші, в яких закваска символізує Царство Боже:
"Ще сказав: до чого уподібню Царство Боже? 21Воно подібне до закваски, яку жінка, взявши, поклала на три міри борошна, аж доки не вкисне все." (Лк.13.20-21)
"Іншу притчу сказав Він їм: Царство Небесне подібне до закваски, яку жінка взяла і поклала на три мірки борошна, доки все не вкисне" (Мф.13.33)

newroman:
"12Усе менi дозволено, та не все корисне; все менi дозволено‚ та нiщо не повинне володiти мною." (1Кор.6.12)

"20Далi, ви збираєтесь разом не так, як для споживання вечерi Господньої; 21бо кожний спiшить ранiше вiд iнших з’їсти свою їжу, тож один лишається голодний, а iнший упивається." (1Кор.11.20-21)

Словом "упивається" тут вказується на те, що на вечері любові -агапи, які здійснювалися у перших християн на спомин про Св. Вечерю і які закінчувалися ламанням Хліба і питтям з Чаші Крові Христової, то б то здійсненням Таїнства Євхаристії, приносилося саме вино, а не сік.
Тому пізніше здійснення Євхаристії було вирішено робити на початку вечері любові. Бо дехто, приходив тільки за для того щоб, зі своєї нестримності,напитися і обїстися.

І ще про вино.
Справа в тому, що у східних народів здавна заведено пити вино, розбавлене теплою водою. Саме такий напій найкраще зменшує спрагу. І такий напій подавався гостям на свята. Пиття самого вина вважолося ознакою поганих манер.
Свіжовижатий виноградний сік, за умов теплого клімату Азії починає майже відразу переброджувати у вино.
Так у Церкві вино, що готується до Причастя розбавляється теплою водою.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії