Різне > Людська поведінка

Християнські свята. Радіємо в Господі без горілки і пива

<< < (11/37) > >>

Juli:
Це виноградний сік.

newroman:
Ну ви й знайшли докторе. Треба ж було потрапити на священника відлученого  Церквою, до покаяння.

А причащаються до вашого відома Кровю і Тілом Христа.
Відповідь від: 20 Лютого 2008, 23:44:42
--- Цитувати (вибране) ---Це виноградний сік.
--- Кінець цитати ---
Щось я не бачу щоб у Біблії писало про сік

Juli:
Я можу диск подарувати "Алкогольний терор" професора Жданова - бомба. Після такої інформації не те що вживати, дивитися буде страшно.
Відповідь від: 20 Лютого 2008, 23:49:08Потрібно знати природу і сутність Бога, щоб зрозуміти, що від Бога йде лише добре. Бог - є любов. А алкоголь - це зло.

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 00:41:47 ---А я думаю, що все тут треба розуміти буквально.
--- Кінець цитати ---
Звичайно, для зіпсутих людей отримати алкоголь задурно - це благо, більше того - це чудо. Саме так зіпсуті люди розуміють чудеса Господні. Але для пересічного українця що таке шість сосудів з вином? Ніщо! Ось сім цистерн спирту - то чудо!
Відповідь від: 20 Лютого 2008, 23:51:52
--- Цитата: newroman від 21 Лютого 2008, 00:45:43 ---Треба ж було потрапити на священника відлученого  Церквою
--- Кінець цитати ---
Вибачте що не по темі. За що його відлучили?

newroman:

--- Цитувати (вибране) ---Я можу диск подарувати "Алкогольний терор" професора Жданова - бомба. Після такої інформації не те що вживати, дивитися буде страшно.
--- Кінець цитати ---
Знаю я того Жданова, бачив його диски, і про алкоголь і про зір. На мозги дуже давить те його говоріння.

--- Цитувати (вибране) ---Звичайно, для зіпсутих людей отримати алкоголь задурно - це благо, більше того - це чудо.
--- Кінець цитати ---
Ну прямо таки всі зіпсуті були на весіллі. На весіллі пють вино, а не сік. Хоча і сік пють.
Та нема сенсу тут спорити бо ми і так не договоримся.

--- Цитувати (вибране) ---Вибачте що не по темі. За що його відлучили?
--- Кінець цитати ---
Не памятаю точно, за викривлене вчення вроді би.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії