Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (12/37) > >>

doktor-maks:

--- Цитата: doktor-maks від 21 Лютого 2008, 00:53:59 ---Вибачте що не по темі. За що його відлучили?
--- Кінець цитати ---
Мені зрозуміло, що люди, які мислять тверезо і мають здоровий глузд, православній церкві не потрібні
Відповідь від: 21 Лютого 2008, 00:03:03
--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 01:02:53 ---Ну прямо таки всі зіпсуті були на весіллі.
--- Кінець цитати ---
Я говорю про ставлення до алкоголю деяких людей, а не персоналій з притчі


--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 01:02:53 ---На весіллі пють вино, а не сік.
--- Кінець цитати ---
Неправда, п'ють горілку і самогон

Відповідь від: 21 Лютого 2008, 00:06:23
--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 01:02:53 ---Та нема сенсу тут спорити бо ми і так не договоримся
--- Кінець цитати ---
Тож, православні брати, навчайте пити всі народи, як самі п'єте

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Мені зрозуміло, що люди, які мислять тверезо і мають здоровий глузд, православній церкві не потрібні
--- Кінець цитати ---
Чого так думаєте, ви ж не знаєте
Відповідь від: 21 Лютого 2008, 00:10:10
--- Цитувати (вибране) ---Тож, православні брати, навчайте пити всі народи, як самі п'єте
--- Кінець цитати ---
Нащо когось вчити. Тепер всі народи пють

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 01:13:53 ---Чого так думаєте, ви ж не знаєте
--- Кінець цитати ---
Він заснував Біблійну школу духовного вдосконалення. Православній Церкві такі школи не потрібні. Духовенство рахує мирян за бидло

newroman:
Його справу розглянуто на Синоді на чолі із Патріархом і прийнято рішення.
А такі закиди вам докторе аж ніяк честі не роблять

Medved:
 Згідно наведеного вище Juli, причащаючись вином ми автоматично перетворюємся на "нерозумних"???
 Хочу додати що дебати можна продовжувати дуже довго. Бог дав людині розум , і людина повинна сама вибирати межі між "просто випити" і "напитися" (не говорю про алкоголіків). Зробити це дуже важко, але власне це і є випробування на людяність і власної Віри.
 А що до Християнських свят , то , на жаль , в більшості громадян вони асоціюються з такими поняттями як "наїстись" і "напитись" :(

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії